Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
NIEZWYKŁE HISTORIE

Połączył ich taniec. Poznaj niezwykle romantyczną historię miłości Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz

Para w tym roku świętowała 8. rocznicę ślubu

Damian Brillowski 14 października 2021 18:00
Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

O ile o życiu uczuciowym Piotrka Zduńskiego, bohatera serialu „M jak miłość” wiadomo wszystko, o tyle o życiu miłosnym Marcina Mroczka mówi się niewiele. Aktor prywatnie jest mężem Marleny Muranowicz, z którą doczekał się dwójki synów: Ignacego i Kacpra. Jakie były początki tej znajomości? W czym tkwi sekret ich udanego małżeństwa? Poznaj niezwykłą historię miłości Marcina Mroczka i jego żony Marleny.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz: początki ich miłości 

Popularność, jaką Marcinowi Mroczkowi przyniosła rola w telenoweli TVP, przekłada się na zainteresowanie jego życiem prywatnym. Nie dziwi zatem fakt, że wielu ludzi ciekawi, kto skradł serce aktora „M jak miłość” i jak obecnie wygląda jego życie miłosne?

Młodzi poznali się w 2008 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Okazuje się, że to miłość do tańca połączyła Marcina i Marlenę. Pierwszego dnia znajomości tak ze sobą wirowali na parkiecie, że „sam król popu Michael Jackson nie był w stanie przeszkodzić rodzącemu się uczuciu”. 

„13 lat temu poznaliśmy się w miejscu, gdzie często bywaliśmy, choć nigdy wcześniej na siebie nie wpadliśmy. Przypadek, czy przeznaczenie? Pamiętam, że właśnie tak z tobą tańczyłem do białego rana. Czasami tylko Michael Jackson wkradł się między wolnymi", wspominał na Instagramie moment poznania przyszłej żony aktor. 

Przypomnijmy, że Marcin Mroczek jest uzdolnionym tancerzem, gdyż brał udział – i to z powodzeniem! – w polskiej, jak i ukraińskiej wersji „Tańca z gwiazdami”. W Polsce zajął 3. miejsce, a na Ukrainie wygrał taneczne show. To nie jedyny jego sukces. Otóż w parze z Edytą Herbuś w 2008 roku zwyciężył taneczną Eurowizję w biało-czerwonych barwach. Jak widać, jego umiejętności taneczne przydały się w podbiciu serca ukochanej oraz zrobiły imponujące wrażenie na arenie międzynarodowej.

Czytaj także: Marcin Mroczek opublikował romantyczne zdjęcie z żoną! 

Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Marcin Mroczek, Marlena Muranowicz, Warszawa, premiera filmu Swingersi, 25.02.2020 rok

Ślub Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz  

Narzeczeni pobrali się w 20 lipca 2013 roku podczas pięknej ceremonii w Tarczynie. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej młoda para i goście weselni udali się do pobliskiego dworku, gdzie bawili się do białego rana. Od tamtej pory zakochani są niemal nierozłączni. Na przestrzeni lat ich rodzina powiększyła się dwukrotnie. Para doczekała się synów Ignacego, który skończył w tym roku 5 lat oraz Kacpra, mającego 4 lata. 

W lipcu tego roku para świętowała ósmą rocznicę małżeństwa. Z tego powodu wpadli na niecodzienny pomysł. Otóż postanowili uczcić kolejną rocznicę ślubu, zakładając kreacje z dnia uroczystości. W ten sposób chcieli się poczuć ponownie jak para młoda. Marcin Mroczek pokazał na swoim Instagramie efekty przebrania, dodając wymowny wpis pod fotografią:

„8 lat temu powiedzieliśmy sobie magiczne „TAK”! Dzisiaj to „Tak” rozbrzmiewa podwójnym echem… PS. Kurcze wyglądamy prawie jak w 2013 roku”, napisał aktor.

Czytaj także: KULTOWE SESJE VIVY! Przypominamy zmysłowe zdjęcia gwiazd „M jak miłość”

Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka? 

