Księżna Kate, książę William
Fot. Max Mumby/Indigo - Pool/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wielka Brytania. Kryzys w związku Williama i Kate? Księżna odepchnęła męża na czerwonym dywanie

W sieci pojawiło się nagranie

Dorota Falkowska 7 października 2021 10:05
Księżna Kate, książę William
Fot. Max Mumby/Indigo - Pool/Getty Images

W kwietniu minęła dekada od ślubu księżnej Kate i księcia Williama. Była to jedna z najgłośniejszych i najpopularniejszych ceremonii zaślubin w historii, oglądana przez miliony ludzi na całym świecie. Od tego czasu książęca para uchodziła za małżeństwo idealne. Jednak w ostatnim czasie media donoszą o początkach kryzysu w ich związku. 

Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama

Pierwsze problemy w związku, który uchodził za perfekcyjny, pojawiły się dwa lata temu, kiedy to media obiegła informacja o domniemanym romansie księcia Williama z przyjaciółką żony, Rose Hanbury. Na przestrzeni miesięcy skandal ucichł, ale wieści zdążyły zaszokować Wielką Brytanię i zrodzić podejrzenia co do idealnego małżeństwa. 

Czytaj także: Posądzano ją o romans z księciem Williamem. Co stało się z Rose Hanbury?

Sceptyczna co do udanej relacji Kate i Williama jest na pewno anglojęzyczna tiktokerka Tasha, prowadząca profil "tishtoking", w którym analizuje zachowania royalsów. Wrzuciła ona do sieci filmik, na którym widać książęcą parę na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Nie czas umierać". Tasha dostrzegła pewien znaczący moment, w którym księżna Kate odpycha Williama. Tiktokerka zanalizowała również tę sytuację krok po kroku. 

@tishtoking

Reply to @slickslocktok #katemiddleton #williamandkate #dukeandduchessofcambridge #bondpremiere

♬ original sound - Tasha

"Uśmiecha się, wygląda na szczęśliwą, próbuje z nim porozmawiać, a on po prostu nie reaguje. A potem dotyka jej pleców, żeby ją przesunąć, a ona wzdryga się od jego dotyku", wyjaśnia obserwatorom zachowania pary w filmiku. 

Czy ta sytuacja może być potwierdzeniem kryzysu małżeńskiego Kate i Williama?  

EN_01495349_0077, księżna Kate, książę William
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.