„Nienawidzi swojej rodziny. Jest więziony przez ojca”

Konrad Szczęsny 9 listopada 2020 17:13

Barron Trump jest najmłodszym synem Donalda Trumpa. To jedyne dziecko miliardera i jego trzeciej żony Melanii Knauss. Ma 14 lat i jeszcze niedawno był najpilniej strzeżonym dzieckiem w Ameryce. Niestety, jak podaję media za oceanem, jego życie dalekie jest od sielanki. Nastolatka ma więzić jego ojciec. „Nienawidzi swojej rodziny”, przekazują w publikacjach.

Barron Trump jest więziony przez ojca?

Jego koszmar już niebawem dobiegnie końca. Zgodnie z wynikiem wyborów, nowym, 46. prezydentem USA zostanie 78-letni Joe Biden. Mimo że dla dotychczasowej głowy państwa takie rozstrzygnięcie jest dużym ciosem, inni członkowie jego rodziny mieli przyjąć je z dużą satysfakcją i spokojem. Do grona tego zalicza się m.in. pierwsza dama, Melania Trump.

Z pewnością ulgę poczuł również najmłodszy syn miliardera. Tym bardziej, że w ostatnim czasie w aplikacji TikTok zaczęły pojawiać się niepokojące doniesienia na jego temat. Internauci publikowali zdjęcia smutnego Barrona Trumpa i rozpowszechniali w sieci smutne fakty na temat jego życia. A to dalekie jest od ideału...

„Nie może mieć przyjaciół, a na lekcję odprowadzają go ochroniarze”, „potajemnie nienawidzi swojej rodziny i nie wspiera Trumpa”, „Tata zabrania mu używać social mediów i wyrażać swojego zdania”, tak wygląda codzienność 14-latka zdaniem użytkowników aplikacji.

Barron Trump ma również mieć kompletnie inne od ojca poglądy. Rówieśnicy współczują mu, że w żaden sposób nie może ich wyrazić...

„Bardzo mnie smuci, że Barron Trump popłakał się w klasie, bo nie chciał wracać pewnego dnia do domu. Z tego, co mówią jego koledzy z klasy, jest bardzo miły, spokojny i popiera LGBTQ+”, czytamy.

Na TikToku powstał nawet specjalny hasztag „SaveBaron”, pod którym użytkownicy publikują materiały na temat najmłodszego syna prezydenta USA. Generują one zapierające dech w piersiach zasięgi: sam hasztag ma już 250 milionów wyświetleń! Poniżej niektóre z nich.

Barron Trump plays peekaboo with his nephew while Donald Trump signs his first orders as President in the Capitol https://t.co/rkuFEsfebtpic.twitter.com/pK6QUgTlzG

— CNN (@CNN) 20 stycznia 2017

Kim jest syn Donalda Trumpa, Barron „Little Donald” Trump?

Matka mówi o nim „Little Donald”. Jak jednak pokazał czas, być może dotyczy to jedynie wyglądu (choć są i tacy, którzy twierdzą, że jest bardziej podobny do Melanii) i pewnych cech charakteru. Niestety, jego życie dalekie było od ideału, zaś prezydentura ojca odcisnęła na Barronie bolesne piętno.

Już w trakcie zaprzysiężenia ojca wytknięto mu... ziewanie oraz to, że nie trafiał w ręce, gdy klaskał. Trudno się zresztą temu dziwić: w 2016 roku miał zaledwie 10 lat i oficjalne uroczystości z pewnością go nudziły i był nimi znużony. Kilka razy padał ofiarą hejtu, wieszczono m.in., że „będzie pierwszym szkolnym zabójcą”. Spekulowano również, że cierpi na autyzm, zaś jego rodzina chce to ukryć. Sławni rodzice nigdy jednak doniesień tych nie skomentowali...

Urodził się w 2006 roku. Ukończył Columbia Grammar & Preparatory School na Manhattanie i mieszkał w luksusowym apartamencie w Trump Tower w tej dzielnicy. Miał do dyspozycji całe piętro, które Melania nazywała żartobliwie „salonem Barrona”. Po zakończeniu roku szkolnego przeprowadził się do Białego Domu. Biegle posługuje się ojczystymi językami rodziców, czyli angielskim oraz słoweńskim. Jako dziecko pojawił się m.in. w programie „The Apprentice” – jego gospodarzem był sam Donald Trump.

