Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
HISTORIA MIŁOŚCI

Połączył ich taniec. Od lat tworzą zgrany duet. Oto romantyczna historia miłości Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz

„W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani", przyznają

Damian Brillowski 16 lutego 2023 16:56
Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

O ile o życiu uczuciowym Piotrka Zduńskiego, bohatera serialu „M jak miłość” wiadomo wszystko, o tyle o życiu miłosnym Marcina Mroczka mówi się niewiele. Aktor prywatnie jest mężem Marleny Muranowicz, z którą doczekał się dwójki synów: Ignacego i Kacpra. Jakie były początki tej znajomości? Ulubieniec publiczności i jego ukochana konsekwentnie unikają błysku fleszy. W czym tkwi sekret ich udanego małżeństwa? „W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Do tego mamy wspaniałe dzieci, więc naprawdę niczego więcej nie potrzeba nam do szczęścia. Kluczem do sukcesu w miłości są: szczere uczucie i wzajemne zaufanie", wyjaśniała żona Marcina Mroczka. Przypomnijmy ich wyjątkową historię miłości.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz: początki ich miłości 

Popularność, jaką Marcinowi Mroczkowi przyniosła rola w telenoweli TVP, przekłada się na zainteresowanie jego życiem prywatnym. Nie dziwi zatem fakt, że wielu ludzi ciekawi, kto skradł serce aktora „M jak miłość” i jak obecnie wygląda jego życie miłosne?

Młodzi poznali się w 2008 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Okazuje się, że to miłość do tańca połączyła Marcina Mroczka i Marlenę Muranowicz. On był aktorem, natomiast ona próbowała swoich sił w modelingu i aktorstwie. Pierwszego dnia znajomości tak ze sobą wirowali na parkiecie, że „sam król popu Michael Jackson nie był w stanie przeszkodzić rodzącemu się uczuciu”. „13 lat temu poznaliśmy się w miejscu, gdzie często bywaliśmy, choć nigdy wcześniej na siebie nie wpadliśmy. Przypadek, czy przeznaczenie? Pamiętam, że właśnie tak z tobą tańczyłem do białego rana. Czasami tylko Michael Jackson wkradł się między wolnymi", wspominał na Instagramie moment poznania przyszłej żony.

Przypomnijmy, że Marcin Mroczek jest uzdolnionym tancerzem, gdyż brał udział – i to z powodzeniem! – w polskiej, jak i ukraińskiej wersji „Tańca z gwiazdami”. W Polsce zajął 3. miejsce, a na Ukrainie wygrał taneczne show. To nie jedyny jego sukces. Otóż w parze z Edytą Herbuś w 2008 roku zwyciężył taneczną Eurowizję w biało-czerwonych barwach. Jak widać, jego umiejętności taneczne przydały się w podbiciu serca ukochanej oraz zrobiły imponujące wrażenie na arenie międzynarodowej.

Czytaj także: Maciej Zakościelny i Paulina Wyka opublikowali wspólne zdjęcia. Te kadry zachwyciły fanów

Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok

Ślub Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz  

Narzeczeni pobrali się w 20 lipca 2013 roku podczas pięknej ceremonii w Tarczynie. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej młoda para i goście weselni udali się do pobliskiego dworku, gdzie bawili się do białego rana. Od tamtej pory zakochani są niemal nierozłączni. Na przestrzeni lat ich rodzina powiększyła się dwukrotnie. Para doczekała się synów 7-letniego Ignacego oraz 5-letniego Kacpra. ,,Rola taty nie jest łatwa, ale nie jest też nie wiadomo jak trudna. Dzieci często wymagają od nas mniej, niż sami chcemy im dać. W pogoni za światem biegamy od zajęć do zajęć, żeby zapełnić im czas i żeby przypadkiem czegoś nie przegapić. Języki, piłka, balet, pływanie, szachy, narty, rolki... Może czas pandemii sprawi, że w szachy zagramy razem, a w piłkę uda się przez jakiś czas bez trenera. Pamiętajcie, że nic nie zastąpi waszej obecności i uwagi", napisał ulubieniec publiczności w mediach społecznościowych.

W lipcu 2021 roku, z okazji 8. rocznicy, wpadli na niecodzienny pomysł. Otóż postanowili uczcić kolejną rocznicę ślubu, zakładając kreacje z dnia uroczystości. W ten sposób chcieli się poczuć ponownie jak para młoda. Marcin Mroczek pokazał wówczas na swoim Instagramie efekty przebrania, dodając wymowny wpis pod fotografią: „8 lat temu powiedzieliśmy sobie magiczne „TAK”! Dzisiaj to „Tak” rozbrzmiewa podwójnym echem… PS. Kurcze wyglądamy prawie jak w 2013 roku”, napisał aktor.

