Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Lewandowscy świętują dziś siódmą rocznicę ślubu. Zobaczcie niepublikowane dotąd zdjęcia!

Suknia ślubna Ani do dziś robi ogromne wrażenie!

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2020 11:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy świętują dziś siódmą rocznicę ślubu. Z tej okazji małżeństwo podzieliło się niepublikowanymi dotąd zdjęciami z uroczystości. Suknia ślubna Anny Lewandowskiej wciąż wygląda niesamowicie!

Rocznica ślubu Lewandowskich

On od roku grał w piłkę w Zniczu Pruszków. Ona trenowała karate. Poznali się w 2007 roku na studenckim obozie na Mazurach Robert Lewandowski i Anna Stachurska od razu wpadli sobie w oko. Szybko okazało się, że mają ze sobą dużo wspólnego. Połączyła ich miłość do sportu, która kilka lat później zaprowadziła ich pod bramy kościoła. W 2011 roku piłkarz oświadczył się Annie na Malediwach. Dwa lata później para sakramentalne tak powiedziała sobie w kościele w Serocku. „Jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, żyjemy dla siebie nawzajem”, mówiła Anna Lewandowska w jednym z wywiadów. 4 maja 2017 roku Lewandowskim urodziła się pierwsza córka, Klara. 6 maja 2020 roku na świat przyszła druga córka, Laura Lewandowska.

Dziś Anna i Robert Lewandowscy są jednym z najgorętszych małżeństw polskiego show-biznesu. Właśnie świętują 7. rocznicę ślubu i jak zdradziła trenerka na Instagramie, są już razem od dwunastu lat. Z tej okazji Ania podzieliła się z fanami niepublikowanymi dotąd zdjęciami ze ślubu! Suknia ślubna Ani Lewandowskiej wciąż robi spektakularne wrażenie! Przypomnijmy, że autorem sukni jest Maciej Zień. Punktem wyjścia do powstania sukni ślubnej Ani Lewandowskiej był klasyczny wzór oferowany wszystkim klientkom w atelier Macieja Zienia. Anna miała jednak kilka własnych propozycji na to, by udoskonalić projekt sukni marzeń: „Na przykład odkryto w nim plecy i dodano halki. Uszyta z jedwabnej organzy łączonej z tkaniną satynową kreacja zyskała wyjątkowy połysk”, mówił Maciej Zień jakiś czas temu w rozmowie z Fashion Magazine. Kreacja na najnowszym zdjęciu prezentuje się naprawdę zjawiskowo! Zobaczcie sami.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.