Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
HISTORIA MIŁOŚCI

Połączył ich taniec. Od lat tworzą zgrany duet. Oto romantyczna historia miłości Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz

„W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani", przyznają

Damian Brillowski 18 lipca 2023 12:40
Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

O ile o życiu uczuciowym Piotrka Zduńskiego, bohatera serialu „M jak miłość” wiadomo wszystko, o tyle o życiu miłosnym Marcina Mroczka mówi się niewiele. Prywatnie aktor jest mężem Marleny Muranowicz, z którą doczekał się dwójki synów: Ignacego i Kacpra. Ulubieniec publiczności i jego ukochana konsekwentnie unikają błysku fleszy. „W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Do tego mamy wspaniałe dzieci, więc naprawdę niczego więcej nie potrzeba nam do szczęścia. Kluczem do sukcesu w miłości są: szczere uczucie i wzajemne zaufanie", wyjaśniała żona Marcina Mroczka. Z okazji jego urodzin przypominamy tę wyjątkową historię miłości!

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz — początki ich miłości 

Popularność, jaką Marcinowi Mroczkowi przyniosła rola w telenoweli TVP, przekłada się na zainteresowanie jego życiem prywatnym. Nie dziwi zatem fakt, że wielu ludzi ciekawi, kto skradł serce aktora „M jak miłość” i jak obecnie wygląda jego życie miłosne?

Młodzi poznali się w 2008 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Okazuje się, że to miłość do tańca połączyła Marcina Mroczka i Marlenę Muranowicz. On był aktorem, natomiast ona próbowała swoich sił w modelingu i aktorstwie. Pierwszego dnia znajomości tak ze sobą wirowali na parkiecie, że „sam król popu Michael Jackson nie był w stanie przeszkodzić rodzącemu się uczuciu”. „13 lat temu poznaliśmy się w miejscu, gdzie często bywaliśmy, choć nigdy wcześniej na siebie nie wpadliśmy. Przypadek, czy przeznaczenie? Pamiętam, że właśnie tak z tobą tańczyłem do białego rana. Czasami tylko Michael Jackson wkradł się między wolnymi", wspominał na Instagramie moment poznania przyszłej żony.

CZYTAJ TAKŻE: Ich uczucie rozkwitało na oczach milionów widzów. Medialne zainteresowanie zrujnowało związek Rafała Mroczka i Anety Piotrowskiej

Przypomnijmy, że Marcin Mroczek jest uzdolnionym tancerzem, gdyż brał udział – i to z powodzeniem! – w polskiej, jak i ukraińskiej wersji „Tańca z gwiazdami”. W Polsce zajął 3. miejsce, a na Ukrainie wygrał taneczne show. To nie jedyny jego sukces. Otóż w parze z Edytą Herbuś w 2008 roku zwyciężył taneczną Eurowizję w biało-czerwonych barwach. Jak widać, jego umiejętności taneczne przydały się w podbiciu serca ukochanej oraz zrobiły imponujące wrażenie na arenie międzynarodowej.

Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok

Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Ślub Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz  

Narzeczeni pobrali się w 20 lipca 2013 roku podczas pięknej ceremonii w Tarczynie. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej młoda para i goście weselni udali się do pobliskiego dworku, gdzie bawili się do białego rana. Od tamtej pory zakochani są niemal nierozłączni.

Na przestrzeni lat ich rodzina powiększyła się dwukrotnie. Para doczekała się synów: 7-letniego Ignacego oraz 6-letniego Kacpra. "Rola taty nie jest łatwa, ale nie jest też nie wiadomo jak trudna. Dzieci często wymagają od nas mniej, niż sami chcemy im dać. W pogoni za światem biegamy od zajęć do zajęć, żeby zapełnić im czas i żeby przypadkiem czegoś nie przegapić. Języki, piłka, balet, pływanie, szachy, narty, rolki... Może czas pandemii sprawi, że w szachy zagramy razem, a w piłkę uda się przez jakiś czas bez trenera. Pamiętajcie, że nic nie zastąpi waszej obecności i uwagi", napisał ulubieniec publiczności w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard Kalisz w szczerych słowach o ojcostwie. Jak zmieniły go narodziny Ignacego?

