Ricky Martin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ricky Martin po raz czwarty został ojcem!

Wokalista zdradził płeć i imię dziecka!

Olga Figaszewska 30 października 2019 12:12
Ricky Martin
Fot. East News

Ricky Martin po raz czwarty został tatą! Wokalista pochwalił się szczęśliwą informacją w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradził imię i płeć swojej pociechy.

Ricky Martin został ojcem: imię i płeć dziecka

Wraz z mężem, Jwanem Yosefem wychowuje już trójkę wspaniałych pociech. Ich rodzina właśnie się powiększyła. Na świat przyszło czwarte dziecko Martina. To dla nich ogromna radość! Dlatego wokalista postanowił opublikować w sieci wspólne zdjęcie z maleństwem.

,,Renn Martin-Yosef. Nasz chłopiec jest już z nami", napisał dumny tata. Światowe media podały, że parze po raz kolejny pomogła im surogatka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Dzieci Ricky'ego Martina

W sierpniu 2008 roku Ricky Martin został ojcem bliźniaków: Matteo i Valentino, które urodziła mu surogatka. W 2017 roku artysta stanął na ślubnym kobiercu. Jego mężem został malarz, Jwan Yosef.  Małżeństwo zdecydowało się również na adopcję dziewczynki, Lucii.

„Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi mogąc ogłosić, że zostaliśmy rodzicami pięknej i zdrowej dziewczynki. To był dla nas niezwykle specjalny czas i nie możemy się doczekać drogi, którą pokonamy z tą maleńką osóbką. Obaj jej piękni bracia, oraz ja i Ricky zakochaliśmy się w Lucii niemal od razu!”, napisali.

Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Human rights, human rights and more human right. SIMPLE! @humanrightscampaign . 📸:@paulmorigi

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

La luz de mis ojos #Lucia

Post udostępniony przez Ricky (@ricky_martin)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.