Ryszard Rynkowski, VIVA! czerwiec 2012
Fot. Hanna Prus
Z ŻYCIA GWIAZD

Jego narodziny nazwał cudem, napisał dla niego piosenkę. Ryszard Rynkowski czule o synu

Ryszard jr. ma już 16 lat

Rafał Kowalski 2 czerwca 2024 11:45
Ryszard Rynkowski, VIVA! czerwiec 2012
Fot. Hanna Prus

Dwukrotnie został ojcem. Ma córkę Marię, która ma już 46 lat, ale i syna z drugiego związku. Ryszard Junior ma dziś 16 lat. Jego ojciec miał 57 lat, gdy ten przyszedł na świat. Do dziś Ryszard Rynkowski nazywa synka cudem. Jak wyglądają ich relacje? 

[Ostatnia aktualizacja: 2.06.2024]

Ryszard Rynkowski o poczęciu i narodzinach Ryszarda jr.

Gdy piosenkarz spotkał na swojej drodze fankę Edytę, jego życie się odmieniło. Para dość długo ukrywała, że coś ich łączy. W końcu jednak wzięli ślub i cieszyli się jawnie swoim uczuciem. Partnerce wokalisty do pełni szczęścia brakowało potomka… „Po ślubie myślałem, że nie zdecydujemy się na dzieci. Widziałem jednak, że Edyta pragnie dziecka”, mówił Ryszard Rynkowski VIVIE! w 2012 roku.

Para długo nie mogła cieszyć się wiadomością o ciąży. „Podjęliśmy kilkanaście, kilkadziesiąt prób i nie było efektu. Pomyśleliśmy, że pewnie tak ma być, kupiliśmy sobie nawet drugiego pieska yorka”, czytaliśmy w magazynie.

Dopiero w świętym mieście do zakochanych uśmiechnął się los. „Pojechaliśmy do Lourdes, do znajomych, i tam zanocowaliśmy. To był ten raz i następnego dnia Edycie kawa już tak nie smakowała jak wcześniej. Czy był to dar od Matki Boskiej? Dla nas tak, ale niech każdy myśli, co chce. Niewątpliwie Rysio począł się w Lourdes”.

Zobacz teżJennifer Lopez przekazała szokujące wieści, to nie był plotki. Oficjalnie potwierdziła doniesienia

Rok po narodzinach dziecka artysta nagrał dla syna Ryszarda Juniora utwór Zachwyt. „Tam są proste, ale ważne wskazówki, jak żyć, by wierzyć w miłość i w to, że świat może być lepszy. Ale wcześniej będę musiał mu opowiedzieć, dlaczego jego siostra jest 30 lat starsza od niego, że miałem inną żonę, dlaczego jestem taki stary i dlaczego tak bardzo się zakochałem w jego matce. Natomiast całą resztę Rysiu sobie wypełni, podobnie jak ja, kiedy byłem młody”, mówił o swojej przeszłości ulubieniec publiczności.

Rodzina Rynkowskich, VIVA! 2012

Ryszard Rynkowski, żona Edyta, VIVA! 2012 czerwiec
Fot. Hanna Prus

Syn Ryszarda Rynkowskiego – dorastanie

Przy okazji sesji dla VIVY!, gdy Ryszard jr. miał prawie 5 lat, tak opisywał go dumny ojciec. „Jest wspaniałym chłopakiem, który odziedziczył urodę po mojej żonie – ciemne, duże oczy i dużo kręconych włosów. Cieszy mnie to, bo w mojej rodzinie żaden facet nie miał włosów. Po Edycie syn ma też wrażliwość. A po mnie? Może muzykalność i nadruchliwość”, czytaliśmy.

Gdy chłopiec był uczniem szkoły podstawowej, tak tygodnik Na żywo pisał o jego sukcesach. „Wygrywa każdy konkurs. Ma niebywałe wyczucie kompozycji. W jego pracach widać duszę artysty”, miała opowiadać osoba ze szkoły w Zbicznie. Dziś nastolatek ma 16 lat.

A jak Ryszarda Rynkowskiego zmieniło dojrzałe tacierzyństwo? „Ryszard jest wspaniałym tatą. Bez wątpienia późne ojcostwo bardzo go odmłodziło i odmieniło”, mówił informator tygodnika.

Rodzina strzeże swojej prywatności i nie ma w sieci aktualnych zdjęć Ryszarda Juniora. Zobaczcie, jak chłopiec i jego rodzice prezentowali się w 2012 roku. 

Ryszard Rynkowski, żona Edyta, VIVA! 2012 czerwiec
Fot. Hanna Prus

Ryszard Rynkowski, żona Edyta, VIVA! 2012 czerwiec
Fot. Hanna Prus

Krystyna Kwiatkowska, Ryszard Rynkowski, żona Edyta, syn Ryszard junior, Teatr Rampa, Warszawa, 07.09.2014 rok
Fot. Paweł Mazurek / Studio69 / Forum

Krystyna Kwiatkowska, Ryszard Rynkowski, żona Edyta, syn Ryszard junior, Teatr Rampa, Warszawa, 07.09.2014 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.