Leonard Pietraszak
Fot. Gałązka/AKPA
Z życia gwiazd

Leonard Pietraszak miał złą relację z synem, marzył, by ją naprawić. Wszystko z jednego powodu

„Ciąży mi ten brak więzi”, mówił

Marta Nawacka 6 listopada 2023 12:57
Leonard Pietraszak
Fot. Gałązka/AKPA

Na początku tego roku niespodziewanie zmarł Leonard Pietraszak. Był nie tylko uznanym aktorem, ale również mężem i ojcem. Z pierwszego małżeństwa doczekał się syna, Mikołaja, z którym niestety nie miał najlepszych relacji... Ojciec i syn znacznie oddalili się od siebie przez rozwód aktora z pierwszą żoną. Pierworodny nie mógł mu tego wybaczyć, choć jego tata wielokrotnie wyciągał do niego rękę. „Myślałem, że jego niechęć do mnie minie”, mówił Leonard Pietraszak.

Leonard Pietraszak – syn, żona, życie prywatne, kariera

Zmarły 1 lutego br. Leonard Pietraszak był wybitnym aktorem filmowym, serialowym oraz teatralnym. Smutna informacja o jego odejściu była sporym zaskoczeniem nie tylko dla jego bliskich, ale też fanów, których zgromadził liczne grono. W życiu prywatnym nie zawsze mu się jednak układało. Aktor ma za sobą dwa małżeństwa: pierwsze zakończyło się rozwodem, zaś w drugim pozostał aż do swojej śmierci.

Drugą żoną Leonarda Pietraszaka była Wanda Majerówna i to u jej boku odnalazł prawdziwe szczęście. Pierwszą żoną aktora była Hanna, z którą doczekał się syna, Mikołaja. Niestety rozstanie z mamą pierworodnego odbiło się mocno na ich relacjach... Do końca życia aktorowi nie udało się ich naprawić. Konflikt z synem miał być spowodowany właśnie rozwodem i ograniczonym kontaktem Mikołaja z ojcem.

Czytaj też: Rozstanie rodziców, upokarzające słowa krytyki od ojca... Kayah nie miała łatwego dzieciństwa

Leonard Pietraszak
Fot. Gałązka/AKPA

Leonard Pietraszak

Leonard Pietraszak wielokrotnie wyciągał do syna rękę. Nie udało im się naprawić relacji

Rozstanie Leonarda Pietraszaka z malarką miało być początkiem konfliktu ojca i syna. Aktorowi trudno jednak było się z tym pogodzić i miał nadzieję na to, że uda mu się naprawić relację z synem. „Ciąży mi ten brak więzi. Nie daje mi to spokoju. Ciężko mi z tym. Czekam na kontakt ze strony mojego syna, bo sam wielokrotnie wyciągałem rękę, prosiłem, ale bezskutecznie. Kiedyś myślałem, że jego niechęć do mnie minie, ale ona nie ustępuje”, wyznał w rozmowie z Na żywo.

Niestety panom nie udało się zażegnać konfliktu i naprawić trudnej relacji... Leonard Pietraszak wyznał kiedyś, że on i jego pierwsza żona nie byli gotowi na założenie rodziny. Według aktora to właśnie mogło być jednym z powodów, dla których nie do końca mógł się odnaleźć w roli ojca.  

Zobacz także: Bliscy bali się mu powiedzieć, że to koniec. Roman Wilhelmi nie był gotowy na śmierć

Leonard Pietraszak, Wanda Majerówna, 2015 rok
Fot. Niemiec/AKPA

Leonard Pietraszak, Wanda Majerówna, 2015 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.