WSPOMNIENIE

Jak wyglądała ostatnia scena Agnieszki Kotulanki w Klanie?

Aktorka była związana z produkcją przez 16 lat

Konrad Szczęsny 24 lutego 2018 14:30

Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła mediami. Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku w wieku 61 lat. Aktorka największą popularność zyskała dzięki roli Krystyny Lubicz w telenoweli Klan, którą grała od 1997 do 2014 roku. Jednak już rok wcześniej przestała pojawiać się na planie, dlatego też produkcja podjęła decyzję, żeby uśmiercić bohaterkę, w którą się wcielała.

Ostatnia scena Agnieszki Kotulanki w Klanie

Po raz ostatni aktorka pojawiła się na szklanym ekranie w 2013 roku. Scena z pozoru była dosyć zwyczajna: bohaterka grana przez Agnieszkę Kotulankę pocieszała w niej swoją koleżankę w trakcie spaceru. Co ciekawe, w telenoweli scenarzyści szykowali dla Krystyny Lubicz nowy wątek: w trakcie konferencji poznała ona mężczyznę, którego sama określiła "bratnią duszą". Przysłuchując się dialogowi, trudno się nie wzruszyć. Dotyczył on między innymi samotności i... wzajemnego wsparcia. 

Niestety, z powodu zniknięcia aktorki z Klanu, widzowie nigdy nie dowiedzieli się, jak tajemnicza relacja rozwinęła się. Gdy Agnieszka Kotulanka przestała z dnia na dzień pojawiać się na planie i odbierać telefony, w 2014 roku uśmiercono jej postać. Wcześniej serialowa Krystyna Lubicz zaczęła mieć poważne problemy zdrowotne, więc wysłano ją na leczenie do Bostonu. Nigdy stamtąd jednak nie wróciła. "Masz mnie" - to ostatnie słowa, jakie wypowiedziała jej bohaterka w serialu. 

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia aktorki z planu serialu i dowiedzieć się, co mówili o niej serialowi koledzy.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.