Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Kukulska zachwyca na wspólnym zdjęciu z córkami

Anna i Laura są podobne do mamy? Fani nie mają wątpliwości!

Olga Figaszewska 1 listopada 2021 13:07
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska jakiś czas temu zachwyciła swoich fanów fotografią z rodziną. Wokalistka opublikowała kadr z  Anną i Laurą, który rozczulił jej wielbicieli. Są zgodni, co do jednego - córki odziedziczyły urodę po znanej mamie!

Natalia Kukulska na zdjęciu z córkami. Do kogo są podobne?

Natalia Kukulska tego lata wraz z najbliższymi oddawała się letniemu wypoczynkowi na łonie natury. Za cel wyprawy rodzina obrała Kaszuby. Widoki zapierały dech w piersiach, a sama wokalistka podzieliła się z internautami uroczą fotografią z pociechami, którą opublikowała w tamtym czasie.

Natalia Kukulska strzeże prywatności swoich bliskich, a zwłaszcza… dzieci. Wokalistkę łączy z nimi wyjątkowa więź. Wraz z mężem, Michałem Dąbrówką wspiera ich w rozwoju i udoskonalaniu umiejętności. Od czasu do czasu publikuje w sieci kadry, na których wiać jej latorośli, a każde z nich bije rekordy popularności.

Gwiazda stara się nie pokazywać twarzy najmłodszej pociechy. Tym razem było podobnie. Jednak kadr, do którego Natalia Kukulska zapozowała z 16-letnią Anna i 4-letnią Laurą podbił serca wielbicieli.

Zobacz też: Tak wygląda teraz córeczka Natalii Kukulskiej. Laura ma już cztery latka!

„Spacer. Natura. Kobieca więź. 🌼”, napisała pod fotografią dumna mama.

Wokalistka uchwyciła w kadrze piękno swoich pociech. Ania z uśmiechem na twarzy pozowała do zdjęć. Natomiast Laura jest skierowana zawsze bokiem do obiektywu. To nie przeszkodziło internautom w ocenie - do kogo podobna jest najmłodsza pociecha Natalii Kukulskiej. Nikt nie ma wątpliwości, że odziedziczyła urodę po mamie. Wrażenie na obserwatorach zrobiły piękne, kręcone włosy trzech pań.

„Nie wierze....jak można być TAAAAK podobnym do mamy 🙃🤗 ”, „Małe Natalki te twoje córeczki",
,,Atak klonow😍😍”, „Piękne ujęcia i piękne kobiety”, „Natura ,cisza ,spokój relaks tez tak odpoczywałam Kaszuby ❤️”, czytamy.

Również nie możemy oderwać od nich wzroku!  

Sprawdź też: Syn Natalii Kukulskiej obchodzi dziś 21. urodziny! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka
Fot. Instagram/@natalia.kukulska

Natalia Kukulska z córką, Anią Dąbrówką

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.