30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski
DZIECI GWIAZD

Jest jej oczkiem w głowie, studiuje we Francji. Niedawno syn Anety Kręglickiej skończył 23 lata

„Przystojny. Bardzo do pani podobny", piszą internauci

Karol Sowa 9 listopada 2023 08:56
30 lat temu Aneta Kręglicka została Miss Świata!
Fot. Marek Straszewski

Aneta Kręglicka to polska modelka oraz Miss Świata 1989 roku. Ulubienica publiczności rzadko mówi o szczegółach dotyczących życia prywatnego, ale od czasu do czasu robi wyjątki. Tak też było ostatnio, gdy pokazała swojego syna. Tak dziś wygląda 23-latek.

Aneta Kręglicka pokazała zdjęcie syna

Przypomnijmy, że Aneta Kręglicka w 1998 roku wyszła za mąż za reżysera — Macieja Żaka. Po dwóch latach od ceremonii zakochani doczekali się syna — Aleksandra, który dwa dni temu skończył 23 lata. Z tej okazji dumna mama postanowiła złożyć mu wzruszające życzenia. „Dzisiaj mojemu dziecku życzę pięknego życia. Aby podążał za marzeniami, otaczał się dobrymi i szczerymi ludźmi i nie zapominał, że zawsze należy być przyzwoitym i wrażliwym człowiekiem. A dla mojego dorosłego już syna pragnę sukcesów i znalezienia swojego zawodowego miejsca. Wyzwań, mądrych mentorów na swojej drodze, ciekawych doświadczeń i wielu satysfakcji. Życie to podróż, przeżyj ją jak najpełniej i możliwie rób zawsze to, co kochasz", napisała Aneta Kręglicka. 

W komentarzach nie zabrakło pięknych i ciepłych słów od internautów. „Przystojny!", „Te same usta, buzia taka podobna", „Przystojny. Bardzo do pani podobny", czytamy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Sami Swoi” powracają. Tak wyglądają młodzi Kargul i Pawlak. Zobacz zwiastun

Aleksander Żak z ojcem — Maciejem Żakiem

Maciej Żak, Aleksander Żak
Fot. TRICOLORS/East News

Kim jest syn Anety Kręglickiej?

Aleksander Żak przyszedł na świat 7 listopada 2000 roku. Okazuje się, że niedługo po maturze przeprowadził się do Francji, gdyż został przyjęty do jednej z paryskich uczelni. Wcześniej jego mama mówiła, że „Matura to jednak jest przeżycie. A teraz Alek startuje na różne europejskie uczelnie. Jak już gdzieś się uda dostać, to chciałabym, żebym dostał w kość. Bardzo chcę, żeby wyleciał z gniazda, bo daje mi popalić. W domu ma wszystko podstawione pod nos i jest do tego przyzwyczajony”.

Gdy Aleksander dostał się na wymarzoną uczelnię, Aneta Kręglicka nie kryła radości, jak i obaw. „Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy, więc... Leć wysoko”, wyznała. 

Modelka zdradziła również, że jej syn ma duszę artysty. W wolnej chwili zatraca się w fotografii i rysowaniu. „Robi piękne zdjęcia, ładnie rysuje, gra na pianinie, ale jest zadeklarowanym przyszłym biznesmanem. My w ogóle jesteśmy rodziną, w której każdy myśli o swoich projektach biznesowo, ale artystycznie”, mówiła dumna mama.

Zarówno Anecie Kręglickiej, jak i jej synowi życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze. 

CZYTAJ TEŻ: Dawno niewidziana Beata Tyszkiewicz wraca do świata filmu! Tak chce oddać hołd fanom

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.