Danuta Stenka, Janusz Grzelak
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Danuta Stenka zdradza mroczne sekrety swojego małżeństwa!

„Nie zawsze jest kolorowo, bywało nawet czarno…”

Olga Figaszewska 26 października 2018 14:55
Danuta Stenka, Janusz Grzelak
Fot. East News

Danuta Stenka jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Prywatnie to mama dwóch dorosłych kobiet, która dziś na nowo uczy się odkrywać swój związek. Od 30 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Januszem Grzelakiem. W najnowszym wywiadzie dla magazynu PANI aktorka opowiedziała nie tylko o wyzwaniach aktorskich, początkach kariery, a także zdradziła sekrety udanego małżeństwa! Co wyznała? 

Danuta Stenka zdradza sekrety małżeństwa

Danuta Stenka w najnowszej komedii romantycznej Planeta Singli 2 gra dojrzałą kobietę, która po latach zostaje singielką. Czy sama umiałaby odnaleźć się w takiej rzeczywistości? W rozmowie z Igą Nyc przyznaje, że może 20 lat temu brak zobowiązań były dla niej atrakcyjny. Dziś nie wyobraża sobie życia w samotności. Ma kochającą rodzinę: dwie dorosłe córki i kochającego męża. Są razem od 30 lat! W show-biznesie to rzadkość.  

W najnowszym wywiadzie dla magazynu PANI Danuta Stenka postanowiła opowiedzieć o ich relacji. Okazuje się, że w ostatnim czasie ich związek odżył. Kiedry dorosłe już córki wyprowadziły się z domu spędzają jeszcze więcej czasu we dwoje. „Wyprowadzka dzieci to  dla związku weryfikacja, nie ma już żadnych „rozpraszaczy”, jesteśmy skazani na siebie i odkrywamy tę drugą stronę na nowo. W takim momencie człowiek dowiaduje się, z kim spędził życie”, mówi Danuta Stenka.

Aktorka przyznała, że w życiu wielokrotnie się zakochiwała, ale gdy poznała Janusza zrozumiała, że to mężczyzna, z którym może spędzić życie.

„Zakochiwałam się wielokrotnie, ale przy Januszu po raz pierwszy i jedyny pojawiła się myśl, wręcz pewność, że ten człowiek będzie moim mężem. Ledwo go poznałam, prawie nic o nim nie wiedziałam, po prostu intuicja podpowiadała mi, że to moja druga połowa”, wyznała aktorka.

W wielu kwestiach się uzupełniają, w niektórych wchodzą na bojową ścieżkę. W końcu jak każde małżeństwo przeżywają lepsze lub gorsze momenty.

„Nasz związek nie jest wieczną sielanką. Jak pewnie każdy przypomina sinusoidę, są wzloty i upadki. Kiedy jest ciężko (...), trzeba zakasać rękawy, żeby przetrwać. Słowem nie zawsze jest kolorowo, bywało nawet czarno, ale nie wyobrażam sobie życia z innym człowiekiem”, dodaje Danuta Stenka.

Aktorka sporadycznie pojawia się wraz z ukochanym na oficjalnych wyjściach. Blaski fleszy, bywanie na ściankach to nie jest jego świat. Janusz Grzelak na co dzień zajmuje się finansami.  Może również to wpłynęło pozytywnie na ich relację. 

Danuta Stenka w trzecim sezonie Diagnozy. Co czeka widzów
Fot. X News/TVN

Danuta Stenka, Janusz Grzelak
Fot. VIPHOTO/East News

Danuta Stenka
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.