Paweł Staliński i Paulina Janicka, Historia miłości
Fot. Instagram @ pawelstalinski
O TYM JEST GŁOŚNO

Razem na parkiecie i w życiu prywatnym. Kim jest ukochana Pawła Stalińskiego?

Połączyła ich wspólna pasja. Poznaj historię ich miłości

Olga Figaszewska 29 maja 2022 18:49
Paweł Staliński i Paulina Janicka, Historia miłości
Fot. Instagram @ pawelstalinski

Paweł Staliński i Paulina Janicka tworzą doskonałą parę nie tylko na tanecznym parkiecie. Połączyła ich wspólna pasja i podobne plany na przyszłość... Kim jest ukochana syna Doroty Stalińskiej? Jak rozpoczęła się ich historia? „Wszystko zaczyna się od przyjaźni, a potem możemy iść dalej", zwierzał się aktor.

Paweł Staliński odnalazł miłość. Kim jest jego wybranka?

Udział w Tańcu z Gwiazdami był dla niego przełomowym momentem. Syn Doroty Stalińskiej dzięki programowi odnalazł nową pasję i miłość. W 10. edycji tanecznego show u boku Izabeli Janachowskiej wywalczył sobie drugie miejsce. Z każdym kolejnym odcinkiem zachwycał widzów swoimi umiejętnościami. Paweł Staliński w tamtym czasie nie miał żadnego związku z tańcem. Poświęcał się aktorstwu i modelingowi. 

Paweł Staliński, Izabela Janachowska, Taniec z gwiazdami, 2010
Fot. TRICOLORS/East News

Paweł Staliński i Izabela Janachowska w Tańcu z Gwiazdami

Jednak to taniec stał się jego pracą i pasją. Od czasu Tańca z Gwiazdami syn Doroty Stalińskiej wciąż rozwija swój talent. Zaczął wyjeżdżać na turnieje, pokazy taneczne. A swoim koncie ma mistrzostwo Polski w kategorii pro-am (w niej profesjonalny tancerz występuje z amatorem). Paweł Staliński zdobył ten tytuł wraz z partnerką, Pauliną Janicką.

Zobacz też: Paweł Staliński 11 lat temu osiągnął sukces w „Tańcu z Gwiazdami”. Co dziś robi przystojny model?

Tworzą zgrany duet nie tylko na parkiecie. Połączyła ich wspólna pasja, ale tak naprawdę wszystko zaczęło się od przyjaźni. O tym, artysta opowiadał w jednym z wywiadów dla Pytania na śniadanie. Wszystko zaczyna się od przyjaźni, a potem możemy iść dalej”, zwierzał się.

Zakochani wspólnie prowadzą firmę Dance Agency, a także portal Pierwszy Taniec Online, który skupia się na przygotowaniu par młodych do nauki pierwszego tańca. Niedawno Paweł Staliński i Paulina Janicka opracowali Niezbędnik Panny Młodej, czyli specjalny terminarz ślubny, dzięki któremu pary mogą skupić się na okiełznaniu spraw organizacyjnych.

Umiejętności Pawła Stalińskiego i Pauliny Janickiej możemy podziwiać na ich kanale na YouTube. Zakochani czarują na parkiecie. Widać, że taniec sprawia im ogromną radość i mają ze sobą cudowną więź. 

Paulina Janicka, Paweł Staliński, Taniec z gwiazdami, 2015
Fot. TRICOLORS/East News

Kim jest Paulina Janicka?

Ukochana Pawła Stalińskiego jest profesjonalną tancerką tańca towarzyskiego. Od 20 lat występuje na parkiecie. Zdobyła najwyższą międzynarodową klasę taneczną ‘S’, w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim.

Jak dowiadujemy się z opisu artystki na Dance Agency, Paulina Janicka jest Mistrzynią Polski, Dwukrotną Mistrzynią Włoch, finalistką Mistrzostw Świata Professional Rising Stars Blackpool i jedną z najlepszych tancerek w światowym rankingu. Na swoim koncie ma także udział w Tańcu z Gwiazdami i występowała w programie Jaka to Melodia.

„Wielka optymistka i zawsze uśmiechnięta, ciepła osoba. Uważa, że marzeń nie należy odkładać na później, marzenia trzeba po prostu realizować”, czytamy na stronie firmy.

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego! Jesteśmy zachwyceni ich umiejętnościami i pasją.  

Czytaj też: Zostali parą za sprawą „Tańca z Gwiazdami”. Niektóre związki trwają do dziś!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.