Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
ZE ŚWIATA KULTURY

Bohaterka filmu Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 jest autorką bestsellerowej książki!

O czym jest „Jak znalazłam swój punk G”?

Redakcja VIVA! 21 stycznia 2019 13:44
Ewa Kasprzyk, Viva! kwiecień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Bohaterka kultowych komedii Kogel-mogel i Galimatias, Barbara Wolańska, powraca w ich kontynuacji, czyli filmie Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Okazuje się, że grana przez Ewę Kasprzyk postać ma się świetnie, mimo że odkąd widzieliśmy ją po raz ostatni minęło 30 lat!

Sekret książki „Jak znalazłam swój punkt G”

Barbara Wolańska, żona docenta Wolańskiego, zmieniła w międzyczasie swój zawód i została seks coachem. Wspiera swoich klientów w pracy nad własną seksualnością. Jej wykłady cieszą się wielkim powodzeniem, a ich owocem jest bestsellerowa książka Jak znalazłam swój punkt G. Składa się ona z felietonów, w których pełna temperamentu i apetytu na życie Barbara Wolańska stara się pomóc kobietom odczuwać radość i satysfakcję z seksu.

Bohaterka Ewy Kasprzyk w filmie Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 będzie zajmować się promocją swojej książki między innymi w programach śniadaniowych, co przyniesie jej sporą popularność.

Jej poradnik jest napisany w humorystyczny sposób, a także wzbogacony danymi naukowymi i ilustracjami. Nie tylko dostarcza rozrywki, ale też celnie podsumowuje zachowania seksualne Polaków.

Książka została wydana nakładem wydawnictwa Edipresse Kolekcje. W sprzedaży od 24 stycznia. 

Jak znalazłam swój punkt G, Barbara Wolańska
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.