Tomasz Stockinger
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Stockinger szczerze o zarażeniu koronawirusem: „Za mną tydzień ciężkiej walki...”

Aktor wydał oświadczenie w formie wideo

Rafał Kowalski 5 grudnia 2021 14:52
Tomasz Stockinger
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Barbara Krafftówna, Marcin Meller… Te znane osoby poinformowały w ostatnim czasie, że musiały podjąć walkę z koronawirusem. Teraz do grona zakażonych dołączył właśnie Tomasz Stockinger. Aktor znany z serialu Klan przyznał, że ostatni tydzień nie należał do najłatwiejszych…

Tomasz Stockinger ma Covid-19. Jak się czuje?

Wczoraj wieczorem na profilu instagramowym ulubieńca widzów pojawiło się wideo, które początkowo mogło zaniepokoić. Tomasz Stockinger zapowiedział je bowiem tymi słowami: „Myślałem, że mnie nie doścignie, ale myliłem się... Od kilku dni rozgościł się u mnie COVID. Przyjąłem gościa ciepło, ale mam nadzieję, że niebawem odjedzie i nie zostawi po sobie pamiątek...”, pisał w sieci.

CZYTAJ TEŻMarcin Meller przeszedł zawał serca i chorował na Covid-19. Szczere wyznanie dziennikarza

Tomasz Stockinger koronawirus
Fot. Instagram Tomasza Stockingera

Na szczęście po odpaleniu nagrania, otrzymujemy słowa, które powinny uspokoić. Okazuje się, że artysta nie wymagał hospitalizacji i choć ostatnie dni były ciężkie, teraz czuje się lepiej. „Krótki komunikat z pola bitwy. Jestem covidowcem. Niestety, wydawało mi się, że mnie akurat to się nie przydarzy, ale pycha kroczy przed klęską. Miejmy nadzieję, że klęski nie będzie. Przeciwnik jest co prawda trudny i nie należy go lekceważyć”, słyszymy w nagranym komunikacie.

Apel Tomasza Stockingera. Niedawno drżał o zdrowie

Przy okazji podania do wiadomości publicznej faktu, że Tomasza Stockingera dosięgnął koronawirus, aktor wykorzystał okazję i poprosił innych o dbanie o siebie i nielekceważenie kolejnej fali pandemii. „Apeluję do wszystkich, którym może się coś takiego jeszcze przydarzyć - zachowajmy wszelkie środki ostrożności. A ja mam nadzieję, że już po tym tygodniu, bo już za mną tydzień ciężkiej walki, jak do tego jeszcze dołożę kolejny tydzień, to już będę mógł wrócić do pracy i do zdrowia, czego państwu oczywiście bardzo serdecznie życzę”, zakończył swoje domowe wystąpienie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Barbara Krafftówna zaraziła się koronawirusem. Aktorkę odizolowano od innych. Jak się czuje?

Przypomnijmy, że 66-letni aktor Klanu bardzo dba o swoje zdrowie. Szczególnie po tym, jak niemal dwa lata temu bał się o swoje życie. Miał bowiem problemy z sercem i konieczna była operacja. „Ja byłem już, jak to mówię, "w bramie wyjazdowej", żegnałem się nawet z rodziną. Spojrzałem śmierci głęboko w oczy” miał powiedzieć Dobremu Tygodniowi. „Jestem w bardzo dobrej kondycji, nie narzekam, ale muszę na to moje zdrowie wciąż uważać. Lekarze zakazali mi się forsować, co oznacza, że nie mogę się zamęczyć właśnie na korcie, powinienem znajdować czas na regenerację, odpoczynek, sen oraz dobrą dietę”, dodawał.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Tomasz Stockinger ma covid
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.