Ewa Chodakowska VIVA 6/2020
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Chodakowska odsłoniła kulisy swojej przeszłości i opowiedziała o trudnych początkach w Londynie

„Zasuwałam na mopie. Pracowałam po 12 godzin na dobę”, wyznała trenerka

Dorota Falkowska 6 czerwca 2022 10:02
Ewa Chodakowska VIVA 6/2020
Fot. Marlena Bielińska

Ewa Chodakowska jest dziś jedną z najpopularniejszych fit trenerek w Polsce z finansowym sukcesem na koncie. Jej prężnie rozwijający się biznes obejmuje dziś platformę treningową, firmę cateringową i markę kosmetyków. Trenerkę obserwuje na Instagramie dwa miliony osób, a ona wciąż podbija serca kolejnych Polek, które razem z nią podejmują się wysiłku fizycznego w domowym zaciszu. 

Ewa Chodakowska o trudnych początkach w Londynie

Jak się okazuje, początki drogi do takiego sukcesu były okupione ciężką pracą. Ewa Chodakowska, która w miniony weekend odwiedziła Londyn, nawiązała przy okazji pobytu na Wyspach Brytyjskich do okresu, w którym, żeby się utrzymać, pracowała fizycznie po kilkanaście godzin dziennie, m.in. sprzątając. Pod jednym z ostatnich zdjęć trenerka opisała, jak wyglądało jej życie dwie dekady temu. 

Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

20 lat temu mieszkałam tutaj (w Londynie), zasuwałam na mopie, stałam za barem, opiekowałam się dziećmi, latałam z tacą. Pracowałam po 12 godzin na dobę, oszczędzając przy tym każdy grosz. Omijałam szerokim łukiem ulice wysadzone po obu stronach drogimi sklepami, obłędne restauracje czy londyńskie taksówki, które odkąd pamiętam, miały opinie tych najdroższych. Minęły dwie dekady. Teraz każda wizyta w Londynie wypełniona jest po brzegi refleksją i wdzięcznością”, podzieliła się swoją historią na profilu instagramowym.

"Trenerka wszystkich Polek" na końcu wpisu zostawiła dla swoich obserwatorek szczególny przekaz: "Kochana, czas i tak upłynie i nic się samo nie wydarzy. Tylko ty możesz zmienić swoje życie". 

Czytaj także: Ewa Chodakowska ma za sobą trudny czas. Jak się teraz czuje?

Ewa Chodakowska, Najpiękniejsze sesje VIVY! 2020
Fot. Marlena Bielińska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.