Paweł Staliński i Paulina Janicka, Historia miłości
Fot. Instagram @ pawelstalinski
O TYM JEST GŁOŚNO

Razem na parkiecie i w życiu prywatnym. Kim jest ukochana Pawła Stalińskiego?

Połączyła ich wspólna pasja. Poznaj historię ich miłości

Olga Figaszewska 15 września 2021 15:25
Paweł Staliński i Paulina Janicka, Historia miłości
Fot. Instagram @ pawelstalinski

Paweł Staliński i Paulina Janicka tworzą parę nie tylko na tanecznym parkiecie. Połączyła ich wspólna pasja i oboje spoglądają w tym samym kierunku... Kim jest ukochana syna Doroty Stalińskiej? Jak rozpoczęła się ich historia?

Paweł Staliński znalazł miłość. Kim jest jego wybranka?

Udział w Tańcu z Gwiazdami był dla niego przełomowym momentem. Syn Doroty Stalińskiej dzięki programowi odnalazł nową pasję i miłość. W 10. edycji tanecznego show u boku Izabeli Janachowskiej wywalczył sobie drugie miejsce. Z każdym kolejnym odcinkiem zachwycał widzów swoimi umiejętnościami. Paweł Staliński w tamtym czasie nie miał żadnego związku z tańcem. Poświęcał się aktorstwu i modelingowi. 

Paweł Staliński, Izabela Janachowska, Taniec z gwiazdami, 2010
Fot. TRICOLORS/East News

Paweł Staliński i Izabela Janachowska w Tańcu z Gwiazdami

Jednak to taniec stał się jego pracą i pasją. Od czasu Tańca z Gwiazdami syn Doroty Stalińskiej wciąż rozwija swój talent. Zaczął wyjeżdżać na turnieje, pokazy taneczne. A swoim koncie ma mistrzostwo Polski w kategorii pro-am (w niej profesjonalny tancerz występuje z amatorem). Paweł Staliński zdobył ten tytuł wraz z partnerką, Pauliną Janicką.

Zobacz też: Paweł Staliński 11 lat temu osiągnął sukces w „Tańcu z Gwiazdami”. Co dziś robi przystojny model?

Tworzą zgrany duet nie tylko na parkiecie. Połączyła ich wspólna pasja, ale tak naprawdę wszystko zaczęło się od przyjaźni. O tym, artysta opowiadał w jednym z wywiadów dla Pytania na śniadanie. „Wszystko zaczyna się od przyjaźni, a potem możemy iść dalej”, zwierzał się.

Zakochani wspólnie prowadzą firmę Dance Agency, a także portal Pierwszy Taniec Online, który skupia się na przygotowaniu par młodych do nauki pierwszego tańca. Niedawno Paweł Staliński i Paulina Janicka opracowali Niezbędnik Panny Młodej, czyli specjalny terminarz ślubny, dzięki któremu pary mogą skupić się na okiełznaniu spraw organizacyjnych.

Umiejętności Pawła Stalińskiego i Pauliny Janickiej możemy podziwiać na ich kanale na YouTube. Zakochani czarują na parkiecie. Widać, że taniec sprawia im ogromną radość i mają ze sobą cudowną więź. 

Paulina Janicka, Paweł Staliński, Taniec z gwiazdami, 2015
Fot. TRICOLORS/East News

Kim jest Paulina Janicka?

Ukochana Pawła Stalińskiego jest profesjonalną tancerką tańca towarzyskiego. Od 20 lat występuje na parkiecie. Zdobyła najwyższą międzynarodową klasę taneczną ‘S’, w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim.

Jak dowiadujemy się z opisu artystki na Dance Agency, Paulina Janicka jest Mistrzynią Polski, Dwukrotną Mistrzynią Włoch, finalistką Mistrzostw Świata Professional Rising Stars Blackpool i jedną z najlepszych tancerek w światowym rankingu. Na swoim koncie ma także udział w Tańcu z Gwiazdami i występowała w programie Jaka to Melodia.

„Wielka optymistka i zawsze uśmiechnięta, ciepła osoba. Uważa, że marzeń nie należy odkładać na później, marzenia trzeba po prostu realizować”, czytamy na stronie firmy.

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego! Jesteśmy zachwyceni ich umiejętnościami i pasją.  

Czytaj też: Zostali parą za sprawą „Tańca z Gwiazdami”. Niektóre związki trwają do dziś!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.