Agnieszka Chylińska, Mam Talent TVN, 27.06.2021, Warszawa
Fot. Adam Burakowski/REPORTER
Historia miłości

„Był wytrwały, czekał na mnie”. Oto niezwykła historia miłości Agnieszki Chylińskiej i jej męża

Przez dwa lata udało im się utrzymać ślub w tajemnicy!

Marta Nawacka 1 listopada 2021 14:00
Agnieszka Chylińska, Mam Talent TVN, 27.06.2021, Warszawa
Fot. Adam Burakowski/REPORTER

Agnieszka Chylińska to od lat jedna z najbardziej popularnych i lubianych polskich wokalistek. Jej karierę śledzi sporo fanów, jednak w kwestii życia prywatnego artystki to zadanie jest nieco utrudnione. Piosenkarka z największą starannością dba o prywatność swoją i swojej rodziny, niechętnie też dzieli się publicznie szczegółami ze swojego związku. Kim więc jest mąż Agnieszki oraz jak wygląda ich związek?

Agnieszka Chylińska i jej mąż, Marek: historia miłości

Wśród informacji na temat piosenkarki na próżno szukać szczegółowych opisów z jej życia prywatnego i relacji z mężem. Przez kilkanaście lat artystka zdradziła jednak parę faktów dotyczących ich związku. Według jednej wersji poznali się w Petersburgu, zaś sam Marek twierdzi, że w Opolu, w 2002 roku. Wkrótce zostali parą – po rozpadzie zespołu O.N.A., którego Agnieszka Chylińska była członkinią i po rozwodzie artystki z Krzysztofem Krysiakiem.

Para bardzo szybko zdecydowała się też powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, ale... przez dwa lata udało im się zachować to wydarzenie w ukryciu! Dopiero w 2012 roku sprawa wyszła na jaw, a menedżerka piosenkarki wydała oficjalny komunikat. „To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy”.

Zakochani wspólnie wychowują trójkę dzieci: syna Ryszarda oraz córki Esterę i Krystynę. Kiedy Agnieszka przebywa na planie programu Mam Talent albo jest w trasie, to właśnie jej mąż sprawuje opiekę nad ich pociechami. Wokalistka wraz z ukochanym uwielbiają swoje towarzystwo i wszystko wskazuje na to, że potrafią doskonale się zgrać oraz wypracować kompromisy. W programie Kuby Wojewódzkiego artystka zdradziła kiedyś „ja tak gadam, gadam, ale jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. On wiedział zresztą z kim ma do czynienia, więc niech teraz nie ma do mnie żadnych pretensji”.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska nie miała szczęścia w miłości: „Zawsze przy mnie musiał być ktoś. Sama dla siebie nie miałam sensu”

Agnieszka Chylińska z mężem i synkiem, Warszawa 2006
Fot. ADAM NOCON/East News

Mąż Agnieszki Chylińskiej – co wiadomo o ukochanym wokalistki?

Partnera jurorki Mam Talent nie znajdziemy w świecie show-biznesu, gdyż stanowczo go unika. Wiadomo tylko, że jest „magikiem od grafik” i to on stoi za fantastycznymi okładkami płyt swojej żony. Tajemnicą pozostaje również wygląd mężczyzny. Sama Agnieszka Chylińska zwykła mówić o nim „łysy blondyn z niebieskimi oczami”, co jest mało konkretnym opisem. Magazyn Twój Styl opisywał go tak: „Agnieszka lubi opowiadać tę dykteryjkę. Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z domestosem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno”.

Znana z wybuchowego charakteru i nieokiełznanego temperamentu wokalistka bardzo ceni sobie szczęście rodzinne i spokój. „Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie. Musiałam się zresetować, żeby przypomnieć sobie, czego w ogóle chcę”. W wywiadzie dla Twojego Stylu Agnieszka zdobyła się także na szczere i emocjonalne wyznanie dotyczące męża: „Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie”.

Aż ciężko uwierzyć, że Agnieszce Chylińskiej z takim powodzeniem udaje się chronić swoją prywatność i wszelkie informacje o mężu. Bez wątpienia jednak w ich związku nie brakuje wzajemnego szacunku i miłości, czego życzymy im również w kolejnych latach małżeństwa.  

Czytaj też: Żyje z dala od mediów, jedenaście lat temu wziął ślub z Agnieszką Chylińską. Kim jest mąż artystki?

Agnieszka Chylińska, Jubileuszowy koncert, 3.10.2020, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.