Gabriela Sari, zbuntowany anioł
Fot. Telefe
Z ŻYCIA GWIAZD

Rozkochała Polaków jako urocza Gloria z serialu „Zbuntowany anioł”. Co dziś robi i jak wygląda Gabriela Sari?

Aktorka niezmiennie zachwyca urodą!

Damian Brillowski 17 stycznia 2022 20:28
Gabriela Sari, zbuntowany anioł
Fot. Telefe

Ponad 20 lat temu polscy widzowie z zapartym tchem śledzili losy „Zbuntowanego anioła”. Latynoska telenowela z miejsca stała się telewizyjnym przebojem. Wszyscy trzymali kciuki za miłość Milagros i Ivo, granych przez Natalię Oreiro i Facundo Aranę. Również pozostali bohaterowie zdobyli ogromną sympatię publiczności. Jedną z ulubionych postaci była najlepsza przyjaciółka Milagros - Gloria, grana przez Gabrielę Sari. Co dziś słychać u serialowej Glorii? Mimo upływu lat aktorka wciąż olśniewa urodą, zaś jej córeczka to wierna kopia sławnej mamy.

„Zbuntowany anioł” wielkim telewizyjnym hitem

„Zbuntowany anioł” to jeden z najbardziej uwielbianych seriali latynoamerykańskich w Polsce. Od czasu premiery minęło już 24 lata, a produkcja wciąż jest powtarzana przez różne stacje telewizyjne i gromadzi przed telewizorami tysiące widzów. Słynna telenowela była kręcona w latach 1998-1999 w Argentynie. W sumie zrealizowano 270 odcinków. W Polsce zadebiutowała 29 maja 2000 roku na antenie Polsatu i z miejsca stała się wielkim telewizyjnym hitem. 1 lutego 2021 roku Telewizja Puls ponownie przypomniała polskim widzom losy „Zbuntowanego anioła”.

Główną bohaterką serialu była biedna, ale za to pełna wigoru i wdzięku Milagros grana przez Natalię Oreiro, która zakochuje się w bogatym i niezwykle przystojnym Ivo (w tej roli Facundo Arana). Uwagę widzów przykuwały również pozostałe postaci m.in. Gloria, która w telenoweli grała najlepszą przyjaciółkę Milagros. W rzeczywistości wcielała się w nią Gabriela Sari, która wówczas stawiała swoje pierwsze kroki przed kamerą. Gra w serialu była dla młodej aktorki przepustką do świata show-biznesu. 

Czytaj także: Natalia Oreiro już tak nie wygląda! Aktorka została blondynką!

Gabriela Sari, zbuntowany anioł
Fot. Telefe

Gabriela Sari, „Zbuntowany anioł”

Jak dziś wygląda i co robi Gloria ze „Zbuntowanego anioła”?

Gdy Gabriela Sari występowała w serialu „Zbuntowany anioł” miała zaledwie 22 lata. Obecnie argentyńska gwiazda ma 45 lat. Po zakończeniu przygody z telenowelą, nie próżnowała i na dobre poświęciła się aktorstwu. Zagrała w wielu popularnych w Ameryce Łacińskiej filmach i serialach m.in. „Słodka miłość”, „Malparida”, „009 Central” czy „Casablanca”.

Również w życiu prywatnym dopisało jej szczęście. Wraz z mężem argentyńskim aktorem i prezenterem telewizyjnym Darianem Schijmanem doczekali się córeczki. W mediach społecznościowych Gabriela Sari często publikuje rodzinne fotografie. Okazuje się, że córka jest bardzo podobna do sławnej mamy. Widać także, że rodzina uwielbia spędzać ze sobą wolny czas a wspólne zabawy z dzieckiem sprawiają rodzicom ogromną radość. 

Pomimo upływu lat, aktorka niewiele się zmieniła. Wciąż zachwyca urodą i smukłą sylwetką a jej znakiem rozpoznawczym nadal są długie, brązowe włosy i bardzo gęste brwi. Zobacz, jak obecnie prezentuje się Gloria ze „Zbuntowanego anioła”. Na poniższych zdjęciach towarzyszy jej mąż oraz córka.  

Czytaj także: Trudny początek, wiara w pasję i wygrane marzenia: oto niezwykłe życie Natalii Oreiro!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?