Marlena Muranowicz jest absolwentką dziennikarstwa i europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Już w trakcie studiów pracowała jako modelka. Miała okazję wziąć udział w kilku teledyskach, prezentujących muzykę disco polo. Ma za sobą też epizodyczną rolę w serialu „Szpilki na Giewoncie”. Obecnie z powodzeniem spełnia się jako bizneswoman. Na co dzień prowadzi agencję dla modelek i hostess, które można spotkać na różnych imprezach z udziałem gwiazd. Dzięki pracy ma kontakt z mediami, ale od drugiej strony kamery. Ponadto od kilku lat Marlena jest menadżerką swojego męża.

Przez dłuższy okres małżeństwa Marlena była brunetką. Jednak w poprzednim roku postanowiła dokonać radykalnej metamorfozy i zmienić wizerunek. Z brunetki stała się blondynką. Nowy kolor włosów idealnie do niej pasuje! Mąż, jak i reszta fanów, byli zachwyceni tą zmianą. 

Czytaj także: Kasia Cichopek i Marcin Mroczek wspominają początki na planie serialu M jak Miłość 

Żona Marcina Mroczka chroni swoją prywatność 

Pomimo niewątpliwej urody i uroku osobistego, żona Marcina Mroczka unika błysku fleszy. Niezwykle rzadko można ich spotkać podczas publicznych wydarzeń kulturalnych, a już tym bardziej nie pokazują się razem na ściankach i nie biorą udziału we wspólnych sesjach fotograficznych. Jak tłumaczył w jednym z wywiadów jej mąż, jest to związane z chęcią bycia anonimowym. „W sumie chyba lubi swoją prywatność, swoją anonimowość. Dba o to, aby tak pozostało. Ja to szanuję i też jej nie ciągam na ścianki. Nam chyba jest tak najlepiej”, zdradził aktor w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Wyjątkiem są wydarzenia charytatywne, na które aktor z przyjemnością zabiera swoją familię, jednocześnie ucząc dzieci pomocy drugiemu człowiekowi. „Jeżeli są takie imprezy charytatywne, to chce ich od małego uczyć, że warto jest pomagać innym i podjąć taki wysiłek, żeby ktoś kto potrzebuje pomocy miał z naszego wysiłku jakiś zysk”, przyznał w wywiadzie. 

Czytaj także: Czym się różnią Marcin i Rafał Mroczek? Dzisiaj obchodzą 35 urodziny!

Sekret udanego małżeństwa Marleny Muranowicz i Marcina Mroczka

W czym tkwi sekret udanego małżeństwa bizneswoman i gwiazdy „M jak miłość”? „W naszym małżeństwie każdy dzień jest wyjątkowy. Wciąż jesteśmy w sobie zakochani. Do tego mamy wspaniałe dzieci, więc naprawdę niczego więcej nie potrzeba nam do szczęścia. Kluczem do sukcesu w miłości są: szczere uczucie i wzajemne zaufanie", zdradziła Marlena Muranowicz w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

Wtórował jej mąż. „Zazwyczaj staramy się nie kłócić o pierdoły. Choć nagle, nie wiadomo dlaczego, źle odłożone skarpetki potrafią przeszkadzać. Ważne, że po krótkiej wymianie »uprzejmości« potrafimy się pogodzić", szczerze przyznał.

Ostatnio w mediach wielkie poruszenie, a jednocześnie zachwyt wywołało zdjęcie pary ze ślubu przyjaciół. Fani nie mogli wyjść z podziwu, jak piękną żonę posiada popularny aktor. To nie pierwszy raz, gdy mężczyzna pokazuje swoją ukochaną. Na jego profilach w mediach społecznościowych można zobaczyć mnóstwo fotografii ilustrujących rodzinne szczęście aktora. 

Cóż, jak widać nie tylko Piotrek Zduński z „M jak miłość” ma kochającą i wspierającą się rodzinę. Również Marcin Mroczek jest dumnym mężem i ojcem.  

Czytaj także: „Między nami jest zacięta walka”… Oto burzliwa historia miłości Marianny i Łukasza Schreiberów

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.