Księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Na jaw wyszedł jeden z sekretów księżnej Meghan. Zdradziła go jej przyjaciółka

Serena Williams była bardzo szczera...

Gabriela Czernecka 13 listopada 2019 07:43
Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Księżną Meghan i Serenę Williams od lat łączą przyjacielskie stosunki. Panie często uczestniczą w ważnych dla siebie wydarzeniach, zawsze darzą się wsparciem i otuchą w trudnych chwilach. Gdy obydwie zostały mamami musiały zmierzyć się z nowym wyzwaniem, wymieniały się doświadczeniami i służyły sobie radą. Teraz kulisy ich przyjaźni wyjawiła Serena Williams.

Serena Williams o przyjaźni z księżną Meghan

Serena Williams i Meghan Markle poznały się we wrześniu 2014 roku, gdy wystąpiły w jednej drużynie podczas programu Celebrity Beach Bowl. Szybko połączyła ich przyjaźń. Serena miała okazję pojawić się nawet w ubiegłym roku na ślubie Meghan z księciem Harrym i to właśnie tenisistka była współorganizatorką baby shower Meghan tuż przed narodzinami jej pierwszego dziecka. Księżna nie pozostała jednak dłużna i po narodzinach Archiego przyleciała do Nowego Jorku, by wspierać sportsmenkę podczas US Open. 

Archie miał wówczas zaledwie cztery miesiące, ale Meghan zrobiła wszystko, by odwiedzić koleżankę. Zaraz po meczu powróciła do Wielkiej Brytanii. Wielu krytykowało takie zachowanie świeżo upieczonej mamy, która zostawiła maleńkie dziecko na kilkanaście godzin. Dopiero teraz na jaw wyszło, że w podróży do Stanów towarzyszył księżnej jej syn. Szczegóły ujawniła Serena Williams. 

„Naprawdę uważam, że jest najsilniejszą – dosłownie najsilniejszą – osobą, którą znam, i najmilszą, najsłodszą. Przyleciała do Nowego Jorku z noworodkiem, aby zobaczyć, jak gram i wróciła jeszcze tego samego wieczoru. To pokazuje, jaką jest niesamowitą osobą i jest to tylko jedna z wielu rzeczy, które dla mnie robi. Dzwonię do niej, piszę do niej za każdym razem, gdy płacze, jestem zdenerwowana, a ona tam jest, bez względu na to, przez co przechodzi, znajduje czas”, wyznała tenisistka w wywiadzie dla Access Hollywood.

Meghan w oczach gwiazdy sportu to nie tylko wspierająca przyjaciółka, ale przede wszystkim odpowiedzialna i kochająca matka. Czy to kolejna próba ocieplenia jej wizerunku czy faktycznie szczere wyznanie przyjaciółki? 

Kate Middleton, księżna Kate, Royal Albert Hall, listopad 2019
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Serena Williams
Fot. Instagram@serenawilliams

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.