Z ŻYCIA GWIAZD

Dawniej wzdychały do niego miliony kobiet... Ronn Moss przeszedł spektakularną metamorfozę

Pamiętasz go z roli Ridge’a Forrestera?

Olga Figaszewska 31 października 2020 16:26

Wzdychały do niego miliony kobiet. Rola Ridge’a Forrestera przyniosła mu ogromną popularność. Ronn Moss grał w popularnej operze mydlanej przez 25 lat! Ale przyszedł moment, w którym postanowił zakończyć swoją przygodę. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Ronn Moss - metamorfoza 

Chyba nikt nie przypuszczał, że Moda na sukces na tak długo będzie królowała na ekranach telewizorów. Perypetie losów dwóch rodzin: Forresterów i Spectra od 33 lat śledzą kolejne pokolenia. Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się obejrzeć chociaż jeden odcinek amerykańskiej produkcji.

Serialowy Ridge Forrester to jedna z kultowych postaci. Ale po latach Ronn Moss wyznał, że mimo sentymentu żałuje, że tak późno zdecydował się na odejście z Mody na sukces. Po raz ostatni pojawił się na planie w 2012 roku. Podobno aktorowi przeszkadzało obcięcie gaży i  zmarginalizowanie jego postaci.

„Trzeba było mieć sporo dystansu i często się śmiać, żeby móc wytrzymać na planie. (...) Byłem związany z jedną postacią przez ponad ćwierć wieku. To szmat czasu. W tej chwili chcę próbować nowych rzeczy i rozwijać się”, mówił w rozmowie z dziennikarzami. Podkreśla, że nie tęskni za serialem.

Przez wiele lat Ronn Moss był członkiem zespołu Player. Grupa została wybrana najlepszym nowym artystą 1978 na liście honorowej magazynu Billboard. Wraz z zespołem artysta nagrał dziesięć krążków. Ronn Moss ma także na swoim koncie dwie solowe płyty.  68-latek po odejściu z serialu nadal skupia się  na swojej karierze muzycznej. Ale nie zawiesił swojej kariery aktorskiej i możemy podziwiać go na wielkim ekranie. 

I choć od szczytu popularności minęło trochę czasu, wciąż ma w sobie to coś. Ronn Moss dba o kondycję fizyczną i zdaniem fanów, nie tylko o to. W pewnym momencie zarzucono mu korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a nawet operacji plastycznych. „Wszyscy podejrzewają mnie o ogromną ilość operacji plastycznych. Nie miałem ani jednej. Jestem po prostu szczęściarzem”, dementował.

Zobacz, jak dziś wygląda Ronn Moss! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.