Z ŻYCIA GWIAZD

Dawniej wzdychały do niego miliony kobiet... Ronn Moss przeszedł spektakularną metamorfozę

Pamiętasz go z roli Ridge’a Forrestera?

Olga Figaszewska 31 października 2020 16:26

Wzdychały do niego miliony kobiet. Rola Ridge’a Forrestera przyniosła mu ogromną popularność. Ronn Moss grał w popularnej operze mydlanej przez 25 lat! Ale przyszedł moment, w którym postanowił zakończyć swoją przygodę. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Ronn Moss - metamorfoza 

Chyba nikt nie przypuszczał, że Moda na sukces na tak długo będzie królowała na ekranach telewizorów. Perypetie losów dwóch rodzin: Forresterów i Spectra od 33 lat śledzą kolejne pokolenia. Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się obejrzeć chociaż jeden odcinek amerykańskiej produkcji.

Serialowy Ridge Forrester to jedna z kultowych postaci. Ale po latach Ronn Moss wyznał, że mimo sentymentu żałuje, że tak późno zdecydował się na odejście z Mody na sukces. Po raz ostatni pojawił się na planie w 2012 roku. Podobno aktorowi przeszkadzało obcięcie gaży i  zmarginalizowanie jego postaci.

„Trzeba było mieć sporo dystansu i często się śmiać, żeby móc wytrzymać na planie. (...) Byłem związany z jedną postacią przez ponad ćwierć wieku. To szmat czasu. W tej chwili chcę próbować nowych rzeczy i rozwijać się”, mówił w rozmowie z dziennikarzami. Podkreśla, że nie tęskni za serialem.

Przez wiele lat Ronn Moss był członkiem zespołu Player. Grupa została wybrana najlepszym nowym artystą 1978 na liście honorowej magazynu Billboard. Wraz z zespołem artysta nagrał dziesięć krążków. Ronn Moss ma także na swoim koncie dwie solowe płyty.  68-latek po odejściu z serialu nadal skupia się  na swojej karierze muzycznej. Ale nie zawiesił swojej kariery aktorskiej i możemy podziwiać go na wielkim ekranie. 

I choć od szczytu popularności minęło trochę czasu, wciąż ma w sobie to coś. Ronn Moss dba o kondycję fizyczną i zdaniem fanów, nie tylko o to. W pewnym momencie zarzucono mu korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a nawet operacji plastycznych. „Wszyscy podejrzewają mnie o ogromną ilość operacji plastycznych. Nie miałem ani jednej. Jestem po prostu szczęściarzem”, dementował.

Zobacz, jak dziś wygląda Ronn Moss! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.