Agnieszka Chylińska, Mam Talent TVN, 27.06.2021, Warszawa
Fot. Adam Burakowski/REPORTER
HISTORIA MIŁOŚCI

„Był wytrwały, czekał na mnie”. Oto niezwykła historia miłości Agnieszki Chylińskiej i jej męża

„Jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. Wiedział z kim ma do czynienia"

Marta Nawacka 23 maja 2023 11:46
Agnieszka Chylińska, Mam Talent TVN, 27.06.2021, Warszawa
Fot. Adam Burakowski/REPORTER

Cenią ciepło domowego ogniska i prywatność. Nigdy nie pojawili się razem publicznie, unikają błysku fleszy. Ale to właśnie przy tajemniczym Marku Agnieszka Chylińska odnalazła szczęście, a przede wszystkim spokój. Są zgranym duetem, który zgodnie wychowuje trójkę dzieci: Ryszarda, Esterę i Krystynę. Jak mówi sama artystka, to była miłość z wyboru. Co wiemy o ukochanym piosenkarki? Jak się poznali? W dniu 47. urodzin wokalistki przypomnijmy ich historię.

Agnieszka Chylińska i jej mąż Marek: historia miłości

Wśród informacji na temat piosenkarki na próżno szukać szczegółowych opisów z jej życia prywatnego i relacji z mężem. Przez kilkanaście lat artystka zdradziła jednak parę faktów dotyczących ich związku. Według jednej wersji poznali się w Petersburgu, zaś sam Marek twierdzi, że w Opolu, w 2002 roku. Wkrótce zostali parą – po rozpadzie zespołu O.N.A., którego Agnieszka Chylińska była członkinią i po rozwodzie artystki z Krzysztofem Krysiakiem.

Para bardzo szybko zdecydowała się też powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, ale... przez dwa lata udało im się zachować to wydarzenie w sekrecie! Dopiero w 2012 roku sprawa wyszła na jaw, a menedżerka piosenkarki wydała oficjalny komunikat. „To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy”, czytaliśmy.

Zakochani wspólnie wychowują trójkę dzieci: syna Ryszarda (urodzony w 2006 roku) oraz córki Esterę (2010) i Krystynę (2013). Kiedy Agnieszka przebywa na planie programu Mam Talent albo jest w trasie, to właśnie jej mąż sprawuje opiekę nad ich pociechami. Wokalistka wraz z ukochanym uwielbiają swoje towarzystwo i wszystko wskazuje na to, że potrafią doskonale się zgrać oraz wypracować kompromisy. W programie Kuby Wojewódzkiego artystka zdradziła kiedyś „ja tak gadam, gadam, ale jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. On wiedział zresztą z kim ma do czynienia, więc niech teraz nie ma do mnie żadnych pretensji”.

Z kolei w maju 2021 roku na swoich profilach w mediach społecznościowych podkreśliła, że była to „miłość z wyboru”. I dla niej to niezwykle ważne, ponieważ wcześniej jej relacje w życiu osobistym nie były udane, wielokrotnie została przez partnera wykorzystana, zaś jej uczucia podeptane. Z tajemniczym Markiem było jednak inaczej...

„Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale JEST”, napisała wówczas Agnieszka Chylińska na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Łączy ich miłość i... muzyka. Tak kochają się Magda Femme i Michał Zawidzki

Agnieszka Chylińska z mężem i synkiem, Warszawa 2006
Fot. ADAM NOCON/East News

Mąż Agnieszki Chylińskiej – co wiadomo o ukochanym wokalistki?

Partnera jurorki Mam Talent nie znajdziemy w świecie show-biznesu, gdyż stanowczo go unika. Wiadomo tylko, że jest „magikiem od grafik” i to on stoi za fantastycznymi okładkami płyt swojej żony. Tajemnicą pozostaje również wygląd mężczyzny. Sama Agnieszka Chylińska zwykła mówić o nim „łysy blondyn z niebieskimi oczami”, co jest mało konkretnym opisem. Magazyn Twój Styl opisywał go tak: „Agnieszka lubi opowiadać tę dykteryjkę. Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z domestosem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno”, czytaliśmy.

Znana z wybuchowego charakteru i nieokiełznanego temperamentu wokalistka bardzo ceni sobie szczęście rodzinne i spokój. „Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie. Musiałam się zresetować, żeby przypomnieć sobie, czego w ogóle chcę”. W wywiadzie dla Twojego Stylu Agnieszka zdobyła się także na szczere i emocjonalne wyznanie dotyczące męża: „Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie”.

Kilka lat temu medialną sensację wywołał żart piosenkarki, że jej ukochany jest pochodzenia romskiego. W końcu zdecydowała się publicznie tę informację sprostować. „Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć”, deklarowała ze sceny w trakcie jednego z festiwali w Sopocie.

Wprost trudno uwierzyć, że Agnieszce Chylińskiej z takim powodzeniem udaje się chronić swoją prywatność i wszelkie informacje o mężu. Jednak bez wątpienia w ich związku nie brakuje wzajemnego szacunku i miłości, czego życzymy im również w kolejnych latach małżeństwa.  

CZYTAJ TEŻ: Historia miłości ze zdradami w tle. Dlaczego Ewa Wencel rozstała się ze swoim mężem?

Agnieszka Chylińska, Jubileuszowy koncert, 3.10.2020, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.