Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O TYM SIĘ MÓWI

Nowa wojna w show biznesie. Edyta Górniak uderza w Cleo!

Wokalistka odpowiada w ostrych słowach!

Ksenia Krasko 17 września 2019 09:44
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Konflikt Edyty Górniak i Joanny Klepko, znanej pod pseudonimem Cleo, zaskoczył fanów piosenkarek. Wykonawczyni hitu To nie ja udzieliła wywiadu portalowi Pudelek, w którym oskarżyła młodszą koleżankę ze sceny o... brak wdzięczności.

Konflikt Edyty Górniak i Cleo

Edyta Górniak opowiedziała w rozmowie z Pudelkiem, że poleciła Cleo producentom programu The Voice Kids. Sama musiała zrezygnować z udziału w show, ale zaproponowała, aby Klepko zastąpiła ją na fotelu trenerki. Młodsza koleżanka miała nigdy nie podziękować za taką okazję.

Cleo szybko odpowiedziała na zarzuty. Opublikowała obszerny wpis na Instagramie, tłumacząc, że taka sytuacja nie miała miejsca. Nie ukrywa też, że jest nieprzyjemnie zaskoczona atakiem Górniak.

„Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie”, napisała.

„Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. [...]”, czytamy na Instagramie Cleo.

„Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam”, kontynuuje piosenkarka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem.  Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego ❤✌ P.s 24 września wchodzi mój kolejny singiel "Kły" w obliczu mnożącego się w mediach hejtu i złej energii polecam wszystkim serdecznie posłuchać - daje do myślenia. Pozdrawiam Peace & Love Cleo

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Edyta Górniak postanowiła skomentować tłumaczenia koleżanki ze sceny. „Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Podziękowania napisane pod presją reakcji Dziennikarzy i moich Fanów, nie mają dla mnie wagi”, napisała pod zdjęciem. 

Odniosła się też do afery na swoim Instagramie. „Bardzo proszę, nie dajcie się już dalej prowokować”, apeluje do fanów. „Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w telefonie do dziś, na wypadek potrzebnego alibi, był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta”, ujawnia Górniak.

„Prezent przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć”, dodaje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bardzo Dziękuję Wszystkim moim Fanom za przykładną postawę komunikacji z klasą ♥️ Jestem Dumna z Waszej mądrości i wrażliwości. Bardzo Proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż setki słów. PS. Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi - „żeby ludzie nie gadali” był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy - Cleo pilnie usunęła ze swojego instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny..) Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu.🔹 Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę / przełożonego Donatana - pozostawię już bez komentarza. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru.

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Konflikt dotyczy niefortunnego wpisu Cleo, która pochwaliła się fanom, że pojawi się w The Voice Kids, ale nie wspomniała, że jest to zasługa Edyty Górniak – wtedy skrytykowali ją zarówno fani artystki, jak i media, chociaż szybko naprawiła swój błąd.

Straciła też punkty za brak odpowiedniej reakcji na zachowanie Donatana, który pozwolił sobie na zbyt wiele względem Górniak. Cleo broniła swojego producenta, mówiąc, ze ma „ekstrawaganckie poczucie humoru”. 

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Cleo, VIVA! 27/2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.