Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska, historia miłości
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zaręczyli się. „Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe...''

Aktor oświadczył się w ważnym dla nich miejscu

Karol Sowa 30 maja 2022 09:55
Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska, historia miłości
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Piotr Mróz gra w serialu Gliniarze. Niedawno mógł się pokazać z zupełnie innej strony, ponieważ wziął udział w Tańcu z Gwiazdami. Jak się później okazało, zgarnął Kryształową Kulę. Mógł wtedy liczyć na wsparcie najbliższych, ale przede wszystkim swojej ukochanej- Agnieszki Wasilewskiej. Teraz ogłosili swoje zaręczyny! Miejsce, w którym to zrobili jest dla nich wyjątkowe. 

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zaręczyli się 

Zwycięzca programu Taniec z Gwiazdami wraz ze swoją ukochaną podzielili się radosną nowiną. Młoda para zaręczyła się. „Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym… przed Matką Bożą. W Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe…”, czytamy na Instagramie. Dodali również, że legalizacja ich związku to już tylko kwestia czasu. Na zdjęciu można zobaczyć uśmiechniętą parę, która stoi przed Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu Starym. Narzeczeni nie ukrywają, że wiara oraz modlitwa są dla nich bardzo ważne. „Jestem katolikiem, ale jestem też człowiekiem i nie robię z siebie świętego. Kościół to miejsce, gdzie człowiek powinien szukać drogowskazu na życie, żeby znaleźć właściwą drogę, która prowadzi również do miłości i szacunku wobec bliźniego. Żyję z kobietą, ale jeszcze nie mam ślubu, więc… żyję w grzechu!", opowiadał aktor w rozmowie z JastrząbPost. Jak widać, Piotr Mróz nie chciał już zwlekać i postanowił zrobić kolejny krok w swoim związku. 

ZOBACZ TEŻ: Razem na parkiecie i w życiu prywatnym. Kim jest ukochana Pawła Stalińskiego?

Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska, Warszawa, 24.08.2021
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska, Warszawa, 24.08.2021

Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska, premiera filmu
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Piotr Mróz, Agnieszka Wasilewska, premiera filmu "Dziewczyny w Dubaju"

Jaka była ich historia miłości? 

Piotr Mróz oraz Agnieszka Wasilewska poznali się na sesji zdjęciowej. Jednak nie od razu mieli się ku sobie. Oboje byli wtedy w innych związkach. „Potem jej związek się rozpadł, mój związek się rozpadł. Obserwowałem ją na Instagramie i doszedłem do wniosku, że chyba jest sama. Pomyślałem, napiszę. Co mi szkodzi?”, mówił aktor w rozmowie z Pomponikiem

Zwycięzca programu Taniec z Gwiazdami postanowił, że zaproponuje Agnieszce spotkanie. Jednak modelka go zbywała. Z czasem udało im się spotkać. „Tylko wiesz... To jest koleżeńskie spotkanie, więc nie wyobrażaj sobie za dużo. Jak coś nie wypali to zawsze można się zerwać. [...] Jak już się spotkaliśmy, tak się spotykamy do dziś”, wspomniał. Teraz opowiadają, że idealnie się dobrali, ponieważ wiele ich łączy. Uwielbiają sport, podróże i naturę. „Wydaje mi się, że ludzie muszą patrzeć w tym samym kierunku, iść w tym samym kierunku i muszą mieć podobne zainteresowania, bo inaczej to nie ma racji bytu”, dodawał aktor. Mało kto wie, że para przechodziła poważny kryzys. Jak w każdym związku bywają wzloty i upadki, jednak ich miłość to przetrwała. „Mieliśmy taki kryzys, że się rozstaliśmy na miesiąc. Było to niedawno, w kwietniu, ale wróciliśmy do siebie! Bardziej to ja sobie nie potrafiłem poradzić z tą sytuacją niż ona, ale los nas znów połączył (…) Na początku wydawało mi się, że się „wypaliliśmy”. Tak się zaczęliśmy kłócić i myślałem, że nic z tego nie będzie. [...] Poczułem pustkę i z dnia na dzień to mnie paraliżowało, do tego stopnia, że nie potrafiłem funkcjonować na planie, nie cieszyłem się z udziału w programie Taniec z Gwiazdami”, opowiadał aktor w wywiadzie dla Pomponika. Pogodzili się, gdy Agnieszka przyszła na plan jednego z odcinków serialu Gliniarze. Osoby z produkcji nie miały jednak pojęcia o problemach, z którymi zmagała się para. „Aga zagrała dziewczynę, z którą spotkałem się na randkę. Powiem szczerze, że stresowałem się tego dnia bardziej niż ona. Aga na planie czuła się jak ryba w wodzie - pewna siebie i naturalna w tym, co robiła. A ja bałem się za siebie i za nią. Po prostu zależało mi, żeby to bardzo dobrze wyszło. Na szczęście wszystko się udało, zagraliśmy bardzo fajnie i reżyser był zadowolony. Mega fajne doświadczenie!” [cytat z Polsat.pl] 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Żył dla śpiewania. Jacek Lech nie zgodził się na operację ratującą mu życie — nie chciał stracić głosu

Cieszymy się z tej informacji oraz życzymy narzeczonym wszystkiego co najlepsze. 

Piotr Mróz, Warszawa, 04.02.2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Piotr Mróz, Warszawa, 04.02.2022

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.