Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives
RODZEŃSTWO GWIAZD

Tak wygląda brat Michała Piróga, Sebastian! Są do siebie zupełnie niepodobni

Zobacz ich wspólne zdjęcie

Konrad Szczęsny 28 maja 2022 17:02
Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives

Michał Piróg dał się poznać jako silna osobowość, utalentowany tancerz i człowiek, który walczy o to, co dla niego ważne. Zaangażowany społecznie, zawsze bezpośredni i szczery do bólu. Były juror „You Can Dance" pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie podzielił się także zdjęciem z bratem, Sebastianem, które wywołało niemałe poruszenie. Powiedzenie, że panowie są podobni jak dwie krople wody byłoby dużym nadużyciem...

Brat Michała Piróga, Sebastian. Mówił mu w dzieciństwie, że jest adoptowany

Okazuje się, że ich relacja jest słodko-gorzka. Przez długi czas Sebastian Piróg wmawiał bratu, że ten został przez rodziców... przysposobiony. Dziś funkcjonuje to jako anegdota i tancerz ma do tego dystans. Nie da się jednak ukryć, że  zdjęcie braci zamieszczone na profilu Michała Piróga wywołało nie lada poruszenie. Powód? Jak zauważa sam gwiazdor TVN, niewiele osób wierzy, że... faktycznie są braćmi! I trudno się temu dziwić: podobieństwo w ich przypadku jest naprawdę znikome...

„Zdania są podzielone … Podobni czy nie ? Oto mój rodzony brat, w co wielokrotnie za nic na świecie ludzie nam nie wierzą… może to karma która wraca do Sebastiana za to, że jak byłem mały to mi wmawiał, że jestem adoptowany….”, podpisał wspólną fotografię z bratem Michał Piróg.

Czytaj także: Mariusz Szczygieł dokonał coming outu. „Nie umiem mówić publicznie, że jestem gejem”

Internauci o bracie Michała Piróga

Co ciekawe, zdania w tej kwestii są podzielone. Jedni fani stwierdzili, że faktycznie panowie nie są do siebie podobni. Inni – wręcz przeciwnie. 

„Podobni bardzo”, „Niepodobni” Ale czy to ważne?”, „Raczej niepodobni”, „Podobni. Tak samo przystojni”, „Coś tam podobni”, „Ale który to Ty?” – zapytał ktoś przekornie. „Mnie siostra mówiła, że zostałam znaleziona w kapuście…🤨Widocznie w tym naszym Świętokrzyskim taka tradycja rodzinna”, zwierzyła się inna internautka. „Nie widać podobieństwa ani z wąsa ani z brody nawet nosy inne jedynie ta zmarszczka na czole identyczny kształt 😅😁”, skonstatowała trzecia.

A Twoim zdaniem panowie są podobni czy wręcz przeciwnie?  

Czytaj także: Michał Piróg: „Wiedziałem, że mogę wrócić, kiedy świat mnie opluje. Najważniejsze mieć wsparcie bliskich”

Michał Piróg z mamą, VIVA! kwiecień 2014; Michał Piróg z mamą, VIVA! 9/2014
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Michał Piróg z mamą, VIVA! kwiecień 2014

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.