Z uroczej jedenastolatki wyrosła piękna i zdolna kobieta

Rafał Kowalski 31 maja 2019 07:01

Rok 1999, kolejny odcinek Szansy na sukces i występ, na którzy nie wszyscy byli gotowi. W odcinku programu, którego gościem była Natalia Kukulska, pojawiła się bowiem 11-letnia wtedy Georgina Tarasiuk, która swoim głosem zaczarowała wszystkich widzów programu. Nastolatka zaśpiewała utwór Dłoń, dzięki któremu chwilę później wygrała Szansę na sukces. Czym zajmuje się dzisiaj?

Jak wygląda Georgina Tarasiuk 20 lat po Szansie na sukces?

Po zakończeniu programu Georgina Tarasiuk ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia w Białej Podlaskiej, a w 2002 roku wydała debiutancką płytę zatytułowaną swoim imieniem. Część z Was może pamiętać piosenkę Niedorosła miłość, którą piosenkarka nagrała w 2006 roku. To owoc współpracy Georginy z Piotrem Rubikiem i Kasią Klich. Piosenkarka ma na swoim koncie także występy u boku Violetty Villas.

W ostatnich latach Georgina Tarasiuk skupiała się głównie na występowaniu w klubach, a od roku jest solistką zespołu Blauka. Kapela właśnie wydała kolejny singiel, w którym 30-latka wygląda zupełnie inaczej, niż na co dzień. Jak podoba się Wam taka Georgina? 

1/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
1/5

Georgina nie porzuciła muzyki, która wciąż jest najważniejszą przygodą jej życia

2/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
2/5

Pięknego głosu 30-latki często można posłuchać w warszawskich klubach

3/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
3/5

W zeszłym roku debiutował zespół Blauka, w którym Georgina jest wokalistką

4/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
4/5

Prywatnie gwiazda związana jest w Piotrem Lewańczykiem, basistą zespołu Blauka

5/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
5/5

Najnowsza piosenka Georginy nazywa się Fantazmat. Słyszeliście już?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.