Ewa Minge, VIVA! 2015 maj
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Minge pokazała nowe zdjęcie. Choroba zmieniła jej wygląd: „Nie jest to powód do wstydu"

Projektantka otrzymała dużo wsparcia

Rafał Kowalski 27 lipca 2022 09:57
Ewa Minge, VIVA! 2015 maj
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Ewa Minge od lat zachwyca swoim talentem, odwagą i otwartością. Projektantka nie boi się podejmować najtrudniejszych tematów nie tylko w pracy, ale i mówiąc do swoich odbiorców. Kilka godzin temu zamieściła wpis, w którym podzieliła się swoim trudnym doświadczeniem i jednocześnie dodała siły innym.

Alergia a wygląd twarzy. Opis Ewy Minge

Na Instagramie Ewy Minge pojawiło się nowe zdjęcie artystki bez grama makijażu. Ulubienica publiczności zwróciła uwagę na to, że nie czuje się aktualnie dobrze w swojej skórze, bo silna alergia wpływa na jej wygląd. „Nie samym pięknem człowiek żyje ... Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia...wątroba nie przerabia leków. I gdybym musiała wyjść na jakiś event... nałożyć makijaż, zakamuflować i mamy monstrum gotowe”, przyznała.

Gwiazda pamięta jednak o zachowaniu spokoju, bo nie ma wpływu na to, jak zmienia ją choroba. „A przecież bywamy różni, różnie się czujemy, mamy lepsze i gorsze dni a zobowiązania niestety nie wszystkie są możliwe do przełożenia .Po takim wstępnym stanie potężnego swędzenia, pieczenia , pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli…”, zaznaczyła smutno.

Najważniejsze jednak to przechodzić obok takich zdarzeń z czułością. „Bywa pięknie i bywa potwornie ale nie jest to powód ani do wstydu ani do hejtu. Człowiek jest ułomny a piękno umowne. Ostatnio koleżanka alergia atakuje mnie częściej jak szczęście 😉, dobrze, ze mam okres pracy w domu… A w okularach słonecznych ...inna kobieta.”, czytamy we wpisie.

Zobacz też: Ewa Minge: „Małżeństwo spowodowało, że trudno mi zaufać do końca jakiemuś mężczyźnie”

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy. Dodawanie otuchy i życzenia zdrowia to najlepsze, co można w tej chwili zrobić dla projektantki!

Ewa Minge o problemach z wątrobą i operacjach

Przypomnijmy, że 3 lata temu w rozmowie z dziennikiem Fakt kreatorka mody wypowiedziała się na temat opinii, które pojawiają się na temat jej zewnętrzności. W ten sposób ukróciła plotki raz na zawsze. „Zmiany na mojej twarzy nie są wynikiem operacji plastycznych, tylko wrodzonego niedorozwoju wątroby. Żyję z tym od urodzenia i zdiagnozowano u mnie białaczkę. Mój obecny wygląd to również konsekwencja ówczesnego leczenia onkologicznego. Lekarstwa mogę przyjmować tylko dożylnie. Nie piję alkoholu. Wciąż też chora wątroba daje o sobie znać. Pojawia się wówczas opuchlizna na twarzy, bo w niektórych miejscach zbiera się limfa. Wyglądam wówczas strasznie, ale staram się normalnie funkcjonować”, wspominała.

Życzymy dużo zdrowia i coraz lepszego samopoczucia!

Sprawdź też:  Ewa Minge świętuje urodziny syna. „Nazwisko wiele razy mu dało w kość”, mówi o Oskarze

Ewa Minge, Viva!, marzec 2011, 5/2011
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Ewa Minge, VIVA! maj 2015 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

TAGI #Ewa Minge

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?