Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives
RODZEŃSTWO GWIAZD

Tak wygląda brat Michała Piróga, Sebastian! Są do siebie zupełnie niepodobni

Zobacz ich wspólne zdjęcie

Konrad Szczęsny 17 października 2021 19:02
Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives

Zawsze bezpośredni, zaangażowany społecznie, szczery do bólu. Michał Piróg dał się poznać jako utalentowany tancerz, silna osobowość i człowiek, który walczy o to, co dla niego ważne. Były juror „You can dance” pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz postanowił podzielić się zdjęciem z bratem, Sebastianem. I nie ma co ukrywać – powiedzenie, że są podobni jak dwie krople wody byłoby dużym nadużyciem...

Brat Michała Piróg, Sebastian. Mówił mu w dzieciństwie, że jest adoptowany

Okazuje się, że ich relacja jest słodko-gorzko. Przez długi czas Sebastian Piróg wmawiał bratu, że ten został przez rodziców... przysposobiony. Dziś funkcjonuje to jako anegdota i tancerz ma do tego dystans. Nie da się jednak ukryć, że najnowsze zdjęcie zamieszczone na profilu Michała Piróga wywołało nie lada poruszenie. Powód? Jak zauważa sam gwiazdor TVN, niewiele osób wierzy, że... faktycznie są braćmi! I trudno się temu dziwić: podobieństwo w ich przypadku jest naprawdę znikome...

„Zdania są podzielone … Podobni czy nie ? Oto mĻj rodzony brat, w co wielokrotnie za nic na świecie ludzie nam nie wierzą… może to karma która wraca do Sebastiana za to, że jak byłem mały to mi wmawiał, że jestem adoptowany….”, podpisał wspólną fotografię z bratem Michał Piróg.

Czytaj także: Andrzej Piaseczny zażartował na wizji z Michała Piróga: „Każdy schizofrenik tak robi”

Internauci o bracie Michała Piróga

Co ciekawe, zdania w tej kwestii są podzielone. Jedni fani stwierdzili, że faktycznie panowie nie są do siebie podobni. Inni – wręcz przeciwnie. 

„Podobni bardzo”, „Niepodobni” Ale czy to ważne?”, „Raczej niepodobni”, „Podobni. Tak samo przystojni”, „Coś tam podobni”, „Ale który to Ty?” – zapytał ktoś przekornie. „Mnie siostra mówiła,że zostałam znaleziona w kapuście…🤨Widocznie w tym naszym Świętokrzyskim taka tradycja rodzinna”, zwierzyła się inna internautka. „Nie widać podobieństwa ani z wąsa ani z brody nawet nosy inne jedynie ta zmarszczka na czole identyczny kształt 😅😁”, skonstatowała trzecia.

A Twoim zdaniem panowie są podobni czy wręcz przeciwnie?  

Czytaj także: Tak wygląda mama Katarzyny Nosowskiej! Jest niezwykle stylowa

Michał Piróg z mamą, VIVA! kwiecień 2014; Michał Piróg z mamą, VIVA! 9/2014
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Michał Piróg z mamą, VIVA! kwiecień 2014

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.