Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk
O tym się mówi!

Beata Kozidrak pierwszy raz szczerze o jeździe po alkoholu

Wokalistka otworzyła się na temat wydarzenia z 2021 roku

Aleksandra Frankowska 17 lutego 2023 19:57
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

W 2021 roku Beata Kozidrak prowadziła auto, będąc pod wpływem alkoholu. Gwiazda po raz pierwszy od tamtego wydarzenia szczerze opowiedziała o sytuacji. Zdradziła też, co wprawiło ją tego dnia w dezorientację. To był bardzo trudny dzień.

ZOBACZ TEŻ: Maryla Rodowicz chłodno o relacjach z Beatą Kozidrak. „Nie ma przyjaźni”

Beata Kozidrak prowadziła samochód pod wpływem alkoholu

To był 1 września 2021 roku, kiedy Beata Kozidrak została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Nie był to dla niej zwykły dzień, a wręcz data, która każdego roku wpływa na nią bardzo mocno. Policja zatrzymała artystkę w Warszawie, a media obiegła informacja o wykroczeniu. Nikt nie mógł uwierzyć, że chodzi o samą Beatę Kozidrak. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuje tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa. Beata – napisała na Instagramie.

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Trudna data dla Beaty Kozidrak

Artystka poza wyrazem skruchy zniknęła na kilka miesięcy ze świata show-biznesu. Wyrok sądu był jednomyślny. Kozidrak musiała zapłacić grzywnę w wysokości 200 stawek dziennych (jedna to 250 zł) oraz odebrano jej prawo jazdy na 5 lat. Musiała również zapłacić 20 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i pokrycia kosztów postępowania sądowego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Beata Kozidrak skomentowała wyrok sądu: „To nie jest łatwe”

Artystka niedawno otworzyła się na temat wydarzenia sprzed roku, zwracając uwagę, że dzień, kiedy miało ono miejsce, był dla niej szczególnie trudny.

Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

To był 1 września, rocznica śmierci mojej mamy. Dopiero po jakimś czasie zdałam sobie z tego sprawę… […] Na szczęście nikomu nic się nie stało, a jedną osobę uratowałam. Siebie. Prowadziłam wtedy bardzo intensywnie życie artystyczne. […] Wpadłam w jeden wielki kołowrót, byłam w matni. Po tym wszystkim zrobiłam sobie rachunek sumienia, uspokoiłam swoje życie – powiedziała.

Kozidrak zapewniła, że wydarzenie to bardzo wpłynęło na nią i na jej życie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.