Olga Figaszewska 9 stycznia 2017 19:15
1/11
Weronik Rosati
Copyright @Robert Wolański, Marlena Bielinska/MOVE, Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO, Robert Wolański
1/11

Weronika Rosati to jedna z najbardziej charakterystycznych i utalentowanych aktorek młodego pokolenia, która dziś odnosi kolejne sukcesy za granicami naszego kraju.

 

Polecamy też: „Wolę być szczęśliwa, niż robić karierę”. Weronika Rosati na okładce nowej VIVY! Zostanie już w Polsce?

 

Zadebiutowała rolą w filmie Patryka Vegi - Pitbull,  a następnie w serialu. Współpracuje z najlepszymi aktorami i reżyserami światowej sławy, między innymi: Agnieszką Holland, Krzysztofem Zanussim, Michaelem Douglasem, Morganem Freemanem, Sharon Stone, Davidem Lynchem. Mówi, że jej zawód polega na walce. Walczy z mediami o swój wizerunek, z paparazzi, którzy jeżdżą za nią pięcioma samochodami. Walczy o role, kontrakty, o wszystko. Mimo to nadal idealizuje świat.

 

Na okładce VIVY! pojawiła się do tej pory 10 razy! Tym samym należy do grona bohaterów, którzy najczęściej goszczą na okładkach naszego magazynu.

 

Zobacz też: „Mój głód życia jest o wiele silniejszy niż apetyt na życie”. Weronika Rosati kończy 33 lata

 

„Jest jak gwiazda z lat 30. czy 40., która przypadkiem, jakby z hibernacji, obudziła się w XXI wieku. I tu próbuje żyć jak w czarno-białym filmie. W świecie, którego już nie ma. To jest świat eleganckich sukien i eleganckich mężczyzn. Świat sztucznych rzęs i prawdziwych emocji. Może nieco pretensjonalny, może celuloidowy, ale bezpieczny. Zamyka się w tym świecie od lat. Tam nikt jej nie zrani i nie obnaży. Nikt nie oszuka. Wystarczy włączyć film i znika strach. Znika współczesna rzeczywistość. Czarno-biały obraz wciąga jak magnes. Nie można się od niego uwolnić. Jest jak uzależnienie. Jak narkotyk. Z jednym wyjątkiem. Stare kino od zawsze ratuje jej życie. Mówi o nim: „Moja magia. Moja ucieczka” - tak pisała o niej Katarzyna Przybyszewska w jednym z materiałów.

 

Dziś aktorka kończy 33 lata. Z tej okazji przypominamy najpiękniejsze okładki gwiazdy z sesji dla VIVY!.  Zapraszamy do galerii!

 

Polecamy też: Weronika Rosati w ekskluzywnej sesji zdjęciowej do VIVY! Film zza kulis

3/11
Weronika Rosati, Teresa Rosati
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
3/11

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.