Jim Carrey znęcał się nad dziewczyną, Cathriona White
Fot. Instagram @cathrionaWhite , East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Jim Carrey winny samobójstwa Cathriony White?! Ujawniono notatkę, którą była dziewczyna aktora napisała przed śmiercią: „Zniszczyłeś mi życie”

Gabriela Czernecka 1 października 2017 13:55
Jim Carrey znęcał się nad dziewczyną, Cathriona White
Fot. Instagram @cathrionaWhite , East News

Samobójcza śmierć Cathriony White wciąż wzbudza kontrowersje. Światło dzienne ujrzała właśnie notatka, jaką napisała była dziewczyna komika tuż przed śmiercią. Czy Jim Carey faktycznie przyczynił się do śmierci Cathriony? Te słowa zdaniem rodziny, nie pozostawiają żadnych złudzeń.

 

Polecamy: „Czuła się wykorzystywana do seksu i traktowana jak pies”. Jim Carrey oskarżony o znęcanie się nad byłą dziewczyną!

 

Tajemnicza notatka Cathriony White 

 

Cathriona White dwa lata przed samobójczą śmiercią napisała list, który ujawnia to, jak wyglądał jej związek z Jimem Carrey'em. Notatkę znaleźli  prawnicy wynajęci przez rodzinę dziewczyny, a światło dzienne ujrzała w trakcie procesu dotyczącego śmierci kobiety. Aktor zapewne wolałby, żeby ten list nie ujrzał światła dziennego... To właśnie w nim Cathriona White pokazuje nową twarz Jima Carreya. Dziewczyna sugeruje, że komik przyczynił się do jej śmierci

 

Cathriona White zarzuca Jimowi Carrey'owi, że to przez niego została wciągnięta do świata prostytutek, chorób wenerycznych i kokainy. „Zapoznałeś mnie z kokainą, prostytucją, psychicznym znęcaniem się i chorobami”, napisała partnerka Jima Carreya na swoim iPadzie w 2013 roku. To jednak nie wszystko. Obszernie rozpisuje się o tym, że Carrey zaraził ja opryszczką. Co ciekawe, aktor zaprzecza, że w ogóle miał do czynienia z tą chorobą weneryczną jednocześnie przyznając, że w 2015 roku zapłacił White za milczenie, gdy ta groziła, że taka "fałszywą" informację poda do mediów. Mimo to list, który zostawiła dziewczyna prezentuje coś całkiem innego: „Dałeś mi HSV i HPV, chcę, żebyś za to przeprosił”, pisała White.  

 

Makijażystka miała do aktora ogromny żal. „Bywałeś dla mnie dobry, ale bycie z tobą zniszczyło mnie jako osobę, Jim. Obiecywałeś mi Jekylla, a stałeś się Hydem. Ponieważ cię kocham, tkwiłam przy Hydzie i robiłam wszystko, co chciał, żeby móc być z Jekyllem, ale ty pozbyłeś się mnie, gdy już wchłonąłeś wszystko, co było we mnie wartościowe - takie m.in. słowa znalazły się w liście. Carrey twierdzi, że gdy poznał swoją dziewczynę, była "piękną, ale niedojrzałą emocjonalnie kobietą".

 

Polecamy także: Jim Carrey trafi przed sąd? Zagraniczne media ujawniają zaskakujące informacje!

 

Jim Carrey winny śmierci byłej dziewczyny?

 

Rodzina Cathriony White twierdzi, że Jim Carrey bezpośrednio przyczynił się do śmierci dziewczyny, dając jej tabletki, które ta miałaby połknąć przy samobójstwie. „Miały to być specyfiki Percocet, Ambien i Propranolol, które zamawiał na receptę dla niej, posługując się pseudonimem Artur King”, informuje The Independent. Sprawa Jima Carreya toczy się przed sądem w Los Angeles. Wielu twierdzi, że może to być przysłowiowy gwóźdź do trumny Carreya, którego zachowanie ostatnimi czasy odbiega od normalnego - jak choćby podczas wywiadu, którym zaniepokoił swoich fanów. „Ja się nie ubrałem, tu nie ma mnie. Rzeczy się po prostu dzieją. To nie nasz świat, jesteśmy bez znaczenia i to dobre wieści”, padły wtedy m.in. takie słowa.

 

Przed Tobą nie miałam może zbyt wiele, ale miałam szacunek ludzi i byłam szczęśliwa”, napisała w liście Cathriona White. Czy faktycznie Jim Carrey przyczynił się do śmierci partnerki?

Cathriona White popełniła samobójstwo
Fot. East News

Jim Carrey
Fot. Getty Images

Zobacz także: Jim Carrey winny śmierci ukochanej? Światowe media wstrząśnięte informacjami o życiu popularnego komika

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.