Joanna Liszowska, VIVA! 15/2021 sierpień
Fot. Arek Wiedeński
Z życia gwiazd

Joanna Liszowska martwi się o swoje córki. „Niebezpieczni ludzie krążą w każdym środowisku”

„Nie wiem, czy kilkanaście lat temu było bezpieczniej”, mówi

Marta Nawacka 7 lutego 2023 13:03
Joanna Liszowska, VIVA! 15/2021 sierpień
Fot. Arek Wiedeński

Od wielu lat spełnia się jako aktorka, zarówno na dużym i małym ekranie, jak i na deskach teatru. Joanna Liszowska, która ogromną sympatię widzów zdobyła wcielając się w rolę Patrycji w serialu „Przyjaciółki”, z powodzeniem łączy pracę z macierzyństwem i wychowaniem dwóch córek. Ostatnio wyznała jednak, że boi się o przyszłość swoich pociech... Dlaczego?

Joanna Liszowska z powodzeniem łączy pracę z macierzyństwem

Od wielu lat Joannę Liszowską możemy oglądać na deskach teatru, na dużym ekranie, a także w różnych serialach. Wielką sympatię widzów zdobyła m.in. dzięki roli fryzjerki Patrycji w serialu „Przyjaciółki”, w którą wciela się od dekady. Aktorka z powodzeniem łączy pracę z macierzyństwem i wychowaniem dwóch córek, 11-letniej Stelli i 9-letniej Emmy. W życiu prywatnym przeżyła wzloty i upadki. Joanna Liszowska ma za sobą rozwód z mężem, który z powodzeniem ukrywała przez długi czas przed światem.

Aktorka wyszła za mąż za Olę Sernekę, szwedzkiego biznesmena. Wydawało się, że tworzą szczęśliwy i zgodny związek, jednak nie przetrwał on próby czasu i para po 8 latach zdecydowała się na rozstanie.

Czytaj też: Ewa Minge ma problemy ze zdrowiem. Z czym się zmaga? „Doświadczyłam, czym jest ciężkie leczenie”

Joanna Liszowska, VIVA! 15/2021 sierpień
Fot. Arek Wiedeński

Joanna Liszowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Joanna Liszowska martwi się o córki. Dlaczego?

Stella i Emma są oczkiem w głowie mamy. Nic więc dziwnego, że Joanna Liszowska nie przestaje się martwić o swoje ukochane pociechy oraz ich przyszłość w obecnych realiach. „Nie wiem, czy kilkanaście lat temu było bezpieczniej. Może o pewnych rzeczach się nie mówiło. W każdym świecie, w każdej relacji pokusy i zagrożenia się pojawiają. Niebezpieczni ludzie krążą w każdym środowisku. Oczywiście, że się obawiam jako matka dziewczynek. Kiedy kobieta staje się matką pojawia się troska i lęk, który będzie jej towarzyszył do samego końca”, wyznała w rozmowie z Super Expressem.

Aktorka nie jest przekonana, czy chciałaby, by jej córki w przyszłości wybrały ten sam zawód, co ona. Zdradziła jednak, że zamierza wspierać Stellę i Emmę, niezależnie od tego, jakie decyzje podejmą. „To jest ich życie. Ja mogę tylko uświadamiać je, jakie są różne strony tej pracy. Ten zawód jest fantastyczny, ale też niesie za sobą różne inne rzeczy… Jakąkolwiek decyzje podejmą odnośnie swojej przyszłości, nam rodzicom pozostaje tylko dzieci wspierać”, wyjaśniła w tej samej rozmowie.  

Zobacz także: Lara Gessler o duchowości dzieci: „Musiałyby się bardzo starać, żeby wejść na drogę bożą w moim domu”

Joanna Liszowska córki
Fot. Instagram: @joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska córki
Fot. Instagram: @joannaliszowskaofficial

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…