EN_00934485_0016, Krzysztof Krawczyk, 2010 rok, Odszedł Krzysztof Krawczyk, niezwykły artysta
Fot. Jan BIELECKI/East News
WSPOMNIENIE

Tak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka...

„Razem z żoną cieszyli się wspólnymi świętami”

Aleksandra Andrzejak 6 kwietnia 2021 08:27
EN_00934485_0016, Krzysztof Krawczyk, 2010 rok, Odszedł Krzysztof Krawczyk, niezwykły artysta
Fot. Jan BIELECKI/East News

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021. Wokalista przeszedł zakażenie koronawirusem. Wrócił ze szpitala do domu... Jego stan nagle się pogorszył. Trafił do placówki w Łodzi, jednak lekarzom nie udało się go uratować. Jak wyglądały jego ostatnie chwile?

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Krzysztof Krawczyk zmarł w Wielkanocny Poniedziałek. Zmagał się z zakażeniem Covid-19. Jego fani byli zaniepokojeni. Artysta obawiał się pandemii. Z tego względu zrezygnował ze wszystkich publicznych wystąpień i nie brał udziału w żadnych programach telewizyjnych. W sobotę wokalista poinformował, że wrócił do domu.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk nie żyje. Przyczyną śmierci artysty nie był koronawirus

Krzysztof Krawczyk życie i twórczość
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOTO

Niestety jak podał manager artysty Andrzej Kosmala, w poniedziałkowy poranek stan Krzysztofa nagle się pogorszył. Po zasłabnięciu artysta natychmiast trafił do placówki medycznej w Łodzi, jednak nie udało mu się wygrać tej walki. Jednak jak zaznaczyła w rozmowie z Onetem żona Krzysztofa Krawczyka, powodem jego śmierci nie było zakażenie koronawirusem. Informację potwierdził manager, tłumacząc, że artysta miał kilka chorób współistniejących.

 „Nie było mnie obok, Krzyś był w Łodzi, ja w Poznaniu. Myślałem, że będzie dobrze. Był z bliskimi, miał w sobie wiele optymizmu. W święta znów pokazano film o jego twórczości, zapewniał, że czuje się lepiej. To szok. Wysiadło serce, płuca, lekarze nie mogli nic zrobić. Ewunia jest w rozsypce, to nie tak miało być” - opowiadał Andrzej Kosmala w rozmowie z Faktem.

Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Andrzej Kosmala w rozmowie z Super Expressem wyjawił jak wyglądały ostatnie chwile artysty. „Czuł się bardzo dobrze. Razem z żoną cieszyli się wspólnymi świętami, podzielili się jajkiem. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę był w dobrej formie” - powiedział manager.

Zobacz także: Miłość Ewy i Krzysztofa Krawczyków pokonała wszelkieprzeszkody... Byli razem przez prawie 40 lat

Krzysztof Krawczyk piosenki
Fot. Szymon Szcześniak/AF PHOT

Później nastąpił kryzys. „Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Na koniec nie było z nim kontaktu, był nieświadomy” - powiedział Kosmala.  „Wiem, że zdążył się pożegnać z Ewunią” - dodał.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?