Ale ona wyrosła! Poznajecie ją?

Monika Katarzyna Krupska 16 maja 2022 21:15

Miała dokładnie sześć lat, gdy dołączyła do obsady Rodzinki.pl. Serialową Zosię pokochały miliony Polaków. Bez niej fantastyczna produkcja zdecydowanie nie byłaby taka sama! Dziś Emilka Dankwa nie przypomina już tej słodkiej, małej dziewczynki. Młoda aktorka niedawno skończyła 17 lat! W ostatnim czasie pojawiła się w programie Pytanie na śniadanie w roli modelki! Jak się zmieniła?

Emilia Dankwa: tak dziś wygląda Zosia z Rodzinki.pl

Emilia Dankwa zdobyła popularność rola w serialu Rodzinka.pl. Przebojowa, rezolutna i wygadana dziewczynka z miejsca zjednała sobie widzów. Mała aktorka wcielała się w postać koleżanki Kacperka. Przed kamerą zachowywała się naturalnie i genialnie wypełniała powierzone jej zdanie. Miała zaledwie 6 lat kiedy pojawiła się castingu do serialu. Pracę na planie wspomina z sentymentem. „To było cudowne doświadczenie i niesamowite przeżycie, wiele się nauczyłam, poznałam naprawdę wspaniałych ludzi i spędziłam tam wiele cudownych chwil, a nawet lat. Jestem wdzięczna, że dostałam taką szansę. Szkoda, że ta przygoda zakończyła się tak, jak się zakończyła, ale niestety nikt nie ma już na to wpływu, więc pozostało nam wspominać różne świetne momenty”,  mówiła w Plejadzie. 

Potem dziecięcą gwiazdę mogliśmy ją podziwiać w produkcjach: Być jak Kazimierz Deyna, Zbliżenia, Belfer.

„Prawdą jest, że troszkę tych ról się uzbierało, ale nie mogło być inaczej, skoro gram od trzeciego roku życia. Moja przygoda z aktorstwem zaczęła się wtedy, gdy zostałam zauważona przez reżyserkę Annę Wieczur-Bluszcz i zaproszona na zdjęcia reżyserskie do filmu "Być jak Kazimierz Dejna", w którym zagrałam młodszą siostrę głównego bohatera. To od tej produkcji wszystko się zaczęło”, mówiła w rozmowie z Plejadą. 

Zobacz też: Gabriela Raczyńska grała małą Basię z „M jak miłość”. Jej długie blond włosy to już przeszłość!

Jak potoczyły się jej losy? Emilia Dankwa na pewien czas zniknęła i nie pojawia się na ekranie, jednak wciąż działa w show-biznesie. Młoda aktorka ma już 17 lat! Po słodkiej dziewczynce nie ma już śladu. Jakiś czas temu Emilia Dankwa wybrała się na premierę filmu animowanego Pszczółka Maja. Mały wielki skarb. Pod koniec 2021 roku młoda gwiazda pojawiła się na premierze Gdzie jest buteleczka.

Jak zmieniła się Emilia Dankwa?

Czym zajmuje się na co dzień? Dziecięca aktorka rozwija swoje konta społecznościowe na TikToku i Instagramie. Zgromadziła wokół siebie ogromną grupę wielbicieli. Emilia Dankwa obecnie próbuje swoich sił w modelingu. „Z fotomodelingiem miałam do czynienia sporo wcześniej niż z filmem - pierwsza świąteczna sesja modowa z moim udziałem odbyła się, kiedy miałam zaledwie 10 miesięcy! (…) Ciężko mi zdecydować, czym chciałabym zająć się w przyszłości. Będę bardzo zadowolona, jeśli uda się połączyć obie pasje, bo nie jestem w stanie ocenić, która sprawia mi większą przyjemność i satysfakcję”, zwierzała się w Plejadzie.

Kilka dni temu aktorka pojawiła się w programie Pytanie na śniadanie. „Po raz pierwszy pełniłam rolę modelki dla @alicjaostolska_ prezentując pomysły na nieoczywiste stylizacje gości weselnych✨ Jak Wam się podobało? Ja jestem bardzo zadowolona! Dziękuję i do kolejnego!😘”, napisała 17-latka. Emilia Dankwa wyglądała zjawiskowo w pomarańczowym garniturze. Stylizację uzupełniała torebka na łańcuszku w tym samym kolorze, a także sandały na słupku.

Fanie nie przeszli obojętnie obok jej wpisu i nie szczędzili jej komplementów. „Proszę bardzo piękna śliczna urocza kobieta”, „Kochana!🧡 byłaś boska”, „Super pięknie”, czytamy.

Zobaczcie, jak zmieniła się przez ostatnie lata! My cały czas jesteśmy zachwycone jej pięknymi lokami!  

Przeczytaj też: Tak wygląda dziś Wojtuś z Rodziny zastępczej. Czym zajmuje się Michał Włodarczyk?

1/8
emilia dankwa
Copyright @ PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS
1/8

Emilka Dankwa w Rodzince.pl gra już od siedmiu lat 

2/8
Emilia Dankwa 2012 rok
Copyright @VIPHOTO/East News
2/8

Zagrała w filmach Być jak Kazimierz Deyna i w Zbliżeniu 

3/8
Emilia Dankwa 2012 rok
Copyright @Michal WARGIN/East News
3/8

Aktorka na swoim koncie ma również inne role 

4/8
Emilia Dankwa, 2019
Copyright @VIPHOTO/East News
4/8

Emilia Dankwa  w 2019 roku

5/8
Emilia Dankwa, 2021
Copyright @TRICOLORS/East News
5/8

Emilia Dankwa na premierze filmu Pszczółka Maja. Mały wielki skarb

6/8
Emilia Dankwa, 2021
Copyright @Piotr Molecki/East News
6/8

Emilia Dankwa na premierze filmu Pszczółka Maja. Mały wielki skarb

7/8
Emilia Dankwa 2019 rok
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
7/8

Dziś młoda aktorka ma już 17 lat i próbuje swoich sił w modelingu

8/8
Grażyna Wolszczak, Emilia Dankwa, Gdzie jest buteleczka - premiera, 2021
Copyright @TRICOLORS/East News
8/8

Grażyna Wolszczak, Emilia Dankwa na premierze Gdzie jest buteleczka, 2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.