lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym widać twarze jej córek

"Klara podobna do taty, Laura to ty", wypowiadają się internautki

Dorota Falkowska 6 czerwca 2022 09:01
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna i Robert Lewandowscy często dzielą się kadrami ze swojego codziennego życia z córkami, które są ich oczkiem w głowie, ale do tej pory małżeństwo unikało pokazywania twarzy dziewczynek. Na najnowszym zdjęciu, które na swoim Instagramie opublikowała trenerka fitnessu, po raz pierwszy można zobaczyć, jak wyglądają 5-letnia Klara i 2-letnia Laura

Laura i Klara na najnowszym zdjęciu Anny Lewandowskiej 

Obecnie Anna Lewandowska przebywa z córkami na Majorce. Przy okazji dzielenia się z obserwatorami pięknymi kadrami z wyjazdu, żona piłkarza opublikowała również długo wyczekiwane przez fanów pary zdjęcie córek, na którym widać ich twarze. "Siostry", podpisała kadr trenerka. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

Internauci od razu zaczęli dostrzegać uderzające podobieństwo dziewczynek do rodziców. 

"Klara – cały tata, Laura – cała mama, a podobne do siebie jak bliźniaczki", "Starsza podobna do taty, a mała to ty, Aniu", czytamy wypowiedzi pod zdjęciem. Z tym drugim komentarzem zgodziła się Anna Lewandowska, dodając: "Chyba tak". 

Czytaj też: Klara Lewandowska świętuje 5. urodziny! Rodzice podzielili się z fanami zdjęciami z porodu

Niektórzy twierdzili również, że dziewczynki są przede wszystkim podobne do... siebie. "Jak bliźniaczki. A jeszcze niedawno były takie malutkie", "Klony małe ❤️", komentowały obserwatorki. 

Po kim według Was dziewczynki odziedziczyły urodę?  

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.