Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Dereszowska zdobyła się na szczere wyznanie: „Psychicznie jestem wykończona”

Słowa aktorki poruszyły fanów

Olga Figaszewska 19 września 2021 15:05
Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Anna Dereszowska przechodzi trudny czas. Ostatnie miesiące są dla niej sporym wyzwaniem. Gwiazda wypełnia zawodowe obowiązki, jest w trakcie budowy domu i przygotowuje się do narodzin trzeciego dziecka. Na Instagramie zamieściła szczery post, w którym wyznała, jak się czuje. Nie ukrywa, że przechodzi kryzys.

Anna Dereszowska o kryzysie. Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie

Aktorka cieszy się sympatią widzów, którzy cenią i podziwiają jej talent. Anna Dereszowska należy do grona najlepszych polskich aktorek. Prywatnie jest szczęśliwą mamą i partnerką. Wspólnie z ukochanym, Danielem Duniakiem wychowuje synka i córkę. Dziewczynka jest owocem związku aktorki z Piotrem Grabowskim. Lada chwila rodzina Anny Dereszowskiej znów się powiększy. Gwiazda cieszy się z nadchodzących zmian i nie może się doczekać narodzin pociechy.

Nie ukrywa, że w ostatnim czasie na jej barkach spoczywa wiele obowiązków – praca, nadzorowanie budowy na odległość, przeprowadzka. W poruszającym poście na Instagramie zdobyła się na szczere wyznanie.

„Jestem zmęczona. Naprawdę zmęczona. Kocham moją pracę i w ogóle, i to prawda. Ale w sytuacji gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40% tańsze, to dopada mnie zmęczenie. Nawet nie fizyczne, wszystko jest ok, ja jestem ok (jak na trzecią ciążę po 40-stce), Ludzik jest ok, lekarze mówią „jest ok”, pisała.

Anna Dereszowska jest świadoma, że za swoje przemyślenia i odczucia mogą spotkać ją słowa krytyki, ale nie zamierza ukrywać swojego stanu. „Ale psychiczne jestem wykończona. I wiem, wiem, zaraz pojawi się mnóstwo wpisów, że mi się we łbie poprzewracało, że jestem w komfortowej sytuacji, dom budujemy, a ja narzekam… Nie narzekam. Dzielę się. Mam dziś mały kryzysik po nieprzespanej nocy i parę przemyśleń do przepracowania. Z kilku powodów musimy dokończyć budowę (przynajmniej wnętrze) na… już. Ja też bardzo chcę ten temat domknąć, mieć z głowy, móc iść dalej, wrócić do naszego „Życia Sprzed Budowy", zwierzyła się.
Zobacz też: Anna Dereszowska o patchworkowej rodzinie: „Im dłużej jesteśmy razem, tym relacje wewnątrz naszej paczki są lepsze”

Gwiazda podkreśliła, że może liczyć na ogromne wsparcie ukochanego. Daniel Duniak jest dla niej największą opoką. „W zasadzie on dopina całą logistykę, śpi na budowie, na materacu kilka dni w każdym tygodniu, łącząc swoją pracę z „ogarnianiem budowy”, dodała aktorka.

W komentarzach fani starali się pocieszyć Annę Dereszowską i życzyli jej dużo sił. „Każdy ma gorszy dzień. Dla kogoś to budowa, komuś innemu wylała się kawa a jeszcze jeszcze komuś sypie się życie ... Jutro będzie nowy lepszy dzień , tego się trzeba trzymać, uśmiechnąć do siebie i pomyśleć dam radę, może nie dziś ...ale dam radę ♥️🤗😘💪 ”, „Kryzysy to ludzka rzecz... A od jutra alleluja i do przodu ”, „Pani Aniu, to takie ludzkie! Nie jestem Pani zaprogramowanym robotem, tylko i aż człowiekiem❤️I to jest normalne, że może Panią dopaść mały kryzys. To jest przejściowe, będzie dobrze, jak tylko zaświeci nam słoneczko!! Wysyłam do Pani dużo pozytywnej energii i dużo ciepła 🌞☀️🌞😘 Pozdrawiam cieplutko ❤️❤️❤️😍 ”, czytamy.

Głos zabrały także koleżanki gwiazdy. „Dobra wiadomość jest taka, że „ po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój”, pisała Marta Żmuda Trzebiatowska. A Katarzyna Glinka dodawała: Jedziemy Ania jedziemy 😍😍MEGA Cię rozumiem :) ściskam”.

Annie Dereszowskiej przesyłamy dużo siły i ciepłych myśli.  

Sprawdź też: Anna Dereszowska w trzeciej ciąży. Aktorka udzieliła pierwszego wywiadu

Anna Dereszowska, VIVA! 10/2021; Anna Dereszowska, VIVA! maj 2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.