Tara Lynn
Fot. Vogue, Instagram Tara Lynn
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Kiedyś była na okładce „Vogue'a”, teraz pokazała rozstępy. Modelka XXL walczy z wszechobecnym retuszem

Weronika Bruździak-Gębura 23 grudnia 2016 08:46
Tara Lynn
Fot. Vogue, Instagram Tara Lynn

Modelka plus size, Tara Lynn, pokazała odważne zdjęcia rozstępów. W ten sposób chce walczyć z wszechobecnym retuszem. Jej post na Instagramie uzyskał prawie 13 tysięcy polubień.

 

Post Tary Lynn

Taki komentarz modelka umieściła pod zdjęciem:

„Te rozstępy rzadko pojawiają się na moich sesjach zdjęciowych. Większość fotografów i moich pracodawców woli je usunąć. Ja jednak uważam, że to okłamywanie moich fanek. Pierwsze rozstępy pojawiły się na moim ciele, gdy byłam nastolatką. Kolejne to ślady po ciąży, z których jestem bardzo dumna. To niesamowity wysiłek zostać matką. Widać je jedynie pod pewnym kątem, ale mam taki sam brzuch jak wiele kobiet na świecie” - napisała Tara Lynn.

 

Tara Lynn
Fot. Instagram Tara Lynn

Na zdjęciu: Tara Lynn

 

Kim jest Tara Lynn?

Tara Lynn to 34-letnia amerykańska modelka. Pracuje głównie w kampaniach firm bieliźniarskich dla kobiet plus size. Występowała na okładkach wielu magazynów: „Elle”, „V Magazine”, „Glamour”, „Time”. W 2011 roku wystąpiła też na okładce włoskiej edycji magazynu „Vogue”. Wystąpiła w kampanii słynnej sieciówki, marki H&M.

 

Tara Lynn
Fot. Instagram Tara Lynn

Na zdjęciu: Tara Lynn na okładce francuskiego „Elle”

 

Polecamy też: Pozują do zdjęć, chodzą po wybiegach u najlepszych. Dziewczyny w rozmiarze XXL podbiły świat mody!​

 

Nie zawsze miała łatwo

Tara Lynn nie zawsze miała łatwo: w szkole z powodu swojej wagi była prześladowana przez rówieśników. Zanim została modelką, pochodząca z małego miasteczka Tacoma w stanie Waszyngton Lynn, pracowała w fast foodzie, sklepie spożywczym, na farmie i jako sekretarka. Razem z partnerem, Aaronem Bellem, wychowuje syna Finaly’ego, który urodził się w 2015 roku.

 

Tara Lynn
Fot. Instagram Tara Lynn

Na zdjęciu: Tara Lynn z synem, Finalym

 

Polecamy też: Hejterzy nazwali ją „najbrzydszą kobietą świata”. Ona na przekór chorobie walczy z przemocą. Wzruszająca historia Lizzie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.