Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska
Z życia gwiazd

Córki Anny Wendzikowskiej nie poznały dziadków. Dziennikarka nie utrzymuje kontaktu ze swoimi rodzicami

„Miałam w domu tak wyśrubowane wymagania”

Marta Nawacka 26 września 2021 09:58
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @anna.wendzikowska

Znana i lubiana dziennikarka na co dzień z powodzeniem łączy pracę zawodową z macierzyństwem, choć, jak sama przyznaje, nie zawsze jest łatwo. Na pierwszym miejscu jednak zawsze stawia swoje dwie córeczki: 6-letnią Kornelię i 3-letnią Antosię. Anna Wendzikowska wyznała ostatnio, że dziewczynki nie mają kontaktu z dziadkami, a ona sama nie utrzymuje żadnych relacji ze swoimi rodzicami...

Anna Wendzikowska – samotne macierzyństwo

Dziennikarka przyznaje bez ogródek, że samotne macierzyństwo nie było jej planem na życie. „Był smutek, był żal, było rozczarowanie... Ale ile można? Chcę żyć fajnie, dobrze i wesoło. Dla siebie i moich dzieci”, mówiła Anna Wendzikowska. Córeczki Kornelia i Antosia są jednak dla niej całym światem i uwielbia spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Mimo, że nie zawsze łatwo jest kobiecie połączyć pracę zawodową z macierzyństwem i własnymi zainteresowania, stara się z równowagą wszystko pogodzić. Po ciepłych słowach od fanów na temat jej samotnego wychowywania dzieci, dziennikarka zwierzyła się z jeszcze jednej zaskakującej rzeczy...

Czytaj też: Anna Wendzikowska: „Samotne macierzyństwo to nie był plan na życie. Był smutek, był żal”

Córki Anny Wendzikowskiej nie mają kontaktu z dziadkami

Anna Wendzikowska zapytana na Instagramie o to, czy rodzice pomagają jej w opiece nad dziewczynkami, stanowczo zaprzeczyła. Kobieta wyznała, że odcięła się od nich i nie utrzymuje ze swoją mamą ani tatą żadnego kontaktu. Nie mają go również jej córki. Choć ta decyzja może zaskakiwać, dziennikarka wyjaśniła, jaki jest powód jej decyzji.

Ania Wendzikowska tłumaczyła, że dzieciństwa nie wspomina dobrze, a jej rodzice byli bardzo wymagający. „Cóż, szczerze mówiąc miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar”.  

Zobacz także: Anna Wendzikowska szczerze o rozstaniu z Janem Bazylem

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.