Kailia Posey nie żyje
Fot. instagram /@kailiaposey
Pożegnanie

Nie żyje Kailia Posey. Gwiazda programu „Mała piękność” miała zaledwie 16 lat 

Podano przyczynę jej śmierci

Olga Figaszewska 4 maja 2022 11:14
Kailia Posey nie żyje
Fot. instagram /@kailiaposey

Nie żyje Kailia Posey. Uczestniczka programu Toddlers & Tiaras - Mała piękność zmarła w wieku 16 lat w Waszyngtonie. Informację o jej śmierci przekazali najbliżsi. „Brak mi słów”, napisała pogrążona w smutku matka uczestniczki konkursów piękności… Jak podają media, nastolatka odebrała sobie życie.

Nie żyje Kailia Posey. Miała zaledwie 16 lat

Trudno uwierzyć w informacje, które pojawiły się w mediach. Uczestniczka popularnego show, emitowanego przez TLC Toddlers&Tiaras, odeszła w poniedziałek. Jej ciało znaleziono w samochodzie w Birch Bay State Park w stanie Waszyngton. Kailia miała zaledwie 16 lat. Dramatyczną informację o śmierci nastoletniej gwiazdy przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych jej mama. W poruszającym poście poprosiła fanów o uszanowanie jej prywatności. Trudno sobie wyobrazić, co przeżywają najbliżsi Kaili Posey. Są zdruzgotani tym, co się wydarzyło.

„Nie mam słów ani myśli. Moja piękna córeczka odeszła. Proszę, uszanujcie naszą prywatność, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moja kochana na zawsze”, wyznała Marcy Posey Gatterman.

Na początku nie ujawniano informacji na temat tego, co było przyczyną śmierci modelki. Jak podał TMZ modelka targnęła się na swoje życie. „Chociaż była odnoszącą sukcesy nastolatką ze świetlaną przyszłością, niestety w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi", miała potwierdzić rodzina.

Z pierwszym informacji wynika, że do tragedii miało dojść w jednym z parków.

Zobacz też: Nie żyje Erwina Ryś-Ferens, wybitna polska łyżwiarka, reprezentantka Polski w igrzyskach olimpijskich. Miała 67 lat

Kailia Posey – kariera

Popularność przyniósł jej udział w Toodlers&Tiaras (polski tytuł Mała piękność) Kilkuletnia dziewczynka podbiła serca fanów konkursów małych piękności. Była przebojowa, błyskotliwa, a kamera ją kochała. Występ w show był dla niej przepustką do dalszej kariery. Miała przed sobą świetlaną przyszłość: otrzymywała kolejne oferty sesji zdjęciowych, wygrywała liczne tytuły, brała udział w kolejnych konkursach.  Internauci na pewno kojarzą zabawne nagranie z jej udziałem, które stało się hitem sieci.

 Rodzina Kaili wyznała, że 16-latka planowała dalej rozwijać się w modelingu. Chciała również zawalczyć o tytuł Miss Washington Teen USA. Kochała lotnictwo, dlatego w najbliższym czasie pragnęła wyrobić licencję pilota zawodowego.

Nastolatka prowadziła swoje konto w mediach społecznościowych, gdzie dzieliła się z obserwatorami fragmentami swojej pracy i życia prywatnego. 

Czytaj też: Depresja, dwa rozwody, samobójcza śmierć byłej partnerki. Jim Carrey doświadczył wielu tragedii

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.