Piotr Rubik, mama Żanetta Wrońska, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
Z życia gwiazd

Kiedyś była jego menedżerką. Piotra Rubika łączy z mamą silna więź

Kim jest Żanetta Wrońska i co o niej wiemy?

Marta Nawacka 30 maja 2023 18:00
Piotr Rubik, mama Żanetta Wrońska, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków, a także spełnionym mężem i tatą. Piotr Rubik wraz z żoną, Agatą Rubik, doczekał się dwóch uroczych córeczek. Mimo że muzyka jest jego wielką pasją, to najważniejsza w życiu artysty pozostaje rodzina. Jakiś czas temu zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z najbliższymi podczas urodzin swojej mamy. Kim jest Żanetta Wrońska? Z synem łączy ją silna więź.

Piotr Rubik – rodzina i życie prywatne

W 2005 roku muzyk poznał piękną modelkę, Agatę. Między parą szybko zaiskrzyło i choć dzieli ich 19 lat, to miłość zwyciężyła. 21 czerwca 2008 roku zakochani się pobrali, a z czasem na świat przyszły ich córki: w 2009 roku urodziła się Helena, a cztery lata później Alicja. Małżonkowie będą w tym roku obchodzić 15. rocznicę ślubu, a ich uczucie wciąż jest tak silne, jak na początku. Chętnie dzielą się swoją codziennością w mediach społecznościowych, a fani są zachwyceni tym, jak bliskie relacje i wspaniały kontakt Piotr Rubik i jego ukochana mają ze swoimi córeczkami.

Czytaj też: Mama Roberta Lewandowskiego wspomina dzieciństwo syna. „Byłam na każde jego zawołanie"

Piotr Rubik – mama. Kim jest Żanetta Wrońska?

Wielką pasją Piotra Rubika jest oczywiście muzyka, a jego utwory cieszą się ogromną sympatią fanów. Jednak najważniejsza w jego życiu pozostaje rodzina. Jakiś czas temu artysta podzielił się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem ze swoimi najbliższymi. Na fotografii mogliśmy zobaczyć nie tylko jego żonę i córki, ale także rodziców.

Żanetta Wrońska zorganizowała wówczas małe przyjęcie z okazji swoich urodzin, na którym nie mogło zabraknąć jej ukochanego syna, synowej i wnuczek. „Dziś z wizytą urodzinową u mamy”, pisał Piotr Rubik pod zdjęciem. „Niedziela u Teściowej! Dziś Jej święto! Żyj nam 100 lat”, dodała na swoim profilu Agata Rubik. Artystę łączy z mamą bliska więź. Kilka lat temu Żanetta Wrońska była nawet jego menedżerką. Pracowała także w Polskim Radiu jako realizatorka audycji „Podwieczorek przy mikrofonie”.  

Zobacz także: Dzieli ich 15 lat. Zaryzykowali wiele, by być razem. Historia miłości Joanny i Krzysztofa Cugowskich

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.