Paweł Staliński, Paulina Janicka
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Staliński ukochaną poznał dzięki tańcowi. Tworzą duet na parkiecie i w życiu prywatnym

Połączyła ich wspólna pasja. Poznaj historię ich miłości

Olga Figaszewska 21 maja 2023 20:03
Paweł Staliński, Paulina Janicka
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Gdy jesienią 2010 roku wziął udział w „Tańcu z gwiazdami”, z miejsca zaskarbił sobie sympatię widzów. Okazało się również, że Paweł Staliński jest nie tylko utalentowanym aktorem i modelem, lecz także... świetnym tancerzem. Dzięki temu sportowi poznał zresztą miłość życia. Syn Doroty Stalińskiej i Paulina Janicka są parą i na parkiecie, i w życiu prywatnym. Mają podobne zapatrywania na codzienność, priorytety oraz pasję. Kim jest ukochana Pawła Stalińskiego? „Wszystko zaczyna się od przyjaźni, a potem możemy iść dalej”, zwierzał się aktor w przeszłości...

Paweł Staliński: dziewczyna. Kim jest partnerka syna Doroty Stalińskiej?

Udział w Tańcu z Gwiazdami był dla niego przełomowym momentem. Syn Doroty Stalińskiej dzięki programowi odnalazł nową pasję i miłość. W 10. edycji tanecznego show u boku Izabeli Janachowskiej wywalczył sobie drugie miejsce. Z każdym kolejnym odcinkiem zachwycał widzów swoimi umiejętnościami. Paweł Staliński w tamtym czasie nie miał żadnego związku z tańcem. Poświęcał się aktorstwu i modelingowi. 

Czytaj także: Nigdy nie ujawniła, kto jest jego ojcem. Tak Dorota Stalińska mówiła o relacji z synem Pawłem

Paweł Staliński, Izabela Janachowska, Taniec z gwiazdami, 2010
Fot. TRICOLORS/East News

Paweł Staliński i Izabela Janachowska w Tańcu z Gwiazdami

Jednak to taniec stał się jego pracą i pasją. Od czasu Tańca z Gwiazdami syn Doroty Stalińskiej wciąż rozwija swój talent. Zaczął wyjeżdżać na turnieje, pokazy taneczne. Na swoim koncie ma mistrzostwo Polski w kategorii pro-am (w niej profesjonalny tancerz występuje z amatorem). Paweł Staliński zdobył ten tytuł wraz z partnerką, Pauliną Janicką.

Zobacz też: Paweł Staliński 13 lat temu osiągnął sukces w „Tańcu z Gwiazdami”. Co dziś robi przystojny model?

Tworzą zgrany duet nie tylko na parkiecie. Połączyła ich wspólna pasja, ale tak naprawdę wszystko zaczęło się od przyjaźni. O tym artysta opowiadał w jednym z wywiadów dla Pytania na śniadanie. Wszystko zaczyna się od przyjaźni, a potem możemy iść dalej”, zwierzał się.

Zakochani wspólnie prowadzą firmę Dance Agency, a także portal Pierwszy Taniec Online, który skupia się na przygotowaniu par młodych do nauki pierwszego tańca. Jakiś czas temu Paweł Staliński i Paulina Janicka opracowali Niezbędnik Panny Młodej, czyli specjalny terminarz ślubny, dzięki któremu pary mogą skupić się na okiełznaniu spraw organizacyjnych.

Umiejętności Pawła Stalińskiego i Pauliny Janickiej możemy podziwiać na ich kanale na YouTube. Zakochani czarują na parkiecie. Widać, że taniec sprawia im ogromną radość i mają ze sobą cudowną więź. 

Paulina Janicka, Paweł Staliński, Taniec z gwiazdami, 2015
Fot. TRICOLORS/East News

Kim jest Paulina Janicka, partnerka Pawła Stalińskiego?

Ukochana Pawła Stalińskiego jest profesjonalną tancerką tańca towarzyskiego. Od ponad 20 lat występuje na parkiecie. Zdobyła najwyższą międzynarodową klasę taneczną ‘S’, w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim.

Jak dowiadujemy się z opisu artystki na Dance Agency, Paulina Janicka jest Mistrzynią Polski, Dwukrotną Mistrzynią Włoch, finalistką Mistrzostw Świata Professional Rising Stars Blackpool i jedną z najlepszych tancerek w światowym rankingu. Na swoim koncie ma także udział w Tańcu z Gwiazdami i występy w programie Jaka to Melodia.

„Wielka optymistka i zawsze uśmiechnięta, ciepła osoba. Uważa, że marzeń nie należy odkładać na później, marzenia trzeba po prostu realizować”, czytamy na stronie firmy.

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego! Jesteśmy zachwyceni ich umiejętnościami i pasją.  

Czytaj też: Michał Bajor i Dorota Stalińska to sprawdzeni przyjaciele. Artysta jest ojcem chrzestnym jej syna 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.