Obecnie jest uczniem St. Andrew's Episcopal School w Potomac w stanie Maryland. W przyszłości ma – według specjalistów – zawojować świat finansów. Prywatnie Barron pasjonuje się piłką nożną, footballem amerykańskim oraz golfem Co ciekawe, zainteresować syna nie popiera Donald Trump. Chłopiec jest również fanem sneakersów, zaś jego ulubioną marką jest New Balance. W tym roku przeszedł zakażenie koronawirusem. 

Jest bardzo wysoki: w tym roku sensację wywołały zdjęcia, na których widoczne było, że przerósł Donalda Trumpa aż o głowę. A ten mierzy – bagatela! – 190 centymetrów. Nic dziwnego, Barron już w chwili narodzin ważył 3 kilogramy i 850 gramów. Czy w związku z tym będzie chciał podbić świat modelingu?

Sprawdź, czego nie wiesz o najmłodszym dziecku Donalda Trumpa!  

1/8
Tak wygląda Barron Trump, syn Donalda Trumpa
Copyright @Getty Images
1/8

Barron Trump urodził się 20 marca 2006 r. To jedyny owoc miłości Donalda Trumpa i Melanii Trump. Jego matka w wywiadach podkreśla, że jest niezwykle podobny do ojca. Po nim miał ponoć odziedziczyć upór, silną psychikę i niezależność. Podobno jest osobą, która zawsze wie, czego chce!

2/8
Donald Trump, Melania Trump i Barron Trump na wspólnym zdjęciu
Copyright @Getty Images
2/8

Barron Trump to najmłodsze dziecko amerykańskiego miliardera. Jego rodzeństwo przyrodnie to: Donald Jr. (42 l.), Ivanka (39 l.) i Eric (36 l.) - owoce związku Donalda Trumpa i Czeszki Ivany Zelníčkovej oraz Tiffany (27 l.), córka miliardera oraz Marli Maples.

3/8
Melania Trump całuje Barrona Trumpa
Copyright @Getty Images
3/8

Barron Trump nie tylko pokazuje się często na różnych wydarzeniach w towarzystwie rodziców, lecz także często spędza z Donaldem i Melanią wolny czas. Słynne jest zdjęcie tej trójki prosto z pola golfowego. Jak podkreślała w wywiadach pierwsza dama, zajmuje się synem przez większą część dnia.

4/8
Jak wygląda żona i syn Donalda Trumpa?
Copyright @Getty Images
4/8

W jednym z wywiadów Donald Trump nie szczędził Melanii Knauss ciepłych słów, które dotyczyły tego, jak spełnia się w roli matki.

– Ona jest niesamowitą matką, bardzo kocha syna Barron i muszę powiedzieć, że będzie niesamowitą pierwszą damą – powiedział przyszły prezydent USA do swoich wyborców.

5/8
Donald Trump całuje syna Barrona
Copyright @Getty Images
5/8

W trakcie kampanii prezydenckiej cztery lata temu Barron świetnie znosił nieobecność ojca w domu. „On wspiera tatę w 100 procentach. Oczywiście oboje za nim tęsknimy, bo jest praktycznie ciągle w drodze, ale [Barron] to rozumie i świetnie sobie z tym radzi”, powiedziała Melania „Us Weekly”.

6/8
Donald Trump z rodziną. Kim są jego żona i dzieci?
Copyright @Getty Images
6/8

Barron Trump oraz jego starsza siostra Tiffany to jedyne dzieci prezydenta USA, które nie są w żaden sposób związanej z jego Trump Organization. Wszystko ze względu na ich bardzo młody wiek. 

7/8
Donald Trump, Barron Trump, syn Donalda Trumpa
Copyright @AP/Associated Press/East News
7/8

Co ciekawe, Barron Trump był pierwszym synem prezydenta i mieszkańcem Białego Domu od niemal 60 lat! Poprzedni prezydenci USA mieszkali co prawda w rezydencji ze swoim potomstwem, ale zawsze były to córki. 

(tu na zdjęciu z ojcem, sierpień 2020)

8/8
Barron Trump, syn Donalda Trumpa, 27.08.2020
Copyright @Ron Sachs/Pool Via CNP / SplashNews.com/East News
8/8

Ostatnim, który wychowywał męskiego potomka w znanej posiadłości, był John F. Kennedy prawie 60 lat temu.

(tak wyglądał Barron Trump w sierpiniu 2020 roku)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?