Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Jarosław Kret na kolanach błagał Beatę Tadlę o wybaczenie. „Wszyscy byliśmy w szoku"!

Przy okazji narobił jej wstydu...

Rafał Kowalski 4 października 2018 13:59
Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! 2018
Fot. Olga Majrowska

Beata Tadla i Jarosław Kret nie są razem już od lutego, ale pogodynek nie daje prezenterce za wygraną. Mimo że dziennikarka ani myśli wracać do Kreta, on po raz kolejny prosił ją o przebaczenie. A wszystko na oczach kolegów stacji telewizyjnej, w której oboje pracują…

Jarosław Kret padł na kolana przed Beatą Tadlą

Kilka dni temu w studiu telewizyjnym Nowa TV, Jarosław Kret zaczął się dziwnie zachowywać... Świadkowie zdarzenia relacjonowali je pozostając w dużym osłupieniu. „Wszyscy byliśmy w szoku. Jarek nagle, klęknął przed Beatą, chwycił ją za ramię i błagalnym głosem poprosił, aby przeczytała list od niego. Beata się wściekła, powiedziała, żeby przestał robić szopki, bo to zaczyna być niesmaczne!”, powiedział Super Expressowi jeden z pracowników telewizji.

Dziennik poprosił o komentarz pogodynka, ale ten nie chciał rozmawiać. Z kolei jego była partnerka wysiliła się na jedno zdanie, ale nie wniosło nic nowego do sprawy. „Nie będę komentować ani tego, ani innych zdarzeń z udziałem Jarosława Kreta”, wyznała podenerwowane

Jak Jarosław Kret zerwał z Beatą Tadlą?

Przypomnijmy, że para rozstała się po 5 latach związku w lutym tego roku. Zakończenie związku przebiegło jednak bardzo dziwnie, ponieważ lada dzień para miała wystartować w Tańcu z gwiazdami, w którym byli promowani jako zakochani. Jednak podczas jednego z treningów, Kret zapytany o to czy jest zazdrosny o Tadlę, odpowiedział w zaskakujący sposób.

„Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym. Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje”, usłyszał dziennikarz Faktu. Po tych słowach stało się jasne, że Jarosław Kret nie jest już, a na pewno nie chce dłużej być z Beatą Tadlą. Upokorzona przez pogodynka gwiazda znalazła jednak w sobie siłę, by z podniesionym czołem wygrać taneczne show, a tuż po jego zakończeniu uporządkowała wszystkie prywatne sprawy.

Dziś byli partnerzy w studiu telewizyjnym się jedynie mijają. Grafik pracy rozpisany jest tak, by Beata Tadla i Jarosław Kret nie mieli wspólnych wejść na wizję. Pojawiły się także plotki, że pogodynek udał się do psychologa, by zrozumieć swój błąd i naprawić wszystkie szkody, które wyrządził Tadli. Ale sądząc po jej ostatniej reakcji, gwiazda chyba nie zamierza przyjąć przeprosin od Kret… Czy 54-latek w końcu się podda?  

Jarosław Kret, Viva! kwiecień 2013
Fot. Marcin Kempski

Beata Tadla, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?