Księżna Kate, książę William
Fot. Max Mumby/Indigo - Pool/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wielka Brytania. Kryzys w związku Williama i Kate? Księżna odepchnęła męża na czerwonym dywanie

W sieci pojawiło się nagranie

Dorota Falkowska 7 października 2021 10:05
Księżna Kate, książę William
Fot. Max Mumby/Indigo - Pool/Getty Images

W kwietniu minęła dekada od ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Była to jedna z najgłośniejszych i najpopularniejszych ceremonii zaślubin w historii, oglądana przez miliony ludzi na całym świecie. Od tego czasu książęca para uchodziła za małżeństwo idealne. Jednak w ostatnim czasie media donoszą o początkach kryzysu w ich związku. 

Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama

Pierwsze problemy w związku, który uchodził za perfekcyjny, pojawiły się dwa lata temu, kiedy to media obiegła informacja o domniemanym romansie księcia Williama z przyjaciółką żony, Rose Hanbury. Na przestrzeni miesięcy skandal ucichł, ale wieści zdążyły zaszokować Wielką Brytanię i zrodzić podejrzenia co do idealnego małżeństwa. 

Czytaj także: Posądzano ją o romans z księciem Williamem. Co stało się z Rose Hanbury?

Sceptyczna co do udanej relacji Kate i Williama jest na pewno anglojęzyczna tiktokerka Tasha, prowadząca profil "tishtoking", w którym analizuje zachowania royalsów. Wrzuciła ona do sieci filmik, na którym widać książęcą parę na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Nie czas umierać". Tasha dostrzegła pewien znaczący moment, w którym księżna Kate odpycha Williama. Tiktokerka zanalizowała również tę sytuację krok po kroku. 

@tishtoking

Reply to @slickslocktok #katemiddleton #williamandkate #dukeandduchessofcambridge #bondpremiere

♬ original sound - Tasha

"Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbuje z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. A potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się od jego dotyku", wyjaśnia obserwatorom zachowania pary w filmiku. 

Czy ta sytuacja może być potwierdzeniem kryzysu małżeńskiego Kate i Williama?  

EN_01495349_0077, księżna Kate, książę William
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.