Nicola Zalewski
Fot. Beata Zawadzka/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Nicola Zalewski od lat związany jest z Włoszką, niedawno wybuchł skandal. Jej wymowny gest rozwiał wątpliwości

Kim jest partnerka piłkarza?

Karol Sowa 16 czerwca 2024 16:06
Nicola Zalewski
Fot. Beata Zawadzka/East News

Nicola Zalewski ma obecnie 22 lata i uznawany jest za nadzieję naszej reprezentacji. Polak, który urodził się we włoskim Tivoli, trzy lata temu pożegnał swojego ojca — Krzysztofa Zalewskiego, który był jego najwierniejszym kibicem. To dla 19-letniego wówczas piłkarza był cios nie do zniesienia. Dzisiaj na temat sportowca krążą plotki o zdradzie. 

Kim jest partnerka Nicola Zalewskiego?

Nicola Zalewski od dłuższego czasu związany jest z przepiękną Nicol Luzardi, która z zawodu jest tancerką. Włoszka zachwycała między innymi w programie „Tale E Equale", a na Instagramie regularnie publikuje różne nagrania, na których pokazuje swoje umiejętności.

Para chętnie dzieli się zdjęciami ze wspólnych wyjazdów, lecz rzadko opowiada o swoim uczuciu w mediach. Nic więc dziwnego, że ich relacja wciąż interesuje ich fanów i wzbudza wiele emocji.

CZYTAJ TEŻ: Prowadził ''Jaka to melodia'', potem zniknął z TVP. Pilne nowe wieści w sprawie powrotu Roberta Janowskiego

Afera związana z Nicolą Zalewskim

Kilka dni temu media zelektryzował wpis Kamila Szymczaka, influencera oraz uczestnika pierwszej edycji programu „Czas na Show. Drag Me Out". Tik Toker napisał wówczas, że: „Wycieczki w góry są spoko... No, chyba że podczas jednej z nich dowiadujesz się o zd....", zasugerował. Następnie dodał: „Nico, poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją?", czytaliśmy. 

Internauci niemal od razu stwierdzili, że piłkarza i dziewczynę Kamila Szymczaka — Vanessę Rojewską połączyło coś więcej. Żadne z nich jednak do dzisiaj nie odniosło się do sprawy. Możemy jednak zastanawiać się, czy była to prowokacja, plotka, czy post zamieszczony pod wpływem emocji. Na ocenę i wnioski musimy więc poczekać.

Zaistniałą sytuację skomentował niedawno Mateusz Borek. „Teraz tak serio, bez heheszków, Nicola na pewno wie, co się dzieje w mediach społecznościowych, bo wyłączył możliwość dodawania komentarzy. Myślę sobie, że co jak co, ale takie — za przeproszeniem — g*wnoburze, są mu najmniej potrzebne przed ważnym meczem", mówił. "Wiesz, jakie mamy czasy - każdy szuka atencji. Ja mam nadzieję, że pewne zdarzenia, których jeszcze nie znamy i nie przeanalizowaliśmy ich, bo byliśmy skoncentrowani na meczu... [...] Ja tylko odpaliłem telefon na meczu i widzę, że jakieś aferki się znowu dzieją. Ale wierzę, że Nicola Zalewski zagra wielki mecz reprezentacji Polski ", podsumował.

Wiemy jednak, że partnerka Nicoli Zalewskiego wspiera go na dzisiejszym meczu. Założyła biało-czerwoną koszulkę i jest przy piłkarzu. Jej obecność więc sugeruje, że w ich związku nie ma żadnych zgrzytów. 

ZOBACZ: Ich rodzina to pięciu osób, sami tworzą rzymskie małżeństwo. Anna Wyszkoni i Maciej Durczak mówią o tym wprost

Kamil Szymczak, Vanessa Rojewska

Kamil Szymczak, Vanessa Rojewska
Fot. Instagram: @kamil_szymczak
 Kamil Szymczak, Vanessa Rojewska

Kamil Szymczak, Vanessa Rojewska
Fot. Instagram: @kamil_szymczak

TAGI #sport

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.