W lipcu 2021 roku, z okazji 8. rocznicy, wpadli na niecodzienny pomysł. Otóż postanowili uczcić kolejną rocznicę ślubu, zakładając kreacje z dnia uroczystości. W ten sposób chcieli się poczuć ponownie jak para młoda. Marcin Mroczek pokazał wówczas na swoim Instagramie efekty przebrania, dodając wymowny wpis pod fotografią: „8 lat temu powiedzieliśmy sobie magiczne „TAK”! Dzisiaj to „Tak” rozbrzmiewa podwójnym echem… PS. Kurcze wyglądamy prawie jak w 2013 roku”, napisał aktor.

Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka? 

Marlena Muranowicz urodziła się w 1988 roku i pochodzi z Czerska. Co więcej, jest absolwentką dziennikarstwa i europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Już w trakcie studiów pracowała jako modelka. Miała okazję wziąć udział w kilku teledyskach, prezentujących muzykę disco polo. Ma za sobą też epizodyczną rolę w serialu „Szpilki na Giewoncie”.

Obecnie z powodzeniem spełnia się jako bizneswoman. Na co dzień prowadzi agencję dla modelek i hostess, które można spotkać na różnych imprezach z udziałem gwiazd. Dzięki pracy ma kontakt z mediami, ale od drugiej strony kamery. Ponadto od kilku lat Marlena jest menadżerką swojego męża.

Pomimo niewątpliwej urody i uroku osobistego, żona Marcina Mroczka unika błysku fleszy. Niezwykle rzadko można ich spotkać podczas publicznych wydarzeń kulturalnych, a już tym bardziej nie pokazują się razem na ściankach i nie biorą udziału we wspólnych sesjach fotograficznych. Jak tłumaczył w jednym z wywiadów jej mąż, jest to związane z chęcią bycia anonimowym. „W sumie chyba lubi swoją prywatność, swoją anonimowość. Dba o to, aby tak pozostało. Ja to szanuję i też jej nie ciągam na ścianki. Nam chyba jest tak najlepiej”, zdradził aktor w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

ZOBACZ: W nim znalazła oparcie, razem wychowują syna. Mimo że Ilona Ostrowska i Patryk Stawiński nie myślą o ślubie, tworzą zgrany duet

Wyjątkiem są wydarzenia charytatywne, na które aktor z przyjemnością zabiera swoją familię, jednocześnie ucząc dzieci pomocy drugiemu człowiekowi. „Jeżeli są takie imprezy charytatywne, to chce ich od małego uczyć, że warto jest pomagać innym i podjąć taki wysiłek, żeby ktoś, kto potrzebuje pomocy miał z naszego wysiłku jakiś zysk”, przyznał w wywiadzie. 

Sekret udanego małżeństwa Marleny Muranowicz i Marcina Mroczka

W czym tkwi sekret udanego małżeństwa bizneswoman i gwiazdy „M jak miłość”? „W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Do tego mamy wspaniałe dzieci, więc naprawdę niczego więcej nie potrzeba nam do szczęścia. Kluczem do sukcesu w miłości są: szczere uczucie i wzajemne zaufanie", zdradziła Marlena Muranowicz w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium.

Wtórował jej mąż. „Zazwyczaj staramy się nie kłócić o pierdoły. Choć nagle, nie wiadomo dlaczego, źle odłożone skarpetki potrafią przeszkadzać. Ważne, że po krótkiej wymianie »uprzejmości« potrafimy się pogodzić", szczerze przyznał.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Grzegorz Skawiński żałuje, że nie doczekał się dzieci. Jego wyznanie jest niezwykle poruszające

Zdjęcia pary wywołują w mediach społecznościowych wielkie poruszenie, a jednocześnie zachwyt. Gwiazdor chętnie dzieli się z obserwatorami kadrami z ukochaną oraz pociechami. Fotografie ilustrują rodzinne szczęście Marcina Mroczka, który właśnie świętuje swoje 41. urodziny! Aktorowi oraz jego najbliższym życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.