Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O tym się mówi!

Kilka lat temu walczyła o życie. Tak dziś wygląda córka Kasi Kowalskiej

Aleksandra Yoriadis do złudzenia przypomina mamę!

Aleksandra Frankowska 14 października 2023 08:52
Kasia Kowalska, Aleksandra Ola Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Córka Kasi Kowalskiej ma już 26 lat. Ola Yoriadis jest owocem relacji matki z greckim muzykiem Kostkiem Yoriadisem. Po nim odziedziczyła grecką urodę, ale na zdjęciach do złudzenia przypomina również swoją sławną mamę. Jak teraz wygląda Ola?

ZOBACZ TEŻ: Tak Kasia i Ola Kowalskie opowiadały nam o swojej relacji... Bywało burzliwie!

Ola Yoriadis przypomina mamę

W latach 90. Kasia Kowalska rozpoczęła relację z greckim muzykiem, Kostkiem Yoriadisem. Owocem ich miłości była córka Aleksandra. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Był to trudny związek, pełen sprzeczności. Para rozstała się, a Kasia musiała stanąć przed wyzwaniem samotnego macierzyństwa. Dziś Ola jest już dorosłą kobietą i bardzo przypomina swoją mamę właśnie z tego okresu, kiedy jej kariera rozkwitła najbardziej.

Jak wygląda Ola Yoriadis, córka Kasi Kowalskiej?

Ola uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Chętnie zmienia kolory włosów, a nawet brwi. Rysy jej twarzy bardzo przypominają mamę. Naturalnie Ola jest brunetką, jednak chętnie publikuje zdjęcia w platynowym blondzie czy kolorze bordo. Podobno marzy o tym, aby zostać projektantką. Moda to jej prawdziwy konik i to właśnie w tym kierunku idzie przez życie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ola Kowalska wzięła ślub? Kasia Kowalska pokazała romantyczne zdjęcie: #CórkazMężem

Na jej Instagramie niedawno pojawiło się kolejne zdjęcie z pewną modyfikacją. Ciemnym, kruczoczarnym włosom towarzyszą bowiem rozjaśnione brwi. Taki wizerunek Ola zaprezentowała również w 2021 roku, kiedy brwi rozjaśniła wraz z włosami. Teraz jednak kontrast widoczny jest znacznie bardziej.

Kilka lat temu Ola walczyła o życie.

W okresie pandemii w 2020 roku Ola zmagała się z ciężką chorobą. Chociaż wszystkie media sugerowały, że to koronawirus, w rzeczywistości był to agresywny adenowirus. Córka Kasi Kowalskiej musiała zostać wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Ola wróciła do zdrowia. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.