Czytaj także: Krzysztof i Magdalena Materna są razem ponad 20 lat. "Dzięki żonie mam przedłużoną młodość"

Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka? 

Marlena Muranowicz urodziła się w 1988 roku i pochodzi z Czerska. Co więcej, jest absolwentką dziennikarstwa i europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Już w trakcie studiów pracowała jako modelka. Miała okazję wziąć udział w kilku teledyskach, prezentujących muzykę disco polo. Ma za sobą też epizodyczną rolę w serialu „Szpilki na Giewoncie”. Obecnie z powodzeniem spełnia się jako bizneswoman. Na co dzień prowadzi agencję dla modelek i hostess, które można spotkać na różnych imprezach z udziałem gwiazd. Dzięki pracy ma kontakt z mediami, ale od drugiej strony kamery. Ponadto od kilku lat Marlena jest menadżerką swojego męża.

Przez dłuższy okres małżeństwa Marlena była brunetką. Jednak w pewnym momencie postanowiła dokonać radykalnej metamorfozy i zmienić wizerunek. Z brunetki stała się blondynką. Nowy kolor włosów idealnie do niej pasuje! Mąż, jak i reszta fanów, byli zachwyceni tą zmianą. 

Czytaj także: Była wokalistką Varius Manx. Teraz buduje solową karierę. Co słychać u Anny Józefiny Lubienieckiej?

Żona Marcina Mroczka chroni swoją prywatność 

Pomimo niewątpliwej urody i uroku osobistego, żona Marcina Mroczka unika błysku fleszy. Niezwykle rzadko można ich spotkać podczas publicznych wydarzeń kulturalnych, a już tym bardziej nie pokazują się razem na ściankach i nie biorą udziału we wspólnych sesjach fotograficznych. Jak tłumaczył w jednym z wywiadów jej mąż, jest to związane z chęcią bycia anonimowym. „W sumie chyba lubi swoją prywatność, swoją anonimowość. Dba o to, aby tak pozostało. Ja to szanuję i też jej nie ciągam na ścianki. Nam chyba jest tak najlepiej”, zdradził aktor w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Wyjątkiem są wydarzenia charytatywne, na które aktor z przyjemnością zabiera swoją familię, jednocześnie ucząc dzieci pomocy drugiemu człowiekowi. „Jeżeli są takie imprezy charytatywne, to chce ich od małego uczyć, że warto jest pomagać innym i podjąć taki wysiłek, żeby ktoś kto potrzebuje pomocy miał z naszego wysiłku jakiś zysk”, przyznał w wywiadzie. 

Czytaj także: Wspierają się bez względu na wszystko. Doda oraz jej mama są ze sobą bardzo zżyte…

Sekret udanego małżeństwa Marleny Muranowicz i Marcina Mroczka

W czym tkwi sekret udanego małżeństwa bizneswoman i gwiazdy „M jak miłość”? „W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Do tego mamy wspaniałe dzieci, więc naprawdę niczego więcej nie potrzeba nam do szczęścia. Kluczem do sukcesu w miłości są: szczere uczucie i wzajemne zaufanie", zdradziła Marlena Muranowicz w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

Wtórował jej mąż. „Zazwyczaj staramy się nie kłócić o pierdoły. Choć nagle, nie wiadomo dlaczego, źle odłożone skarpetki potrafią przeszkadzać. Ważne, że po krótkiej wymianie »uprzejmości« potrafimy się pogodzić", szczerze przyznał.

Zdjęcia pary wywołują w mediach społecznościowych wielkie poruszenie, a jednocześnie zachwyt. Fani nie mogą wyjść z podziwu, jak piękną żonę posiada popularny aktor. Gwiazdor dzieli się z obserwatorami kadrami z ukochaną. Fotografie ilustrują rodzinne szczęście Marcina Mroczka. 

Przypomnijmy, że aktor z okazji urodzin w 2022 roku zamieścił w sieci urocze nagranie z najbliższymi. „Podobno życie zaczyna się po 40 💥Nie wiem jak to będzie wyglądało bo moje pierwsze 40 lat były bombowe🍾. Czasem tylko zdarzył się jakiś przypał 🤪🤣 Śniadanko urodzinowe 🎂”, napisał wówczas. 

Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Czytaj także: Kazimierz Marcinkiewicz znów jest zakochany. Pokazał zdjęcie nowej sympatii

 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.