O NIM JEST GŁOŚNO

Dawniej wzdychały do niego miliony kobiet... Ronn Moss przeszedł spektakularną metamorfozę

Pamiętasz go z roli Ridge’a Forrestera?

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2020 10:58

Wzdychały do niego miliony kobiet. Rola Ridge’a Forrestera przyniosła mu ogromną popularność. Ronn Moss grał w popularnej operze mydlanej przez 25 lat! Ale przyszedł moment, w którym postanowił zakończyć swoją przygodę. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Ronn Moss - metamorfoza 

Chyba nikt nie przypuszczał, że Moda na sukces na tak długo będzie królowała na ekranach telewizorów. Perypetie losów dwóch rodzin: Forresterów i Spectra od 33 lat śledzą kolejne pokolenia. Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się obejrzeć chociaż jeden odcinek amerykańskiej produkcji.

Serialowy Ridge Forrester to jedna z kultowych postaci. Ale po latach Ronn Moss wyznał, że mimo sentymentu żałuje, że tak późno zdecydował się na odejście z Mody na sukces. Po raz ostatni pojawił się na planie w 2012 roku.

„Trzeba było mieć sporo dystansu i często się śmiać, żeby móc wytrzymać na planie. (...)Byłem związany z jedną postacią przez ponad ćwierć wieku. To szmat czasu. W tej chwili chcę próbować nowych rzeczy i rozwijać się”, mówił w rozmowie z dziennikarzami. 

Dziś 68-latek skupia się przede wszystkim na swojej karierze muzycznej. Wydał dwie solowe płyty. Ale nie zawiesił swojej kariery aktorskiej i możemy podziwiać go na wielkim ekranie. 

I choć od szczytu popularności minęło trochę czasu, wciąż ma w sobie to coś. Ronn Moss dba o kondycję fizyczną i zdaniem fanów, nie tylko o to. W pewnym momencie zarzucono mu korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a nawet operacji plastycznych. „Wszyscy podejrzewają mnie o ogromną ilość operacji plastycznych. Nie miałem ani jednej. Jestem po prostu szczęściarzem”, dementował.

Zobacz, jak dziś wygląda Ronn Moss! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.