Dominika Ostałowska, Dominika Ostałowska z synem, Hubertem Zduniakiem, Hubert Zduniak, 2016 rok
Fot. Podlewski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Dominiki Ostałowskiej wkracza do show-biznesu

Hubert Zduniak poszedł w ślady mamy? Czym się zajmuje?

Olga Figaszewska 19 lutego 2021 12:05
Dominika Ostałowska, Dominika Ostałowska z synem, Hubertem Zduniakiem, Hubert Zduniak, 2016 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Dzieci gwiazd często idą w ślady znanych rodziców. Syn Dominiki Ostałowskiej i Huberta Zduniaka już w wieku 11 lat debiutował na ekranie. Na swoim koncie ma udział w serialu „M jak miłość” i „Na Wspólnej”. To dopiero początek jego drogi. Jednak aktorstwo nie jest jedyną pasja 19-latka. Hubert Zduniak posiada także talent muzyczny. Czym się zajmuje?

Czym zajmuje się syn Dominiki Ostałowskiej?

Od dzieciństwa przyglądał się pracy rodziców. Z czasem poczuł, że także chciał spróbować swoich sił przed kamerą. Hubert Zduniak ma talent i pierwsze sukcesy na swoim koncie. Nastolatek w jednym z wywiadów zaznaczał, że posiada bardzo ambitne plany. Konsekwentnie dąży do swoich celów i szkoli warsztat.

„Próbuję w tę stronę iść. Mam za sobą pierwsze kroki. Są to czasami bardzo ambitne plany, ale mam nadzieję, że totalnie do spełnienia”, wyjaśniał w rozmowie z Newserią.

Dominika Ostałowska podkreślała, że jest niesamowicie dumna ze swojego syna. Chociaż aktorka nie ukrywa, że starała się go chronić. Dobrze wie, że ten zawód niesie ze sobą blaski i cienie. 

„Ja mu trochę odradzałam, bo wiedziałam, że nie zostanie to pozostawione bez komentarza i nie będą to przyjemne komentarze ani dla mnie, ani dla niego. Powiedział mi kiedyś, ze łzami w oczach: nie zabijaj we mnie pasji”, wyznała kilka lat temu w rozmowie z Plejadą.

Dominika Ostałowska z synem, Hubertem,  Wielki Test TVP o Internecie 2018 rok:

Dominika Ostałowska, Dominika Ostałowska z synem, Hubertem
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Hubert Zduniak przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie.  „Jestem zadowolona, że w ogóle ma pomysł na swoją przyszłość. On fascynuje się światem filmu. Obejrzał już mnóstwo filmów i, jak na swój wiek, ogromnie dużo przeanalizował. Mam z kim podyskutować. To niesamowite, jak podobne mamy czasem odczucia. Zdarza się, że gdy rozmawiamy, padają z naszych ust te same zdania i to dokładnie w tym samym momencie”, zdradziła aktorka w wywiadzie dla Plejady z 2016 roku.

Okazuje się, że oprócz aktorstwa, Hubert Zduniak pasjonuje się muzyką. Efektami swojej pracy dzieli się z obserwatorami za pośrednictwem serwisu streamingowego. 

My jesteśmy zachwyceni efektami!  Życzymy Hubertowi kolejnych sukcesów!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.