Z ŻYCIA GWIAZD

Jak dziś wygląda córka Ewy Sałackiej, Matylda Kirstein? Przypomina sławną mamę

Aktorka zmarła 14 lat temu...

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2020 16:45

Widzowie doskonale pamiętają Ewę Sałacką z takich seriali i filmów, jak 07 zgłoś się, Czterdziestolatek. 20 lat później, Och Karol, Tygrysy Europy, czy Pierwsza miłość. Tragiczna śmierć aktorki w 2006 roku wstrząsnęła Polską. Zmarła w wyniku wstrząsu anafilaktycznego po użądleniu przez osę. Miała zaledwie 49 lat... Pozostawiła męża Witolda Kirsteina i 12-letnią wtedy córkę Matyldę.

Jak wygląda Matylda Kirstein, córka Ewy Sałackiej

Ewa Sałacka grała zazwyczaj role drugoplanowe, ale widzowie pokochali jej niezwykle barwna osobowość. Tragiczny zbieg okoliczności przerwał jej karierę. Aktorka wiedziała, że ukąszenie może zakończyć się tragicznie, dlatego zawsze miała przy sobie odpowiedni lek. Niestety, nie udało się jej uratować.

Matylda Kirstein, córka Ewy Sałackiej, miała wtedy 12 lat. Przez długi czas nie mogła pogodzić się z tak wielką stratą. W 2012 roku po raz pierwszy opowiedziała o sławnej mamie, decydując się na szczere wyznanie w książce Być dzieckiem legendy Małgorzaty Puczyłowskiej.

„Jestem pogodzona z tym, co się stało. W dużej mierze dzięki tacie i babci”, wspominała w 2016 roku podczas rozmowy z magazynem Rewia. Zawsze mogła liczyć na wsparcie Witolda Kirsteina i Barbary Sałackiej.

Obecnie Matylda ma 25 lat. Skończyła studia, jednak nie chciała iść w ślady znanej mamy. Znajomi rodziny mówią, że ma zupełnie inny charakter. Chociaż unika nadmiernego zainteresowania mediów, czasami publikuje prywatne zdjęcia na swoim Instagramie.

Jak dziś wygląda córka Ewy Sałackiej? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.