Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska zachwyca na wspólnym zdjęciu z córkami

Anna i Laura są podobne do mamy? Fani nie mają wątpliwości!

Olga Figaszewska 23 lipca 2021 12:51
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska zachwyca na nowej fotografii z rodziną. Wokalistka opublikowała kadr z  Anną i Laurą, który rozczulił jej wielbicieli. Są zgodni, co do jednego - córki odziedziczyły urodę po znanej mamie!

Natalia Kukulska na zdjęciu z córkami. Do kogo są podobne?

Natalia Kukulska wraz z najbliższymi oddaje się letniemu wypoczynkowi na łonie natury. Za cel wyprawy rodzina obrała Kaszuby. Widoki zapierają dech w piersiach, a sama wokalistka podzieliła się z internautami uroczą fotografią z pociechami.

Natalia Kukulska strzeże prywatności swoich bliskich, a zwłaszcza… dzieci. Wokalistkę łączy z nimi wyjątkowa więź. Wraz z mężem, Michałem Dąbrówką wspiera ich w rozwoju i udoskonalaniu umiejętności. Od czas do czasu publikuje w sieci kadry, na których wiać jej latorośli, a każde z nich bije rekordy popularności.

Gwiazda stara się nie pokazywać twarzy najmłodszej pociechy. Tym razem było podobnie. Jednak kadr, do którego Natalia Kukulska zapozowała z 16-letnią Anna i 4-letnią Laurą podbił serca wielbicieli.

Zobacz też: Tak wygląda teraz córeczka Natalii Kukulskiej. Laura ma już cztery latka!

„Spacer. Natura. Kobieca więź. 🌼”, napisała pod fotografią dumna mama.

Wokalistka uchwyciła w kadrze piękno swoich pociech. Ania z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć. Natomiast Laura jest skierowana zawsze bokiem do obiektywu. To nie przeszkodziło internautom w ocenie - do kogo podobna jest najmłodsza pociecha Natalii Kukulskiej. Nikt nie ma wątpliwości, że odziedziczyła urodę po mamie. Wrażenie na obserwatorach zrobiły piękne, kręcone włosy trzech pań.

„Nie wierze....jak można być TAAAAK podobnym do mamy 🙃🤗 ”, „Małe Natalki te twoje córeczki",
,,Atak klonow😍😍”, „Piękne ujęcia i piękne kobiety”, „Natura ,cisza ,spokój relaks tez tak odpoczywałam Kaszuby ❤️”, czytamy.

Również nie możemy oderwać od nich wzroku!  

Sprawdź też: Syn Natalii Kukulskiej obchodzi dziś 21. urodziny! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka
Fot. Instagram/@natalia.kukulska

Natalia Kukulska z córką, Anią Dąbrówką

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.