Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, jak czuje się po wypadku. Aktorka przeszła operację

„Dzielnie przez to przeszłam”

Olga Figaszewska 26 maja 2022 11:13
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Agnieszka Włodarczyk ma za sobą trudne chwile. Kilka dni temu aktorka trafiła do szpitala po utracie przytomności. O sytuacji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się czuje? Agnieszka Włodarczyk wyznała, że po wypadku przeszła operację.

Agnieszka Włodarczyk o utracie przytomności i problemach zdrowotnych

Kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk znalazła się w szpitalu. W nocy, z niedzieli na poniedziałek, aktorka nagle gorzej się poczuła. Straciła przytomność i upadła na podłogę. Agnieszka Włodarczyk nie wie, ile czasu była nieprzytomna. Obudziła się we krwi, kręciło się jej w głowie... Na Instagramie podzieliła się z obserwatorami swoją historią.

„Poszłam spać, obudził mnie Miluś na karmienie, więc dałam mu mleczko i zasnął. To było około pierwszej… Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie a serce waliło jak porąbane. Nie wiem ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać…”, wyznała.

Kiedy Agnieszka Włodarczyk się obudziła od razu zawołała swojego ukochanego. Robert Karaś natychmiast wezwał karetkę. Aktorka zaznaczała, że nigdy nie zdarzyła jej się podobna sytuacja. „Pewnie był ostro przerażony, ale nie dał tego po sobie poznać, żebym nie wpadła w panikę. […] Jak sobie pomyślę, że mogłam uderzyć głową o róg kabiny prysznicowej, to mam ciarki na plecach. Mogło mnie tu nie być… Leżąc na Sorze ze złamanym nosem dziękowałam Szefowi na górze, że mogę jeszcze pożyć🙏 Teraz muszę zadbać o swoje zdrowie, bo uroda to sprawa drugorzędna”, pisała gwiazda.

Sprawdź też: Agnieszka Włodarczyk uległa groźnemu wypadkowi. Była w szpitalu: „Obudziłam się we krwi”

Agnieszka Włodarczyk po wypadku przeszła operację. Jak się czuje?

Fani martwią się o zdrowie aktorki i dopytują o jej stan. Agnieszka Włodarczyk na InstaStories opublikowała nowe informacje. Gwiazda przeszła operację nosa i jest już w domu z bliskimi. „Zamiast makabrycznych fot, wstawiam wam pyszną bezę mojej przyjaciółki i odpowiadam na pytanie, jak się czuję... Otóż miałam dziś operację nosa, przegroda też była do poprawienia, więc dzielnie przez to przeszłam i wróciłam do domu”, napisała.

Zdarza się, że odczuwa bolesne skurcze brzucha.  „Dziś wieczorem znowu miałam te skurcze, ale tym razem wiedząc, jak się to może skończyć przeczekałam je na wykładzinie w sypialni”, dodała. Gwiazda podziękowała fanom za wszystkie słowa wsparcia, troskę i życzenia zdrowia.  

„Chyba muszę zabezpieczyć wszystkie kanty w domu, dopóki nie znajdę przyczyny utraty przytomności. Mimo że wyglądam strasznie (cud, że Milan mnie poznaje) humor mi dopisuje. Dziękuję Wam za miłe słowa”, zakończyła.

Agnieszce Włodarczyk życzymy dużo zdrowia!  

Zobacz też: Dorota Wellman długie starania o dziecko przypłaciła zdrowiem. Nie żałuje. „Sens pojawił się, gdy urodziłam”

Agnieszka Włodarczyk, wypadek, omdlenie. Jak się czuje aktorka?
Fot. InstaStories @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk, wypadek, omdlenie. Jak się czuje aktorka?
Fot. InstaStories @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk, wypadek, omdlenie. Jak się czuje aktorka?
Fot. InstaStories @agnieszkawlodarczykofficial

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.