Dominika Figurska, Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, 19.08.2017
Fot. Damian KLAMKA/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Chorosiński wybaczył żonie zdradę. Teraz ujawnia sekret udanego małżeństwa

Para spodziewa się szóstego dziecka

Konrad Szczęsny 29 września 2020 20:46
Dominika Figurska, Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, 19.08.2017
Fot. Damian KLAMKA/East News

Są małżeństwem od 19 lat i właśnie spodziewają się szóstego dziecka. Jednak związek Dominiki Chorosińskiej (wcześniej Figurskiej) i Michała Chorosińskiego przeszedł jakiś czas temu trudną próbę. Kryzys udało im się jednak przezwyciężyć. W najnowszym wywiadzie mąż aktorki ujawnił... w czym tkwi sekret ich relacji. Te słowa mogą zaskakiwać.

Michał Chorosiński o małżeństwie z Dominiką Figurską

W lipcu tego roku Michał Chorosiński ogłosił, że jego żona, aktorka, blogerka oraz posłanka Prawa i Sprawiedliwości, jest w szóstej ciąży. Para nie posiada się ze szczęścia, zaś Dominika Chorosińska (wcześniej Figurska) nie zwalnia tempa mimo stanu błogosławionego.

W najnowszym wywiadzie mąż aktorki opowiedział o rodzinie, recepcie na udany związek oraz trudnych życiowych wyborach. Na łamach „Dobrego tygodnia zaznaczył m.in. że „bycie ojcem to najważniejsze zadanie mężczyzny”. Zwierzył się, że wraz z żoną i piątką dzieci z niecierpliwością oczekują narodzin kolejnego malca. 

A jak zmieniło się życie całej rodziny po tym, jak Dominika Chorosińska została posłanką? O dziwo mąż gwiazdy twierdzi, że... nie tak bardzo! Dodał, że udało mu się zrozumieć, że „praca polityka jest niezwykle trudna i niedoceniana”.

Michał Chorosiński o wierze i Bogu

W trakcie rozmowy z katolickim tygodnikiem nie mogło zabraknąć tematu duchowości. Według Michała Chorosińskiego to właśnie siła wiary jest m.in. tym, co zapewnia związkowi trwałość...

„Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie”, stwierdził.

Kryzys małżeński Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego

Miał miejsce kilka lat temu. Wówczas, jak ujawniły media, Dominika Chorosińska (wcześniej Figurska) wdała się w romans z o 10 lat starszym reżyserem. Jego owocem jest trzecie dziecko gwiazdy, syn Józek. Mimo tego, że początkowo odeszła od męża, ostatecznie do niego wróciła i kryzys udało się zażegnać. Co więcej, mąż obecnej posłanki Prawa i Sprawiedliwości uznał dziecko za swoje.

O kryzysie w małżeństwie swego czasu opowiedziała w telewizji śniadaniowej...

„Mieliśmy kryzys, nie jeden. W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Jest gorąco. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie - będę ci wybaczać zawsze”, wyznała wówczas.  

Dominika Chorosińska i Michał Chorosiński, listopad 2016:

Dominika Figurska, Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, 08.11.2016
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Dominika Chorosińska i Michał Chorosiński w sierpniu 2017 roku. Para spodziewa się obecnie szóstego dziecka:

Dominika Figurska, Dominika Chorosińska, Michał Chorosiński, 19.08.2017
Fot. Damian KLAMKA/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.