O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży w ostrych słowach odpowiada na fałszywe oskarżenia internautów: „Wiążąc się ze sobą, nikt nikomu nie rozbił rodziny’’

Damian Duda 21 września 2017 18:00
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży, main topic

O ich związku mówiła cała Polska. Nic dziwnego, gdyż zarówno Agnieszka, jak i Grzegorz mają za sobą poważne relacje. Muzyk był wcześniej związany z uczestniczką polskiej edycji programu „X-Factor’’, Mają Hyży, z którą ma dwóch synów. Ich rozstaniu towarzyszyło ogromne zainteresowanie mediów, a kiedy pojawiły się doniesienia, że Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są parą, internauci nie zostawili na nich suchej nitki. W rozmowie z magazynem „Pani’’ prezenterka powiedziała wprost: „Nikt nikomu nie rozbił rodziny’’. 

Zobacz też: Poznaj najnowszy trend wśród polskich gwiazd! Jak nosić hiszpański dekolt?

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyżych 

Wywiad, którego udzielili, jest tak naprawdę jedną z pierwszych sytuacji, kiedy Agnieszka i Grzegorz Hyżowie opowiedzieli o relacji, która ich łączy. Jak się poznali? „Kiedy na próbie usłyszałam kilkuoktawowy głos Grześka, szepnęłam do realizatorów: »Ten chłopaki zrobi karierę«. I tyle. Po koncercie zniknął z mojego życia. Pamiętam, że niedługo potem usłyszałam piosenkę »Na chwilę« w radiu. Od razu rozpoznałam jego głos. Ale nigdy w życiu nie pomyślałabym, że może nas połączyć miłość. Rok później, prowadząc festiwal w Sopocie, znowu zapowiadałam jego występ. W Sopocie w tym samym czasie była Joasia Koroniewska, która do dziś żartuje, że wyswatała mnie z Grześkiem. Na festiwalu ciągle opowiadała mi, jako to jest fajny człowiek’’, wspomina prezenterka. 

Agnieszka od samego początku była świadoma, że relacja z mężczyzną, który ma za sobą poważny związek i dzieci, może być dla niej pewnym obciążeniem. „Z tyłu głowy czaiła się myśl, że jakikolwiek związek z facetem po przejściach zrodzi tylko kolejne komplikacje. Jednak w kulisach ciągle wpadałam na niego. Przegadaliśmy tam sporo czasu. Przy pożegnaniu wziął ode mnie numer telefonu i rozjechaliśmy się każdy w swoją stronę. On mieszkał w Poznaniu, ja w Warszawie, zaczęliśmy pisać do siebie SMS-y i prowadzić długie rozmowy telefoniczne. Potem przyjechał do Warszawy i zaprosił mnie na kolację. Tego wieczoru »przemaglowaliśmy« swoje życiorysy. Wyszłam z tego spotkania pod dużym wrażeniem. Czułam, że rodzi się »chemia« i porozumienie’’, wyznała Agnieszka Hyży. 

Prezenterka zaprzeczyła, że zarówno ona, jak i jej mąż nie rozbili nikomu rodziny. „Na początku media nam kibicowały, ale potem pojawiła się fala publikacji, na które nie mieliśmy wpływu, a gdzie padały niesprawiedliwe oskarżenia, że Grzesiek zostawił dla mnie rodzinę. Chcemy tutaj publicznie oświadczyć, że wiążąc się ze sobą, nikt nikomu nie rozbił rodziny’’. 

Przeczytaj też: Wiecie, że dziś święto telewizji? W prezencie niezwykłe sesje gwiazd telewizji DUŻO ZDJĘĆ

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!