Chylińska wzrusza do łez! Emocjonalne wyznanie z okazji urodzin managerki
Agnieszka Chylińska od 19 lat współpracuje z Joanną Ziędalską-Komosińską – kobietą, która nie tylko prowadzi jej karierę, ale i towarzyszy w życiowych zakrętach. Z okazji jej urodzin artystka opublikowała poruszający wpis, ujawniając kulisy ich wyjątkowej relacji.

- Redakcja VIVA
Z okazji urodzin Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej, Agnieszka Chylińska opublikowała osobisty wpis, odsłaniając kulisy ich 19-letniej relacji. Artystka nie szczędziła wzruszających słów, dziękując swojej managerce za oddanie, wsparcie i wspólne przejście przez najtrudniejsze momenty życia i kariery.
Agnieszka Chylińska i jej 19-letnia współpraca z Joanną Ziędalską-Komosińską
Wokalistka Agnieszka Chylińska współpracuje z Joanną Ziędalską-Komosińską już od 19 lat. Ich wspólna zawodowa droga rozpoczęła się tuż po zakończeniu działalności zespołu O.N.A., co było momentem przełomowym w życiu artystki. Od tego czasu panie stanowią nierozerwalny duet – zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym.
Bliska relacja zawodowa i osobista: „Szłyśmy blisko, każda w swoim tempie”
Na przestrzeni lat relacja Chylińskiej i jej agentki przekształciła się w coś znacznie więcej niż tylko profesjonalną współpracę. Artystka w swoim najnowszym wpisie podkreśliła siłę tej więzi, opisując wspólną drogę, którą przeszły. „Szłyśmy blisko, każda w swoim tempie” – napisała, wskazując na wzajemne wsparcie w momentach radości i życiowych zakrętów.
Chylińska wspomina początek relacji jako trudny czas dla obu stron. Ona była „wymordowana i straumatyzowana”, a jej przyszła managerka „pełna energii, zapału i pomysłów”, lecz niespełniona zawodowo. Ich spotkanie zaowocowało wspólną pracą nad nowym rozdziałem w karierze piosenkarki i życiu obu kobiet.
Czytaj też: Agnieszka Chylińska z poruszającym przesłaniem na Wielkanoc. Opublikowała osobisty list
Chylińska o kryzysach, plotkach i lojalności managerki
W pewnym momencie w mediach pojawiły się plotki o rzekomym romansie między artystką a jej agentką. Obydwie kobiety zdecydowanie zaprzeczyły tym insynuacjom. Joanna Ziędalska-Komosińska miała nawet planować wyjazd do Francji, co mogło zakończyć ich współpracę, jednak ostatecznie pozostała w Polsce i nadal prowadzi karierę swojej podopiecznej.
Chylińska w swoim wpisie podkreśliła, że praca managera w polskim show-biznesie to ogromne wyzwanie. Pomimo trudności, wzajemna lojalność i zaufanie pozwoliły im przetrwać wszystko. "Ona nie chciała mnie martwić. Ja nie chciałam jej nakładać za dużo na jej piękny, mądry łeb. Ona raz myślała, że ja już nie ruszę do życia. Rozumiała. Ja drżałam za każdym razem, gdy jej przydarzało się coś strasznego. Bycie agentem w show-biznesie. Polskim show-biznesie. Przeżyłyśmy trudne, ale odważne premiery płyt. Cały chłam niezadowolenia i krytyki spadał zawsze na jej telefon i komputer. I ten złodziej. Raz na całą naszą wspólną uczciwą pracę. Lata procesu...", czytamy we wpisie wokalistki.
Czytaj także: Zamieściła emocjonalny wpis, uderza w Agnieszkę Chylińską: „Nie przebierała w słowach”

Instagramowy hołd z okazji urodzin: „Byłyśmy w tym dzielne”
Z okazji urodzin Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej, Chylińska zamieściła na Instagramie wzruszający post, ilustrowany zdjęciem, na którym leży z głową na kolanach swojej przyjaciółki. W emocjonalnych słowach podziękowała jej za lata wsparcia, ciężkiej pracy i oddania: „Szłyśmy blisko, każda w swoim tempie. Rodziłyśmy dzieci. Łapałyśmy nasze prywatne szczęścia i krzyże. Byłyśmy w tym dzielne”, czytamy we wpisie Chylińskiej.
Post był nie tylko osobistym wyznaniem, ale również publicznym wyrazem wdzięczności. Artystka życzyła swojej agentce „życia na własnych zasadach”, podkreślając jej siłę, mądrość i niezłomność.
Czytaj także: Dba o ich prywatność, są dla niej wszystkim. Agnieszka Chylińska już nie ukrywa z czym mierzy się w macierzyństwie
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.