Gabriela Sari, zbuntowany anioł
Fot. Telefe
Z ŻYCIA GWIAZD

Rozkochała Polaków jako urocza Gloria z serialu „Zbuntowany anioł”. Co dziś robi i jak wygląda Gabriela Sari?

Mimo upływu lat aktorka wciąż olśniewa urodą

Damian Brillowski 28 lutego 2023 07:56
Gabriela Sari, zbuntowany anioł
Fot. Telefe

Ponad 20 lat temu polscy widzowie z zapartym tchem śledzili losy „Zbuntowanego anioła”. Latynoska telenowela z miejsca stała się telewizyjnym przebojem. Wszyscy trzymali kciuki za miłość Milagros i Ivo, granych przez Natalię Oreiro i Facundo Aranę. Również pozostali bohaterowie zdobyli ogromną sympatię publiczności. Jedną z ulubionych postaci była najlepsza przyjaciółka Milagros - Gloria, grana przez Gabrielę Sari. Co dziś słychać u serialowej Glorii? Mimo upływu lat aktorka wciąż olśniewa urodą, zaś jej córeczka to wierna kopia sławnej mamy.

Bohaterowie „Zbuntowanego anioła” 

„Zbuntowany anioł” to jeden z najbardziej uwielbianych seriali latynoamerykańskich w Polsce. Od czasu premiery minęło już 24 lata, a produkcja wciąż jest powtarzana przez różne stacje telewizyjne i gromadzi przed telewizorami tysiące widzów. Słynna telenowela była kręcona w latach 1998-1999 w Argentynie. W sumie zrealizowano 270 odcinków. W Polsce zadebiutowała 29 maja 2000 roku na antenie Polsatu i z miejsca stała się wielkim telewizyjnym hitem. 1 lutego 2021 roku Telewizja Puls ponownie przypomniała polskim widzom losy „Zbuntowanego anioła”.

Główną bohaterką serialu była biedna, ale za to pełna wigoru i wdzięku Milagros grana przez Natalię Oreiro, która zakochuje się w bogatym i niezwykle przystojnym Ivo (w tej roli Facundo Arana). Uwagę widzów przykuwały również pozostałe postaci m.in. Gloria, która w telenoweli grała najlepszą przyjaciółkę Milagros. W rzeczywistości wcielała się w nią Gabriela Sari, która wówczas stawiała swoje pierwsze kroki przed kamerą. Gra w serialu była dla młodej aktorki przepustką do świata show-biznesu. 

CZYTAJ TAKŻE: Pamiętacie „Panią starszą” z serialu Zbuntowany anioł? Tak wyglądało życie Lydii Lamaison

Gabriela Sari, „Zbuntowany anioł”

Gabriela Sari, zbuntowany anioł
Fot. Telefe

Gabriela Sari, czyli Gloria ze „Zbuntowanego anioła”. Tak dziś wygląda

Gdy Gabriela Sari występowała w serialu „Zbuntowany anioł”, miała zaledwie 22 lata. 3 września tego roku argentyńska gwiazda skończyła 46 lat. Po zakończeniu przygody z telenowelą nie próżnowała i na dobre poświęciła się aktorstwu. Zagrała w wielu popularnych w Ameryce Łacińskiej filmach i serialach m.in. „Słodka miłość”, „Malparida”, „009 Central” czy „Casablanca”.

Również w życiu prywatnym dopisało jej szczęście. Wraz z mężem, argentyńskim aktorem i prezenterem telewizyjnym Darianem Schijmanem, doczekali się córeczki. W mediach społecznościowych Gabriela Sari często publikuje rodzinne fotografie. Okazuje się, że córka jest bardzo podobna do sławnej mamy. Widać także, że rodzina uwielbia spędzać ze sobą wolny czas a wspólne zabawy z dzieckiem sprawiają rodzicom ogromną radość. 

Pomimo upływu lat, aktorka niewiele się zmieniła. Wciąż zachwyca urodą i smukłą sylwetką a jej znakiem rozpoznawczym nadal są długie, brązowe włosy i bardzo gęste brwi. Zobacz, jak obecnie prezentuje się Gloria ze „Zbuntowanego anioła”. Na poniższych zdjęciach towarzyszy jej mąż oraz córka.  

CZYTAJ TAKŻE: Jako Vicky z serialu „Zbuntowany anioł” oczarowała Polaków. Co dziś robi i jak wygląda Verónica Vieyra?

 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.