Konrad Szczęsny 9 listopada 2016 14:45
To owoc miłości miliardera i Melanii Knauss
1/7
Barron Trump, kim jest?
Copyright @Getty Images
1/7

Barron Trump jest najmłodszym synem Donalda Trumpa. To jedyne dziecko miliardera i jego trzeciej żony Melanii Knauss. Ma 10 lat i wiele wskazuje na to, że w krótkim czasie stanie się najważniejszym dzieckiem w Ameryce. Podczas uroczystości inauguracyjnej, chłopiec swoim zachowaniem zwrócił na siebie uwagę mediów i internautów z całego świata. Dlaczego?

 

Internauci zachwyceni Barronem

 

W piątek Donald Trump został zaprzysiężony na urząd 45. prezydenta USA. Podczas inauguracji towarzyszyła mu cała rodzina. Uwagę reporterów przykuł najmłodszy z rodu Trumpów. Zrozumiałe, że dla dziecka w jego wygłaszane przez ojca przemówienie nie jest w żadnym stopniu interesujące. 10-letni Barron nie krył znudzenia oficjalnymi uroczystościami i zaczął… ziewać. A warto zaznaczyć, że trwało ono 16 minut i było jak do tej pory jedną z  najkrótszych mów prezydenta USA w historii.

 

Zaraz po uroczystościach, Trump udał się do gabinetu na Kapitolu, gdzie w otoczeniu bliskich i przedstawicieli Senatu, podpisywał pierwsze służbowe dokumenty - nominacje członków gabinetu. Barron i tym razem znudzony ciągnącymi się w nieskończoność oficjalnymi uroczystościami, postanowił pograć z siostrzeńcem w peekaboo. Sytuację zarejestrowało CNN i opublikowało film na Twitterze. Internauci nie kryli swojego zachwytu najmłodszym synem Trumpa.

 

 

 

 

 

„Little Donald”

 

Matka mówi o nim „Little Donald”. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że w bardzo krótkim czasie zawojuje cały świat show-biznesu i znajdzie się pod ostrzałem mediów. Po ojcu odziedziczył charakter, choć specjaliści podkreślają, że z wyglądu bardziej przypomina matkę.

 

Czego nie wiecie o najmłodszym synu Donalda i Melanii Trumpów? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: Uchodźców porównują do Skittlesów, polują na Safari. Kim są dzieci Donalda Trumpa?

2/7
Tak wygląda Barron Trump, syn Donalda Trumpa
Copyright @Getty Images
2/7

Barron Trump urodził się 20 marca 2006 r. To jedyny owoc miłości Donalda Trumpa i Melanii Trump. Jego matka w wywiadach podkreśla, że jest niezwykle podobny do ojca. Po nim miał ponoć odziedziczyć upór, silną psychikę i niezależność. Podobno jest osobą, która zawsze wie, czego chce!

 

Polecamy też: Seksskandale, molestowanie, mizoginizm. Wiele wskazuje na to, że posądzany o nie Donald Trump zostanie prezydentem USA

3/7
Donald Trump, Melania Trump i Barron Trump na wspólnym zdjęciu
Copyright @Getty Images
3/7

Barron Trump to najmłodsze dziecko amerykańskiego miliardera. Jego rodzeństwo przyrodnie to: Donald Jr. (38 l.), Ivanka (35 l.) i Eric (32 l.) - owoce związku Donalda Trumpa i Czeszki Ivany Zelníčkovej i Tiffany (23 l.), córka miliardera oraz Marli Maples.

 

To sprawia, że różnica wieku pomiędzy najmłodszym a najstarszym synem nowego prezydenta USA wynosi aż... 28 lat! Najbliżej wiekowo jest mu z kolei do siostry Tiffany, jednak to wciąż różnica 13 lat.

 

Polecamy też: Ivanka Trump charakter ma po ojcu, urodę po mamie. Kim jest ukochana córka Donalda Trumpa?

4/7
Melania Trump całuje Barrona Trumpa
Copyright @Getty Images
4/7

Barron Trump to oczko w głowie rodziców. Nie tylko pokazuje się często na różnych wydarzeniach w ich towarzystwie (wspierał ojca w trakcie kampanii prezydenckiej), lecz także spędza z Donaldem i Melanią każdą wolną chwilę. Słynne jest zdjęcie tej trójki prosto z pola golfowego. Jak podkreślała w wywiadach matka Barrona, ona zajmuje się synem przez większą część dnia, zaś jej mąż wtedy, kiedy tylko ma na to czas. Nie pozostało to niezauważone przez jej ukochanego...

 

Polecamy też: Życie miłosne 45. prezydenta USA. Wszystkie żony Donalda Trumpa

5/7
Jak wygląda żona i syn Donalda Trumpa?
Copyright @Getty Images
5/7

W jednym z wywiadów Donald Trump nie szczędził Melanii Knauss ciepłych słów, które dotyczyły tego, jak spełnia się w roli matki.

 

Ona jest niesamowitą matką, bardzo kocha syna Barron i muszę powiedzieć, że będzie niesamowitą pierwszą damą – powiedział przyszły prezydent USA do swoich wyborców.

 

Polecamy też: Donald Trump: „Jako prezydent zrobiłbym kawał dobrej roboty”. Wywiad z milionerem i jego żoną Melanią

 

 

6/7
Donald Trump całuje syna Barrona
Copyright @Getty Images
6/7

W trakcie kampanii prezydenckiej zarówno Melania Knauss, jak i Barron Trump byli bardzo wyrozumiali. Jak wyznała żona Donalda Trumpa, syn świetnie znosił nieobecność ojca przez większość czasu.

 

On wspiera tatę w 100 procentach. Oczywiście oboje za nim tęsknimy, bo jest praktycznie ciągle w drodze, ale [Barron] to rozumie i świetnie sobie z tym radzi – powiedziała Melania Us Weekly.

 

Polecamy też: Rasista, mizogin, populista. Podczas ostatniej debaty prezydenckiej Donald Trump znów wywołał skandal

 

 

7/7
Donald Trump z rodziną. Kim są jego żona i dzieci?
Copyright @Getty Images
7/7

Barron Trump oraz jego starsza siostra Tiffany to jedyne dzieci prezydenta USA, które nie są w żaden sposób związanej z jego Trump Organization. Wszystko ze względu na ich bardzo młody wiek.

 

Wiele wskazuje jednak na to, że w krótkim czasie najmłodszy syn Donalda Trumpa znajdzie się w centrum zainteresowania mediów. Mając jednak wyrozumiałych i kochających rodziców, powinien świetnie to znieść.

 

Polecamy też: Pokazywała biust, pozowała tylko w szpilkach. Czy Biały Dom jest gotowy na Melanię Trump? Nim odpowiesz, zobacz zdjęcia

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.