Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko
WSPOMNIENIE

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na zdjęciu grób męża. Padły bardzo wzruszające słowa

"Zostanie Twoja miłość"

Dorota Falkowska 1 listopada 2021 20:00
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska 27 lutego 2020 roku pożegnała ukochanego męża, Pawła Królikowskiego. Śmierć aktora była bolesną stratą dla jego bliskich i fanów. W dzień Wszystkich Świętych aktorka odwiedziła grób ukochanego. Na Instagramie Małgorzaty Królikowskiej można było dzisiaj zobaczyć zdjęcie pomnika z wieloma zniczami i kwiatami. Aktorka opatrzyła je kilkoma łamiącymi serce słowami... 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała na zdjęciu grób męża

W dzień, w którym Polacy w całym kraju odwiedzają groby bliskich i wspominają z nostalgią tych, którzy odeszli, symboli pamięci w postaci zniczy i kwiatów nie zabrakło również na grobie Pawła Królikowskiego. Miejsce pochówku męża odwiedziła dziś także Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która upamiętniła tę chwilę kadrem pomnika. To już drugi dzień Wszystkich Świętych, kiedy rodzina aktora odwiedza jego grób. Na zdjęciu widać imponującą, wysoką płytę z wyrytym krzyżem i ulubionym cytatem autorstwa Pawła Królikowskiego: "Słońcem jest dla mnie twój uśmiech".

Sprawdź też: Małgorzata Ostrowska-Królikowska o ostatnich chwilach męża: „Wiedział, że umiera...”

"Gdy odejdziesz, zostanie twoja miłość. Prawdziwy pomnik zapisany w sercach" - napisała żona aktora pod zdjęciem pomnika na InstaStories. 

grób pawła królikowskiego
Fot. instagram @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski przez ponad 30 lat tworzyli wyjątkowy związek. Wspólnie doczekali się piątki cudownych pociech: Antoniego, Julii, Marceliny, Ksawerego i Jana. Rodzinie trudno było się podnieść po stracie bliskiej osoby. Do końca walczyli o jego życie. Dzisiaj, tak jak napisała żona aktora, pozostaje pamięć o miłości, którą wspólnie dzielili... 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. AGENCJA SE/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.