Gabriela Czernecka 27 października 2017 14:00
1/5
Trener ksiądz kulturysta
Copyright @Facebook @Trener ksiądz
1/5

Ksiądz kulturysta, o którym od kilku dni mówi cała Polska, nie ma powodów do radości. Właśnie na jego kontach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, w którym Trener ksiądz przeprasza za wywołanie wśród wiernych zgorszenia. Rozgłos wokół jego osoby niestety nie spodobał się przełożonym...

 

Polecamy: Dba nie tylko o swoje potrzeby duchowe, ale również o sylwetkę. Odważne zdjęcia polskiego księdza kulturysty wzbudziły kontrowersje!

 

 

Ksiądz kulturysta przeprasza

O jego hobby mówi cała Polska. Ksiądz kulturysta, czyli ks. Artur Kaproń podbił serca internautów swoją nietypową pasją, jaką jest kulturystyka, którą uprawia od 16 roku życia. Co ciekawe w tym sporcie odnosi niemałe sukcesy - ma na koncie udział w wielu zawodach, a tak dobrze wyrzeźbionej sylwetki może mu pozazdrościć niejeden bywalec siłowni. „Rozmawiałem na ten temat z księdzem biskupem Zbigniewem Kiernikowskim. Ksiądz biskup nie ma nic przeciwko, żebym dbał o tężyznę fizyczną, dbał o swoje zdrowie, ćwicząc na siłowni”, zapewniał ksiądz Kaproń jakiś czas temu w rozmowie z Radiem Wrocław. 

 

Choć większość internautów jest zachwycona pasją księdza kulturysty, okazało się, że jego nietypowe hobby nie do końca przypadło do gustu biskupowi. Chodzi przede wszystkim o występ księdza podczas mistrzostw. Wówczas duchowny zaprezentował swoją sylwetkę w całej okazałości, mając na sobie jedynie skąpe slipki. Biskup widząc najnowsze zdjęcia postanowił zareagować. Jak donosi prasa, biskup nakazał księdzu Arturowi Karponiowi przeprosić wiernych za „wywołanie zgorszenia”. Ksiądz kulturysta na co dzień jest proboszczem parafii pw. Maksymiliana Marii Kolbego w Osiecznicy. Niestety za swoje hobby musiał przeprosić wiernych. 

 

Polecamy także: Znane pary w namiętnych uściskach - w łóżku i nie tylko. Także nago! Najodważniejsze sesje VIVY!

 

Ksiądz kulturysta wydał oświadczenie

 

„Zrozumiałem swój błąd polegający na tym, że udziałem w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Mrozach oraz jego upublicznieniem w mediach wywołałem zgorszenie wiernych, za co ich przepraszam i proszę o wybaczenie" - napisał ksiądz kulturysta w specjalnym oświadczeniu.

 

Ksiądz kulturysta otrzymał także zakaz rozmowy z dziennikarzami - podobno jest to efekt emisji materiału o nim w Faktach TVN, które nagłośniły nietypową pasję duchownego. Dla wielu internautów ksiądz kulturysta z Osiecznicy jest wzorem aktywnego trybu życia oraz inspiracją do działania i dbania nie tylko o sferę duchowną, ale i o swoje ciało. Internauci są zachwyceni tym, że swoim podejściem do życia zaraża innych. Niestety jego przełożeni widzą to nieco inaczej. Faktycznie, kulturystyka i duszpasterstwo do dość niecodzienne połączenie, a zdjęcia wykonane podczas Mistrzostw są naprawdę odważne. Zobaczycie je w naszej galerii! Miejmy jednak nadzieję, że ksiądz kulturysta nie zrezygnuje ze swojej pasji.

 

Polecamy: Gwiazdy pokazują torsy na Instagramie! Kto wygląda najlepiej podczas tegorocznych wakacji?

 

2/5
Trener ksiądz kulturysta
Copyright @Youtube screen
2/5

Ksiądz kulturysta musiał przeprosić wiernych za „wywołanie zgorszenia”. Rozgłos wokół jego osoby niestety nie spodobał się przełożonym, którzy zabronili duchownemu wypowiadać się na ten temat w mediach. To właśnie te zdjęcia wzbudziły największe kontrowersje.

 

Polecamy: Dba nie tylko o swoje potrzeby duchowe, ale również o sylwetkę. Odważne zdjęcia polskiego księdza kulturysty wzbudziły kontrowersje!

3/5
Trener ksiądz kulturysta
Copyright @Youtube screen
3/5

Ksiądz kulturysta wziął m.in. udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Zajął wówczas 4. miejsce. Choć jego zwierzchnik zaakceptował nietypową pasję podopiecznego, nie spodobał mu się udział księdza w zawodach. 

 

Polecamy: Gwiazdy pokazują torsy na Instagramie! Kto wygląda najlepiej podczas tegorocznych wakacji?

 

4/5
Trener ksiądz kulturysta
Copyright @Youtube screen
4/5

Tak ksiądz kulturysta prezentował się podczas Mistrzostw, na których zdobył 4. miejsce. 

 

Polecamy: Gwiazdy pokazują torsy na Instagramie! Kto wygląda najlepiej podczas tegorocznych wakacji?

5/5
Ksiądz Artur Kaproń został kulturystą i wywołał sensację w mediach
Copyright @Facebook/Instagram Artur Kaproń
5/5

Sylwetka księdza kulturysty z dnia na dzień stała się gorącym tematem w mediach. Wszystko dlatego, że ks. Artur Kaproń lubi zamieszczać w internecie zdjęcia, na których pręży swoje muskuły w odważnych pozach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest... księdzem. Internauci zaczęli się więc zastanawiać, czy pozowanie do zdjęć w samych majtkach przystoi osobie duchownej.

 

Polecamy: Znane pary w namiętnych uściskach - w łóżku i nie tylko. Także nago! Najodważniejsze sesje VIVY!

TAGI #sport

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?