Zobaczcie jak się zmieniła

Rafał Kowalski 28 sierpnia 2022 18:00

Rok 1999, kolejna odsłona Szansy na sukces i występ, na który nie wszyscy byli gotowi. W tamtym odcinku programu gościem była Natalia Kukulska. Wtedy swoje umiejętności wokalne zaprezentowała wówczas 11-letnia Georgina Tarasiuk. Swoim głosem oczarowała wszystkich telewidzów. Nastolatka zaśpiewała utwór Dłoń, dzięki któremu chwilę później wygrała Szansę na sukces. Czym zajmuje się dzisiaj?

Georgina Tarasiuk - kariera muzyczna

Po zakończeniu programu Georgina Tarasiuk ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia w Białej Podlaskiej, a w 2002 roku wydała debiutancką płytę zatytułowaną swoim imieniem. W 2003 miała nawet pojawić się w krajowych eliminacjach przed Konkursem Piosenki Eurowizji (utwór „Pierwszy raz”), ostatecznie zgłoszenie wycofano z powodu zbyt młodego, nieregulaminowego wieku młodej wokalistki (miała 15 lat, a zgodnie z zasadami powinna w dniu konkursu ukończyć 16.). Wystąpiła za to w tym samym roku na koncercie Premier w Opolu. Część z Was może pamiętać piosenkę Niedorosła miłość, którą nagrała w 2006 roku. To owoc współpracy Georginy z Piotrem Rubikiem i Kasią Klich. Piosenkarka ma na swoim koncie także występy u boku Violetty Villas.

Od maja 2007 do 2008 roku Georgina Tarasiuk była solistką w oratorium Piotra Rubika. Wzięła również w projekcie dyrygenta, zatytułowanym „Balkania” (również 2008 rok). W ostatnich latach Georgina Tarasiuk skupiała się głównie na występowaniu w klubach, a od trzech lat jest solistką zespołu Blauka. Kapela w 2021 roku wydała kolejny singiel - Lekko, tym razem we współpracy z Noviką.

Jak podoba się Wam taka Georgina?

CZYTAJ TEŻ: Wspólnie z bratem Kubą stworzył popularny zespół L.O.27! Co dziś robi i jak wygląda Maciej Molęda?

ZOBACZ TEŻAgata Wróbel – jak dzisiaj wygląda życie najpopularniejszej niegdyś sztangistki i mistrzyni świata?

Jak wygląda Georgina Tarasiuk 22 lata po Szansie na sukces?

W galerii zamieściliśmy kilka fotografii, które wykonano artystce w ostatnim czasie. Mocno się zmieniła? We wrześniu 2022 roku - artystka skończy 34 lata. A my już życzymy jej wielu sukcesów! 

1/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
1/5

PŁASZCZ KOSZULOWY W KRATĘ
SINSAY
119,99 zł

Georgina nie porzuciła muzyki, która wciąż jest najważniejszą przygodą jej życia

2/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
2/5

Pięknego głosu 33-latki wiele razy można było posłuchać w klubach

3/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
3/5

W 2018 roku debiutował zespół Blauka, w którym Georgina jest wokalistką

4/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
4/5

Prywatnie gwiazda związana jest w Piotrem Lewańczykiem, basistą zespołu Blauka

5/5
Georgina Tarasiuk
Copyright @Instagram
5/5

Najnowsze piosenki Georginy nazywają się Lekko i Nikt mnie nie kocha. Słyszeliście już?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?