Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Kournikova i Enrique Iglesias pozostają jedną z najbardziej tajemniczych par...

Co wiemy o ich związku?

Ksenia Krasko 15 lutego 2020 13:15
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Na początku nikt nie dawał im szans. Gdy pierwsze wspólne zdjęcia Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa obiegły świat, podejrzewano, że chodzi jedynie o promocję nowego teledysku gwiazdy pop. Jednak okazało się, że była tenisistka i popularny wokalista znają receptę na udaną relację – niedługo będą świętować dwudziestą rocznicę swojego związku. Pomimo tylu lat razem i ogromnej popularności, pozostają jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu.

Kournikova i Iglesias - jak się poznali?

Wszystko zaczęło się w 2001 roku. Managerowie Enrique Iglesiasa zaproponowali Annie Kournikovej udział w najnowszym teledysku piosenkarza, do utworu Escape.

Tenisistka pojawiła się na planie z opryszczką na wardze – gdy Iglesias się o tym dowiedział, w mocnych słowach zapowiedział, że nie zbliży się do partnerki, nie mówiąc już o pocałunkach. Jego słowa uraziły Kournikovą, ale nie zrezygnowała ona z udziału w nagraniach. Wizażyści uratowali sytuację, a fani wokalisty otrzymali jeden z najgorętszych teledysków tamtych lat.

Niedługo potem, paparazzi zaczęli widywać parę razem. Iglesias przyznał w jednym z wywiadów, że tak naprawdę Anna spodobała mu się od razu, ale był na tyle niepewny siebie w jej towarzystwie, że obawiał się tego pierwszego pocałunku – afera na planie miała być jego sposobem na uniknięcie niezręcznej sytuacji.

Relacja Kournikovej i Iglesiasa

Tabloidy przepowiadały zakochanym szybkie rozstanie, ale ich związek z roku na rok był tylko silniejszy. W 2002 roku Kournikova i Iglesias pojawili się razem na jednej z imprez MTV. Niedługo potem media zaczęły mówić o zaręczynach, a diamentowy pierścionek na palcu Anny miał być tego dowodem. Sami zainteresowani wyznali, że nie planują ślubu. Oficjalnie nie złamali danej obietnicy, chociaż Kournikova zmieniła ostatnio nazwisko na swoim profilu na Instagramie.

Enrique przyznał w jednym z wywiadów, że związek jego rodziców był dla niego anty-przykładem. „Widziałam, jak ciężko mama przechodzi rozwód i jak boli ją niewierność mojego ojca. Powiedziałem sobie, że nigdy nie wyrządzę takiej krzywdy ukochanej osobie”, wyznał.

Wspominał także niejednokrotnie, że to Anna ma największy wpływ na ich relację. „Jest daleka od sławy i czerwonych dywanów, woli zacisze domowe. Jest moją największą przyjaciółką”, mówił wokalista. Z kolei była tenisistka wielokrotnie powtarzała, że w związku najważniejsza jest elastyczność i chęć dostosowania się do potrzeb drugiej osoby.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Fot. East Nws

Dzieci Kournikovej i Iglesiasa

Minęło już dwadzieścia lat, a w związku zakochanych wciąż panuje harmonia. Wspólnie jeżdżą na jachcie, uwielbiają psy i spędzają razem dużo czasu w swojej willi w Miami. W 2017 roku para powitała na świecie bliźniaki, Lucy i Nicholasa. Radosna wiadomość była wielką niespodzianką dla fanów, ponieważ Kournikova starannie ukrywała ciążę.

Szczęśliwa mama wyznała w jednym z wywiadów, że nie ma nic przeciwko dużej rodzinie. Najwyraźniej jej marzenie się spełniło, ponieważ właśnie urodziła trzecie dziecko – i w tym przypadku, podobnie jak wcześniej, o ciąży Kournikovej nie wiedział właściwie nikt.

Czy Anna Kournikova i Enrique Iglesias odkryli sposób na stabilną i harmonijną relację miłosną? Wygląda na to, że tak. Pozostaje życzyć im kolejnych lat szczęścia! 

Enrique Iglesias, Anna Kournikova
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.