Ricky Martin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ricky Martin po raz czwarty został ojcem!

Wokalista zdradził płeć i imię dziecka!

Olga Figaszewska 30 października 2019 12:12
Ricky Martin
Fot. East News

Ricky Martin po raz czwarty został tatą! Wokalista pochwalił się szczęśliwą informacją w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradził imię i płeć swojej pociechy.

Ricky Martin został ojcem: imię i płeć dziecka

Wraz z mężem, Jwanem Yosefem wychowuje już trójkę wspaniałych pociech. Ich rodzina właśnie się powiększyła. Na świat przyszło czwarte dziecko Martina. To dla nich ogromna radość! Dlatego wokalista postanowił opublikować w sieci wspólne zdjęcie z maleństwem.

,,Renn Martin-Yosef. Nasz chłopiec jest już z nami", napisał dumny tata. Światowe media podały, że parze po raz kolejny pomogła im surogatka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Dzieci Ricky'ego Martina

W sierpniu 2008 roku Ricky Martin został ojcem bliźniaków: Matteo i Valentino, które urodziła mu surogatka. W 2017 roku artysta stanął na ślubnym kobiercu. Jego mężem został malarz, Jwan Yosef.  Małżeństwo zdecydowało się również na adopcję dziewczynki, Lucii.

„Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi mogąc ogłosić, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej dziewczynki. To był dla nas niezwykle specjalny czas i nie możemy się doczekać drogi, którą pokonamy z tą maleńką osóbką. Obaj jej piękni bracia, oraz ja i Ricky zakochaliśmy się w Lucii niemal od razu!”, napisali.

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Human rights, human rights and more human right. SIMPLE! @humanrightscampaign . 📸:@paulmorigi

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

La luz de mis ojos #Lucia

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…