WIDEO VIVY!

Ilona Łepkowska ujawni nieznane kulisy show-biznesu? Scenarzystka zaczęła pisać książkę!

To nie wszystkie jej plany...

Rafał Kowalski 13 lutego 2019 12:29

Po imponującym sukcesie trzeciej części Kogla-Mogla, Ilona Łepkowska powoli wraca do pracy nad kolejnymi projektami. Na scenarzystkę czeka dokończenie serialu emitowanego przez TVP oraz... dwie książki! Jedna z nich wydaje się nam szczególnie ciekawa...

Plany Ilony Łepkowskiej na 2019

Ilona Łepkowska zdradziła przed naszą kamerą, że ma w planach napisanie powieści, której akcja miałaby wiele wspólnego z tym, co dzieje się w show-biznesie. Szykuje się więc premiera na miarę Pani mnie z kimś pomyliła. To inna książka scenarzystki, która pojawiła się na rynku w 2016 roku. Po tamtej publikacji kilka osób się na znaną scenarzystkę obraziło... Jak będzie tym razem? Czas pokaże.

Z materiału dowiedziecie się, o czym będzie druga planowana przez gwiazdę książka oraz jak kary dawane przez rodziców wpłynęły na to, że dziś Ilona Łepkowska pisze najpopularniejsze scenariusze w Polsce! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.