Jann, Katarzyna Dowbor
Fot. Instagram: @katarzyna_dowbor_official
Z ŻYCIA GWIAZD

Przed laty produkcja „Nasz nowy dom" wyremontowała dom Jannowi. Po dekadzie wokalista spotkał się z Katarzyną Dowbor

„Zawsze w niego wierzyłam", napisała dziennikarka

Karol Sowa 2 września 2023 16:56
Jann, Katarzyna Dowbor
Fot. Instagram: @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor przez niemal 10 lat była twarzą programu „Nasz nowy dom". Zarówno ona, jak i cała produkcja remontowała domy wielu rodzinom. Przypomnijmy, że przed laty słynna dziennikarka pomogła również najbliższym Janna, który całkiem niedawno podbił polską scenę muzyczną. Po 10 latach, od pamiętnego odcinka postanowili się spotkać. 

Przed laty Katarzyna Dowbor wyremontowała Jannowi dom

Katarzyna Dowbor przez niemal 10 lat prowadziła słynną produkcję Polsatu. Niestety jej przygoda z produkcją dobiegła końca. Na jej miejsce wybrano Elżbietę Romanowską. 

Prezenterka przez dekadę poznała wiele rodzin, które były dla niej niezwykle ważne. Do tego grona zalicza się właśnie Jann oraz jego najbliżsi. Okazuje się, że dziennikarka doskonale pamięta odcinek, w którym pierwszy raz go odwiedziła. „Jesteśmy dumni z Jaśka i tak się czujemy, bo to taki sukces naszej polsatowskiej rodziny. On jest świetny i myślę, że zrobi dużą karierę, bo ma osobowość", wyznała w rozmowie z Faktem.

Co więcej, Katarzyna Dowbor bardzo mocno trzymała za niego kciuki, gdy brał udział w preselekcjach do Eurowizji 2023. 

CZYTAJ TEŻ: Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska zjawiskowe na festiwalu filmowym w Wenecji 2023

Katarzyna Dowbor i Jann spotkali się po latach

Niedawno w mediach społecznościowych Katarzyny Dowbor pojawiła się zaskakująca fotografia. Ulubienica widzów zapozwała do zdjęcia z Jannem. „Takie fantastyczne i wzruszające spotkanie po 10 latach! Jann — zawsze w niego wierzyłam", czytamy w opisie.

Pod zdjęciem nie zabrakło pięknych słów od obserwatorów. „To musiało być wzruszające spotkanie. To kolejny dowód na to, jak świetną była pani prowadzącą. Te więzi z rodzinami, nawet po tylu latach. Super pani Kasiu!", „Cudowne, jak pani wspiera te rodziny. Janek od zawsze świetnie śpiewał i jestem pewna, że zrobi zawrotną karierę", „To miłe i budujące, kiedy oczekiwania spełniają się", piszą internauci. 

To naprawdę piękny gest. Zarówno Katarzynie Dowbor, jak i Jannowi życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Konflikt partnera i siostry Ewy Demarczyk wciąż eskaluje. Czekają na termin rozprawy

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. . IZA GRZYBOWSKA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.